Jump to content
Dogomania

Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!


BUDRYSEK

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='karmelcia']prosze na pv o wiecej info na temat Toro....Lara do mnie pisala w sprawie dt,zostawilam jej wiadomosci na pv......jak on zyje z innymi psiakami??[/QUOTE]

odpisze na pw i tutaj :)
z Torusiem ( w ksiazeczce ma wpisane Togo ale Toro lepiej mi pasuje ;) ) nie ma problemu,jest lagodny, mieszka teraz z innym psiakiem i swietnie sie dogaduja :)
na spacerkach spokojny, nie ciagnie, slabo widzi,aledaje sobie swietnie rade, apetyt w porzadku, zdarzaja sie luzne kreciorki ale karma w schronie jest najtansza wiec nie ma co sie dziwic, jest zaszczepiony, kastracji chyba nie bylo, ze wzgledu na wiek - sprawdze, ma ok 10 lat, [FONT=Arial][SIZE=2]Toro to smutny psi staruszek :([/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']karmelcia chce 300zł/m-c za dt, myślę, że to niedużo jak na takiej wielkości psa jak Toro, co myslicie?[/QUOTE]

jasne, ale musza byc uzbierane deklarcje, bez tego ani rusz
Czarodziejka dala odpowiedz?

****

Sabcia z mega guzem nie ma ani zlotowki :( w srode operacja, prosze o pomoc :(

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/209942-Mam-RAKA..i-13-lat....Czy-jest-sens-dalej-zyc[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BUDRYSEK']jasne, ale musza byc uzbierane deklarcje, bez tego ani rusz
Czarodziejka dala odpowiedz?

****

Sabcia z mega guzem nie ma ani zlotowki :( w srode operacja, prosze o pomoc :(

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/209942-Mam-RAKA..i-13-lat....Czy-jest-sens-dalej-zyc[/URL][/QUOTE]

kilka osób na wątku Sabci proponowało pomoc, wysłałam do nich pw, może ktoś zajrzy do suni

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']Cholibka, to by trzeba też może na Retro uzbierać? A któraś z nich miałaby 2 miejsca?[/QUOTE]

Napiszę i się dowiem.

Jaszka :loveu: fajnie, że jesteś :loveu:

Kamila_s, dzięki :loveu:

Wieczorem podsumuję ile mamy już deklaracji :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...