Jump to content
Dogomania

picie wody z miski - dramat w całym domu


niunia_51

Recommended Posts

To system 2 w 1 :evil_lol: broda jest duuuuuuuuzo bardziej sucha, bo tylko jej częsc do wody trafia :evil_lol: no i Hesia pije jednym ciagiem, bez tego wkładania-wyjmowania-wkładania paszczy do wody. A biedna nie jest ;) bo latem miski także na dworze stoja i może sobie chlapac do woli. Koło miski zwykle wtedy mokra plama ..ogromna :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No właśnie, nic tylko się przyzwyczaić :) Można próbować nauczyć psiaka żeby po wypicu czekał na wytarcie brody - mnie się udało ale teraz to mnie się czasem nie chce wstać jak biedak smętnie stoi przy misce i czeka ;) Ale najlepiej mieć mopa zawsze w pogotowiu :D

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Moja sznaucerka olbrzymka, której już nie ma od 5lat, nie rozchlapywała wody. Sama sie nauczyła, że po napiciu się musi trochę poczekać nad miską aż jej woda spłynie z brody. Teraz moja sunia która nie ma brody robi straszne bajoro przy misce bo jej się pyska woda wylewa. Lubuje się w tym , by po wypiciu wody wytrzeć mordkę o spodnie jakiegoś domownika. A druga sunia która brodę, wyciera pysk o podłogę.

Przez jakiś czas mój kot, wylewał całą zawartość miski na podłogę, ale po zmianie miski, skończył się ten problem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

[quote name='weszka']No właśnie, nic tylko się przyzwyczaić :) Można próbować nauczyć psiaka żeby po wypicu czekał na wytarcie brody - mnie się udało ale teraz to mnie się czasem nie chce wstać jak biedak smętnie stoi przy misce i czeka ;) Ale najlepiej mieć mopa zawsze w pogotowiu :D[/quote]

Nam się też udało nauczyć naszą sunie (miniature) ale teraz po dwóch latach już nam wszystko jedno daliśmy jej spokój. I sobie też ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...