Jump to content
Dogomania

Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!


BUDRYSEK

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kochani,
Od piątku jestem na urlopie i w miejscu w którym jestem - do dziś nie miałam internetu. Przelewam więc w tej chwili 100 jednorazowo dla Retro, 50 stałej dla Retro i 50 stałej dla Toro. Pieniądze powinny by dzisiaj na koncie.
Budrysku , jeżeli można zrobi badania o których pisałaś to może zacznijmy od weta ? ja zapłacę za wizytę i dasz zna co dalej potrzeba

Link to comment
Share on other sites

Z tego co mi wiadomo:

[B]Mamy już deklaracji:[/B]

[B]stale:[/B]

pikola-10zl
paulinken 10zl
Kamila_ 50zl
jkp 30zł
__Lara 10zł
magda222 10zł
bico 10zł
wiga138 50zł
P. Dorota B. 30zł
------------------
210zl

[B]jednorazowe:[/B]

wiga138-100zl
obraczus87 10zl
ania shirley- 100zl
jkp 100zł
magda 222 30zł
moni 12 ?
IVV ?
bico 50zł
astrunia 50zł
..............................
440zl

Czyli brakuje nam 90zł stałych deklaracji! Gorzej z Retro :( Trzeba się wziąć za tamten wątek.

Link to comment
Share on other sites

Lara dzieki za podliczenie....Budrysek prosze jak mozesz to wstaw je na pierwszy post...kilka osob do mnie pisalo z profilka n-k,ze ma trudnosci z dostrzezeniem rozliczen i wplat...mysle,ze byloby o wiele jasniej ,gdyby byly w pierwszym poscie..i dzieki temu bardziej wiarygodnie:-)))a dla nas tez w lepszym porzadku:-)

Link to comment
Share on other sites

popieram Kamile_s rozliczenia Budrysku w pierwszy post. Ja daje dla Toro jednorazowo 50,00 oraz od mojej koleżanki Julity F również jednorazowo 30,00. Razem wpłacam na Toro 80,00

Zadeklarowałam się również dla Retro, więc wpłata będzie jednorazowa na 2 Panów. proszę o numer konta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Secia']popieram Kamile_s rozliczenia Budrysku w pierwszy post. Ja daje dla Toro jednorazowo 50,00 oraz od mojej koleżanki Julity F również jednorazowo 30,00. Razem wpłacam na Toro 80,00

Zadeklarowałam się również dla Retro, więc wpłata będzie jednorazowa na 2 Panów. proszę o numer konta[/QUOTE]
bombaaaaaaaaaa!!!!!!!:-)))))))))))))))))))))))))
na tym pierwszym poscie pojawia sie coraz wiecej osob!!!!!!:-)))))))))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

wkleilam info w 1 post, drugi post bedzie dla skarbnika monika083 :)

Seciu dziekuję :)

[quote name='wiga138']kochani,
Od piątku jestem na urlopie i w miejscu w którym jestem - do dziś nie miałam internetu. Przelewam więc w tej chwili 100 jednorazowo dla Retro, 50 stałej dla Retro i 50 stałej dla Toro. Pieniądze powinny by dzisiaj na koncie.
Budrysku , jeżeli można zrobi badania o których pisałaś to może zacznijmy od weta ? ja zapłacę za wizytę i dasz zna co dalej potrzeba[/QUOTE]

jak sie uda to w pt zabiore chlopakow na bad krwi

Link to comment
Share on other sites

[B]Mamy już deklaracji:[/B]

[B]stale:[/B]

pikola-10zl
paulinken 10zl
Kamila_ 50zl
jkp 30zł
__Lara 10zł
magda222 10zł
bico 10zł
wiga138 50zł
P. Dorota B. 30zł
------------------
210zl

[B]jednorazowe:[/B]

wiga138-100zl
obraczus87 10zl
ania shirley- 100zl
jkp 100zł
magda 222 30zł
moni 12 ?
IVV ?
bico 50zł
astrunia 50zł
Secia 50zł
Julita 30zł
..............................
520zl

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Secia']Budrysku to ja Ci dziękuję. Ja daję tylko trochę kaski a czarną robotę Ty odstawiasz. Twoje są emocje jak spotykasz na swojej drodze takie bidy w potrzebie[/QUOTE]To prawda!Ja bym chyba nie dala rady..Podziwiam,szczerze podziwiam.

