Jump to content
Dogomania

Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!


Tymonka

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jarek szymanski']Prosze o konto wysle 100 zl na poczatek.
Tylko czy ktos moze je w koncu zabrac chociaz na przechowanie a pozniej bedziemy sie martwic o ich imiona.
W kazdej chwili moze im sie cos stac.[/QUOTE]

Ja bym je już zabierała , ale gdzie ?? Szukam hotelu , ale wszędzie pełno , czekam jeszcze co odpisze Megii1 , reszta hoteli do których pisałam nie ma miejsc :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Argun']jestem i ja
mogę chłopaków poratować workiem karmy 20kg, raz na jakiś czas, bo deklaracji finansowej złożyć nie jestem w stanie niestety[/QUOTE]

Ekstra napewno się przyda :)

Cały czas trzymam kciuki za miejsce gdzieś blisko , nie lubię psów daleko wozić bo później nie mam możliwości odwiedzenia itp.



[quote name='Maruda666']Przelałam 30zł - na razie jednorazowo. Co do stałej, to muszę policzyć :([/QUOTE]

Dzięki ogromne :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Banerek dla psiaków od Oli164 , bardzo dziękujemy :)

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/209482-Pieski-przy-drodze-713-okolice-Tomaszowa-Mazowieckiego"][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/4267/uli2.png[/IMG][/URL][/QUOTE]

już się częstuję, tylko na inną przeglądarkę wejdę ;)
ta karma 20 kg to super sprawa! :) Można patrzeć ew. hoteliki bez wyżywienia, zawsze to jakaś karma będzie...:)

Link to comment
Share on other sites

kurde no.....cholerka....Argun a ten tymczas płatny gdzie był Smok??? możesz tam zapytać tej pani spoza dogo?? może teraz jak Koosiek Smoczka zabrała to ma miejsce?? i jakie koszty za dwa psiaki, co jakby je skleić do kupy to powstaje jeden większy???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Mamy miejsce u Owieczki , a dokładnie u Izy , miejsce sprawdzone , opieka super i co też ważne do hotelu mam 45 km . Koszt to 400 zł / miesiąc z naszą karmą , myślę , że to nie jest dużo jak za dwa psy .[/QUOTE]

No to świetnie! 200zł od psa to rzeczywiście nie jest dużo (biorąc pod uwagę stadardowe ceny), a jeszcze jak miejsce dobre i sprawdzone to w ogóle fajnie! Dziewczyny, ja mam takie puszki z mokrą karmą, nic nadzwyczajnego - nie jest to royal canin - ale kiedyś udało mi się je kupić "po kosztach" i trzeba je jakoś spożytkować zanim stracą termin ważności, więc jeśli chcecie to mogę zaoferować, tylko trzeba byłoby je odebrać z wilanowa lub mokotowa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...