Jump to content
Dogomania

Stevie "znalazł oczy" - trudna sytuacja opiekunki - potrzebne wsparcie na karmę


Nutusia

Recommended Posts

Dzisiaj Nutusia bedzie u Doktora, zobaczymy co powie o Stevim:) Mam propozycje,zeby zrobic probe, jak Stefan zareaguje na umieszczenie jego w samochodzie. Taki eksperyment moze ulatwi jego transport w niedziele, bedzie wiadomo na czym stoimy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 460
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Ellig']Pani Ewa, caly czas dopytuje sie o Steviego. Jak Jej nie napisze ,ze wszystko ok to zaraz dostaje wiadomosci :"dlaczego taka cisza?"[/QUOTE]

[quote name='mmd']Dba o [B]swojego[/B] psa ;)[/QUOTE]
Nie moze sie doczekac na przyjazd Steviego:)

Link to comment
Share on other sites

Nio... jadę dziś wieczorem do Stefana! Może rzeczywiście uda się zrobić próbę z samochodem, aczkolwiek nie będę swoim autem, tylko Uli i z jej Nemkiem na odjajczenie i Pershingiem na kontrolę po drutowaniu żuchwy. Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie. W każdym razie obiecuję, że napiszę więcej niż nasz kochany Doktor ostatnio :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Nio... jadę dziś wieczorem do Stefana! Może rzeczywiście uda się zrobić próbę z samochodem, aczkolwiek nie będę swoim autem, tylko Uli i z jej Nemkiem na odjajczenie i Pershingiem na kontrolę po drutowaniu żuchwy. Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie. W każdym razie obiecuję, że napiszę więcej niż nasz kochany Doktor ostatnio :)[/QUOTE]

Nutusia czy Ula bedzie mogla zrobic kilka fotek Stefanowi?Przesle je Pani Ewie, zeby wiedziala , ze pies jest, istnieje :evil_lol: i ze przyjedzie:razz:

Link to comment
Share on other sites

Cyknę coś, niestety komórką. Bo ten Uli aparat to nie dość, że majątek kosztuje, to jeszcze jest wielki, ciężki i baaaaaaardzo skomplikowany w obsłudze :( Ale z pewnością będzie widać, że pies jest, istnieje, a że przyjedzie to ja słowo honoru daję własne osobiste :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Cyknę coś, niestety komórką. Bo ten Uli aparat to nie dość, że majątek kosztuje, to jeszcze jest wielki, ciężki i baaaaaaardzo skomplikowany w obsłudze :( Ale z pewnością będzie widać, że pies jest, istnieje, a że przyjedzie to ja słowo honoru daję własne osobiste :)[/QUOTE]
Jak komorka to jeszcze lepiej od razu do mnie przyleci:):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Że nie wirtualny, to już niebawem zobaczy i... USŁYSZY! :)
A co Ciotka Madźka dziś tak wcześnie wstała? :crazyeye::eviltong: Portki chłopu kupiła?...:razz:[/QUOTE]
Kupiła :) Trzy pary i marynarkę, więc był szczęśliwy. I sobie też porcięta kupiłam, więc ja też szczęśliwa.

Link to comment
Share on other sites

Łoł, toś poszalała! :razz:

Eluś - pingwin cudny! Pokażę Sławkowi, bo to jego ulubione zwierzątko. Zamiarował nawet kiedyś trzymać owo w domu :crazyeye: i chciał mu zjeżdżalnię do naszego oczka wodnego zbudować! :evil_lol:

A JA MAM NIUSA!!!! JEDZIEMY JEDNAK W SOBOTĘ!!!!
Moje spotkanie się przesunęło na 17-tą, pan Michał też woli w sobotę i też musi wrócić na ok. 17-ta, bo ma psie szkolenie, więc będziemy się starali wyjechać już od Doktora najpóźniej ok. 9-tej, czyli w Zduńskiej Woli powinniśmy być ok. 12-13.

Elunia, napisz proszę do p. Ewy, żeby nam dała jakieś wskazówki co do dojazdu na miejsce już w ZW...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Łoł, toś poszalała! :razz:

Eluś - pingwin cudny! Pokażę Sławkowi, bo to jego ulubione zwierzątko. Zamiarował nawet kiedyś trzymać owo w domu :crazyeye: i chciał mu zjeżdżalnię do naszego oczka wodnego zbudować! :evil_lol:

A JA MAM NIUSA!!!! JEDZIEMY JEDNAK W SOBOTĘ!!!!
Moje spotkanie się przesunęło na 17-tą, pan Michał też woli w sobotę i też musi wrócić na ok. 17-ta, bo ma psie szkolenie, więc będziemy się starali wyjechać już od Doktora najpóźniej ok. 9-tej, czyli w Zduńskiej Woli powinniśmy być ok. 12-13.

Elunia, napisz proszę do p. Ewy, żeby nam dała jakieś wskazówki co do dojazdu na miejsce już w ZW...[/QUOTE]
Wszystko omowione i ustalone Pani Prezes:) W Lodzi bedzie tez czekala w razie co Lara i jak dobrze pojdzie mmd, ale to juz beda sie dziewczyny kontaktowac:)

[img]http://www.e-gify.pl/gify/zwierzeta/pingwiny/pingwiny58.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']A co on taki grzeczny? Przyćpał jak Rudi? ;)[/QUOTE]
Wymoscil sie na nowym poslaniu, Nutusia zawiozla je wczoraj do lecznicy, zeby sie przyswyczail i ,zeby poslanie mialo jego i lecznicy zapach......
Ciezki byl wczoraj wieczor , nie chodzi o Steviego.Nutusia opowie jak bedzie miala sile ja jestem przybita tym ze ludzie moga byc tak okrutni , chociaz spotykam sie z tym na codzien,,,,,,,,,,,,,:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Wymoscil sie na nowym poslaniu, Nutusia zawiozla je wczoraj do lecznicy, zeby sie przyswyczail i ,zeby poslanie mialo jego i lecznicy zapach......
Ciezki byl wczoraj wieczor , nie chodzi o Steviego.Nutusia opowie jak bedzie miala sile ja jestem przybita tym ze ludzie moga byc tak okrutni , chociaz spotykam sie z tym na codzien,,,,,,,,,,,,,:([/QUOTE]To Stefano będzie miał dziś zieloną noc!A w domku pewnie spać nie będą z emocji i napięcia!
A co do okrucieństwa to Tylko Ludzie są tak podli!Jedyną zrozumiałą metodą edukacji takich śmieci jest długie i efektywne "tłumaczenie":mad::mad::mad: fizyczne!Niektórzy rozumieją tylko przemoc i strach to smutne ale prawdziwe.
EDIT:
Należało by zgodnie z prawami fizyki przeliczyć wagę pieska i wysokość z jakiej został zrzucony.Według tego wskaźnika i wprost proporcjonalnie do niego należy zrzucić tego śmiecia co tak potraktował zwierzaczka.Mogę to zrobić osobiście!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...