Link to comment
Share on other sites

WIGA138 --100zl (5.07)
ania shirley--100zl (6.07)
__LARA -- 10zl (08.07)
OBRACZUS87 10zl (8.07)
Jolanta08 50zl (11.07)
z nasza-klasa --Ś.EWA BIAŁYSTOK-- 25zl (11.07)
JOANNA SZ-S. WARSZAWA 50zl
jkp ( 100 + 30 za sierpień ) (11.07) 130zl
10 zł DT Toro lipiec 50 zł Toro jednorazowo od bico -- 60zl (11.07)
Pikola 10zl (11.07)
MAŁGORZATA N. RAWICZ 30zl (12.07)
WIGA138 50zl (12.07)
--------------------------------------
625zl



cioteczki, prosze policzcie te wplaty jeszcze, bo jestem taka padnieta po pracy, ze moze cos pomieszalam:)

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie,jestem tu nowa i trochę nieufna. Dlaczego nie ma Toro na stronie schroniska dla zwierząt? czemu nie ma kogoś kto go może przygarnąc,bo z tego co wynika ze stronki, to już długo Toro nie ma domku?nie mieszkam teraz w Polsce,więc niemożliwe jest abym jakiegoś zwierzaka przygarnęła,ale gdyby nie to na pewno nie wahałabym się i myślę,że jest więcej ludzi takich jak ja więc czemu Toro nie ma domu?:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natawa80']Mam pytanie,jestem tu nowa i trochę nieufna. Dlaczego nie ma Toro na stronie schroniska dla zwierząt? czemu nie ma kogoś kto go może przygarnąc,bo z tego co wynika ze stronki, to już długo Toro nie ma domku?nie mieszkam teraz w Polsce,więc niemożliwe jest abym jakiegoś zwierzaka przygarnęła,ale gdyby nie to na pewno nie wahałabym się i myślę,że jest więcej ludzi takich jak ja więc czemu Toro nie ma domu?:([/QUOTE]

Natawa ,moze juz za dlugo nie jestes w polsce i zapomnialas jakie realia tu panuja...wejdz na psy w potrzebie/do adopcji i popatrz jakie tam cuda,mlode,w typie rasy i chaty szukaja miesiacami.. Nie wiem czy schronisko ,w ktorym jest Toro ma swoja stronke, w kazdym razie nawet jesli ma to napewno nie byloby na niej wszystkich psow (dla przykladu we wroclawskim schronie jest ponad 400 psow ,na stronce moze z 40..) Toro jest stary,kundelek, pewnie wymaga jakis badan, lekow... ciezko o dom, ktory chce przygarnac takiego pieska..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']WIGA138 --100zl (5.07)
ania shirley--100zl (6.07)
__LARA -- 10zl (08.07)
OBRACZUS87 10zl (8.07)
Jolanta08 50zl (11.07)
z nasza-klasa --Ś.EWA BIAŁYSTOK-- 25zl (11.07)
JOANNA SZ-S. WARSZAWA 50zl
jkp ( 100 + 30 za sierpień ) (11.07) 130zl
10 zł DT Toro lipiec 50 zł Toro jednorazowo od bico -- 60zl (11.07)
Pikola 10zl (11.07)
MAŁGORZATA N. RAWICZ 30zl (12.07)
WIGA138 50zl (12.07)
--------------------------------------
625zl



cioteczki, prosze policzcie te wplaty jeszcze, bo jestem taka padnieta po pracy, ze moze cos pomieszalam:)[/QUOTE]

ode mnie byla tez wplata na paypal Budryska na Toro-50zl!:-)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natawa80']Mam pytanie,jestem tu nowa i trochę nieufna. Dlaczego nie ma Toro na stronie schroniska dla zwierząt? czemu nie ma kogoś kto go może przygarnąc,bo z tego co wynika ze stronki, to już długo Toro nie ma domku?nie mieszkam teraz w Polsce,więc niemożliwe jest abym jakiegoś zwierzaka przygarnęła,ale gdyby nie to na pewno nie wahałabym się i myślę,że jest więcej ludzi takich jak ja więc czemu Toro nie ma domu?:([/QUOTE]
Karolino,to Ty???????:-))))))witaj!!!!!!!!!!:-)))))))))
wlasnie odpisalam Ci na maila na naszej-klasie!!
starsznie sie ciesze,ze do nas dolaczylas!!!!!!!!:-)))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem uszczypliwości...Przede wszystkim nie ma to nic wspólnego z tym,że nie mieszkam w Polsce,sama kiedy byłam w kraju przygarniałam zwierzaki z ulicy,które są teraz szczęśliwe z moimi rodzicami...weszłam na Waszą stronę przypadkiem,chcę wpłacic jakieś pieniążki,urzekła mnie historia Toro, ale przepraszam,w ciemno płacic nie będe,muszę się upewnić,że to wszystko jest prawdziwe i nie powinno to nikogo dziwic. Poza tym ludzie są beznadziejni,bo ja jakbym brała psiaka to nie kierowałabym się wyglądem,ale tym że mogę mu pomóc i jednocześnie zyskac najlepszego,najwierniejszego przyjaciela i zwyczajnie naiwnie myślałam,że takie myślenie ma więcej ludzi:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...