Jump to content
Dogomania

picie wody z miski - dramat w całym domu


niunia_51

Recommended Posts

witam serdecznie
mam mały a zarazem bardzo duży dla mnie problem:cool3: , mój roczny Fredek (sznaucer olbrzym) po wypiciu wody z miski robi mi zawsze taki bałagan w domu że szok:shake: , cała podłoga w domu mokra, nie mówiąc już co się dzieje pod miską...
rozkładam szmaty ale to wcale dużo nie daje...
może macie jakieś rady i czy wogóle ktoś tez ma taki problem?
ja już nie daje rady :placz: a stać przy nim i po każdym piciu wody wycierać brodę (bo ona jest tego przyczyną bo woda kapie tzn. leje się z niej) nie jestem w stanie

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niunia_51 To jest normalne, kwestia przyzwyczajenia.
Sama radość i przyjemność potaplać sie w wodzie :evil_lol: a mokre skarpetki, szczególnie przed wyjściem, bajera:diabloti:
A jaki ubaw jak widzisz kogoś, kto bardzo szybko mknie przez przedpokój i w akcie desperacji, próbuje się chwytać byle czego.
Dlaczego to zawsze muszę być ja? :mad: Opaaal :mad: :angryy: :mad:

Link to comment
Share on other sites

cos takiego ale z mniejszym otworem:cool3: , mozna spokojnie na wystawach kupic, nie pomoze za wiele, ale mniej wody do brody sie przyczepi:mad: , ja takie miski mam na wystawy, bo wtedy brody sie mniej mocza i szybciej mozna wysuszyc, a sprawdza sie nie tylko przy sznaucerkowych brodach ale tez przy szkocikach:eviltong:

a najlepiej to tak jak wyzej, odpowiedni mop do wycierania

Link to comment
Share on other sites

Kładzenie głowy na kolanach po napiciu sie wody to obowiazek moich sznuacerek :-) Poczytuja sobie to za punkt honoru zeby dobrze centralnie ulokowac glowe na moich spodniach :-) przez co czasami wygladam jakbym sie zmoczyla :-)
Ja czasem stoje nad sukami i wycieram brode jak sie napija ,a wogole to w kuchni gdzie stoi miska jest dyzurny recznik do podlogi i trudno ,sto razy dziennie scieram podłoge.Sznaucer to raczej pies nie na panele i dywany :-) ,ja mam wszedzie prawie terakote :-)

Link to comment
Share on other sites

hihi ;) ja na szczescie mam małe psy=małe brody=mało wody ;)
Reksio umie tak pic zeby sobie nic nie pomoczyc... bo to w koncu woda feeee :lol:
Kiwi jak ma mokrą mordke, wyciera ją o kanape albo o sciany :lol: chodzi wzdłóz i ociera sie pyskiem i plecami :) Tak wiec mam spokoj :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Żancia']Kładzenie mokrej brody na kolana gościom :lol:
Jak oni się cieszą :diabloti:[/quote]

Bardzo !!! Jakie okrzyki szczescia wydaja :diabloti: moje psy to doskonale rozumieja i zawsze staraja sie dogodzic szczegolnie lubianym i znanym gosciom w rodzaju mojej siostry czy ojca :-)

Link to comment
Share on other sites

Moja CTR-ka jak pije to chlapie po wszystkim, jeli nie wytrze sie jej brody. W domu mam cala kolekcje recznikow do brody. W ciagu tygodnia zuzywam ich okolo 5 szt. A poniewaz moja Zula bardzo lubi wycieranie brody po piciu, to robi tak, ze pije, przestaje, wyciaram jej brode, po czym robi tak jeszcze dwa razy. A ja sie wsciekam.

Link to comment
Share on other sites

Obcinajcie brody, chyba że ktoś wystawia.
Mój ani brody, ani fafli nie ma, ale tez ostatni łyk mu, hm, wypływa.
Ręcznik kąpielowy musowa, jako podkładka pod miskę, do tego szmata w kształcie stopy - po każdym "tankowaniu" lece wycierac panele i gresy (m. in. dlatego był remont - wymiana podłóg na zmywalne):D

Link to comment
Share on other sites

A w lato jaka to wygoda i ochłoda :-) Gorac taki a tu piesek podejdzie i kolanka schłodzi mokro-zasliniona brodka.A i potaplac sie na mokrej podłodze mozna ,szczegolnie jak kto nieuwazny i sie poslizgnie :-) Same przyjemnosci z tytułu posiadania brodacza a kolezanka Dobermania chcialaby nam to zabrac :-)

Link to comment
Share on other sites

wiecie co, ja już nawet w środku nocy specjalnie wstaję jak słyszę że mój Kreon pije, żeby mu brodę wytrzec , bo to jest tragedia :shake: :evil_lol: ręczniki porozkładane pod miską i w okolicy, mało że robi syf jak się napije to jedzenie też rozrzuca jak tylko może :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a jakby tego było mało - Foxi też ma brodę i też kapie jak sie napije, ale nie w takim stopniu jak Kreon :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...