Jump to content
Dogomania

Moje zwariowane siersciuchy- Furia[*]- zgraja kociatych, TTB, sznup i stado kaukazów


furciaczek

Recommended Posts

[quote name='Guffi']Ja w ogóle lubię grać na nerwach... i mam do tego talent:loveu:
Dobra, teraz zmniejszam. Jedno mam mistrzowskie, uśmiejesz się... i będzie zagadka pt. "co to za zwierzę?":evil_lol:[/quote]

doczekac sie nie moge:loveu:

[quote name='agaciaaa']trzeba było nie myśleć :evil_lol:

Zupke chińską mu 'ugotuj' :diabloti:[/quote]

TZ to francuski piesek...byle czego nie ruszy:shake:

[quote name='Torzysława']Ejj ja wlasnie jem chinska zupke.. :oops:
Tzn Polska ale chinska:diabloti:[/quote]

Zupka chinska robiona w radomiu:evil_lol:

[quote name='agaciaaa']Też czasem jadam :razz:[/quote]

ja kocham pikantne:loveu:

[quote name='agaciaaa']Ja u siebie fotki właśnie wstawiłam, co znaczy że fotosik już działa...:razz: więc na co Ty jeszcze czekasz :mad:[/quote]

czekam na obiad:evil_lol: zrobilam sobie mala przerwe w gotowaniu... jak TZ sie obudzi wylaczam kompa i sciemniam ze caly dzien przy garach spedzilam:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']czekam na obiad:evil_lol: zrobilam sobie mala przerwe w gotowaniu... jak TZ sie obudzi wylaczam kompa i sciemniam ze caly dzien przy garach spedzilam:diabloti:[/quote]
Hihi, czasami robię dokładnie tak samo!:evil_lol:
Gosiu, to tak z czułością mówiłam "mała" :loveu: , nie płakaj ;) , małe jest piękne!:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']TZ to francuski piesek...byle czego nie ruszy:shake:[/quote]

To cy Ty sobie takiego wybrednego wzięłaś? :evil_lol:

[quote name='furciaczek']czekam na obiad:evil_lol: zrobilam sobie mala przerwe w gotowaniu... jak TZ sie obudzi wylaczam kompa i sciemniam ze caly dzien przy garach spedzilam:diabloti:[/quote]

I co, dał sie nabrać? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AśkaK']Hihi, czasami robię dokładnie tak samo!:evil_lol:
Gosiu, to tak z czułością mówiłam "mała" :loveu: , nie płakaj ;) , małe jest piękne!:lol:[/quote]

nie ma to jak kobiece sposoby:evil_lol:
i wiem ze to bylo z czuloscia:loveu: ja to jestem taka "ludzka" luska... tez mi sie kiedys zdazylo wyladawac w konskiej koopce:lol:

[quote name='Torzysława']No trzeba, trzeba.. ale w takim razie jak masz ta przerwe.. to .. wstawiaj zdjecia!:mad::diabloti:[/quote]

przerwa skonczyla sie bardzo gwaltownie:roll:

[quote name='goldenka245']Cześć kochanie ;*[/quote]

a witam:loveu:

[quote name='agaciaaa']To cy Ty sobie takiego wybrednego wzięłaś? :evil_lol:



I co, dał sie nabrać? :evil_lol:[/quote]

jasne ze tak:loveu: wstal i kazal mi sie polozyc bo nie chce zebym caly dzien przy garach stala:diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']jasne ze tak:loveu: wstal i kazal mi sie polozyc bo nie chce zebym caly dzien przy garach stala:diabloti::evil_lol:[/quote]
Hahaha, no nie mogę, hahaha!:megagrin::lol!:

Tak myślałam Gosiu że po północy powrócisz!:p

A opowiedz o lądowaniu w tej końskiej, chętnie posłucham!:cool3::evil_lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AśkaK']Hahaha, no nie mogę, hahaha!:megagrin::lol!:

Tak myślałam Gosiu że po północy powrócisz!:p

A opowiedz o lądowaniu w tej końskiej, chętnie posłucham!:cool3::evil_lol::lol:[/quote]


ja zawsze wracam o tej godzinie:loveu: w dzien to tylko czasami siedze na dogo...

A co do ladowania to nic specjalnego, Zajezdzalam klaczke Obsesje:loveu: i mi sie spadlo prosto w wielkie konskie odchody:lol: Najfajniejsze ze nie mialam wtedy zadnych ciuchow na przebranie:roll: musialam do domu jechac w pozyczonych...3 numery za duzych :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AśkaK']Czyli temperamencik miała klaczucha taki jak imię?!:evil_lol:

Boże, koniki, ja już prawie zapomniałam że kiedyś jeździłam...I teraz mi przypomniałaś i mi się zatęskniło.:oops:[/quote]

oj tak straszna zolza z niej:evil_lol::loveu: ehhh ja tez juz dlugo nie jezdzilam...prawie od urodzenia w siodle a teraz...:-( chcialabym znowu poczuc ten wiatr we wlosach:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...