Jump to content
Dogomania

Sznaucerki mini w tragicznym stanie, już szczęśliwe w DS!!!


Recommended Posts

Wszystko zależy od czasu i możliwości DT - czasem pewnie nie da się przeskoczyc nawet tak pozornie niewielkiej odległości. Myślę że jeśli Zerduszko będzie miała mozliwośc to napewno skorzysta z tańszej opcji ale trzeba uzbierac kasiorkę na ta droższą żeby była w zapasie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 634
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Agucha - jesteś niesamowita :Rose::Rose::Rose: Widać, że zaopiekowany super, dodatkowo piękny :loveu:

Tak jeszcze z obserwacji, skóra jest brzydka, ale i tylne łapki mi się nie podobają. Oddech też, ale to chyba moje przewrażliwienie po ostatnim. Mam pewna obawę przed kastracją, trzeba mu się przyjrzeć bliżej. Myślę, ze ten tydzień go poobserwuję, więc pójdę dopiero na szczepienie.

A co do weta, to ja jeżdżę do Żor. Po zabiegu jadę do mamy, żeby w razie co być blisko. Z racji odległości trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami (i tak się opłaca). A wolne i tak muszę wziąć na ten dzień, więc czas będę miała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Agucha - jesteś niesamowita :Rose::Rose::Rose: Widać, że zaopiekowany super, dodatkowo piękny :loveu: [/QUOTE]
Oj tam, oj tam :) On sam z siebie jest PIĘKNY I BOSKI!

[quote name='zerduszko']
Tak jeszcze z obserwacji, skóra jest brzydka, ale i tylne łapki mi się nie podobają. Oddech też, ale to chyba moje przewrażliwienie po ostatnim. Mam pewna obawę przed kastracją, trzeba mu się przyjrzeć bliżej. Myślę, ze ten tydzień go poobserwuję, więc pójdę dopiero na szczepienie. [/QUOTE]
Ma faktycznie brzydki łupież (nie typowy dla stresu, ale taki żółty, a' la strupki), skóra jest cienka, przesuszona, naciągnięta.
Przyda mu się dobry preparat na sierść i skórę ;)
Może Omegan?

[quote name='zerduszko']
A co do weta, to ja jeżdżę do Żor. Po zabiegu jadę do mamy, żeby w razie co być blisko. Z racji odległości trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami (i tak się opłaca). A wolne i tak muszę wziąć na ten dzień, więc czas będę miała.[/QUOTE]
Ale można go przeca umówić na sobotę, albo na piątek po południu i weekend spędzić w Żorach :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Agucha co Ty mu dodałaś do wody? :lol: Nie chciał iść do lasu, śpi co całym dniu wrażeń. Nie ma psa, nie ma! Jak aniołek.[/QUOTE]
Się wyspacerował 2x po lesie dziś, to po co ma iść 3 raz :eviltong:?
Zapachów się różnistych nawdychał, Puchosława poobganiał :lol: to i teraz śpi... albo się obawia ruszać, żeby go nikt nie przyuważył i znowu nie czesał ha ha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Ale on teraz ma się ruszać! a jutro spać jak będę w pracy. Pomylił kolejność chłopak.

Naprawdę się boi, bo nie chciał wyjść na kolację :( Wieczorne lęki czy co? Rano był całkiem inny.[/QUOTE]
Może się zestresował tymi zmianami?
W końcu cały dzień był u mnie...
Autem go 2x przewiozłaś, u mnie psów chmara, no i to "upiększanie".
Zestresował się chłopak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Już dzwonią, dzieci :lol:

Pewnie zadowolony, ze nikt go nie męczy zabiegami pielęgnacyjnymi ;) W ogóle to rewelacyjnie pachnie, co to za odżywkę mu nałożyłaś?[/QUOTE]
Teraz to będzie miał spokój na jakiś czas.
Jedynie przeczesuj go od czasu do czasu coby się chłopaczyna przekonał, że grzebień nie gryzie... i grzebienia gryźć nie trzeba :lol:

Pachnie albo szamponem, albo płynnym jedwabiem :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Puch jest naprawdę świetny! A Mario ma końska cierpliwość! Każdy jeden mój pies by go "utulił" za wskakiwanie łapami na kark :diabloti:[/QUOTE]
:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[quote name='zerduszko']No, kawaler się przełamał i wziął jedzenie z ręki :multi:[/QUOTE]
Super!
To duży krok do przodu :)
[SIZE=1]
Przyznaj się co nęcącego mu podsunęłaś?[/SIZE]
:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Żołądeczki mu podsunęłam. Wolałabym żeby chwycił się za miętuski, bo buziaczki chce mi już dawać ;)[/QUOTE]
Gdzie kupujesz żołądki?
Chciałam Puchowi kupić, ale nigdzie nie mogę trafić...

Znaczy - odobraził się:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']W markecie, nie chodzę nigdzie indziej do sklepu niestety :shake:

A, jeszcze go przyuważyłam, że jak wracam do domu, to on nie leci pod drzwi wejściowe, tylko balkonowe![/QUOTE]
Muszę sprawdzić w Realu jeszcze... chociaż średnio tam mięso uważam...

Też zauważyłam, że maniek uwielbia balkon (i okna), co z resztą widac na zdjęciach! :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Muszę sprawdzić w Realu jeszcze... chociaż średnio tam mięso uważam...[/QUOTE]
Ja w ogóle nie uważam :eviltong:

Ale się chłopak zrobił bogaty :multi: Doszła kaska:
- 40 zł od Lilo na wywczas (19.07)
- 30 zł od Margi (19.07)
- 50 zł Magdalena K (19.07)

Razem:120 zł
Mario dziękuje bardzo :Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...