Jump to content
Dogomania

Chart szkocki? Wilczarz irlandzki? Mniej więcej tak wygląda..


Revenge

Recommended Posts

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No niestety Revenge nie podała do siebie tel choc prosiłam a jedynie maila...nie chciała, nawet nie zyczyła sobie upubliczniac a jedynie jak ktoś sensowny byłby zaiteresowany to prosiła o podanie do niej adresu tej osobie...dzieczyna nowa...bała się głupich tel. itd.
Ale niestety bez tego ani rusz! Szukanie na oślep...choć i to w sumie nikomu nie obce ;)
Pisałam również by pilnowała watku, niestety wylogowała się już.

Link to comment
Share on other sites

Trzeba przyznać ,że trochę to nie wygląda za dobrze:dziewczyna zalożyla wątek,nie zostawila nikomu nr tel. i nie pokazala się na dogo juz ani wczoraj/z powodu gorączki ponoć/ani rano dziś-pewnie poszla do szkoly i może zajrzy po lekcjach.Mam tylko nadzieję,że ten pies tam naprawdę jest i nie byl to glupi kawal.Zdarzaja się takie także,niestety.Gdyby Revenge zostawila na pw tel.np.Berkano wtedy ułatwiło by to pomoc temu psu.Mam nadzieję,że nie darmo wczoraj kilka ciotek zaangażowalo się w pomoc temu psu,wydzwanialo do innych i nie wysylalo/dopingowalo do szukania auta , jeżdżenia z kimś znajomym ,by szukać psa.
Liczymy na to,że Revenge odezwie się dziś po szkole i uda się psa zabrać.

Link to comment
Share on other sites

Komentarz z Jaworznickiego portalu:
[quote]2011-06-07 15:27:27
Wcześniej ten sam pies widywany był w czasie weekendu przy ulicy Energetyków 11. Widać, że jest zadbany i dobrze odżywiony, do tego bardzo przyjacielski. Więc może odnajdzie się właściciel, bo nie chce się wierzyć, że ktoś mógłby go porzucić np przez wyjazd na wakacje.[/quote]

Link to comment
Share on other sites

już jestem i najmocniej Was przepraszam, że dopiero teraz przybywam.
Ja w nocy zmrużyć ocząt przez tego psiaka nie mogłam- tym bardziej trzymam kciuki i razem z olga7 znalazłyśmy Mu już potencjalne dt- tak, że jak psiak będzie już u blueberry to cała reszta już jest poukładana.
olga7- a to jest bezpłatne, czy płastne albo tylko karma??? Zapytaj się, żebyśmy ewentualnie zaorganizowaly "coś".
[B]
revenge[/B] to jest informacja dla Ciebie- odciągnęłaś mnie od wszystkich zajęć i planów, jakie miała w dniu wczorajszym- i ok, bo psiakowi trzeba pomóc. Ale jak zauważyłaś, że pościągałam sporą ilość dziewczyn to po prostu "wypiełaś się" na mnie, moją pracę i wkład i nasze zaangażowanie. CZy wiesz, że blueberry o 22 w nocy jeździła i tego psiaka szukała, a ty żadnych bliższych informacji nie zostawiłaś...
Miałaś względem nas jak i psiaka DUŻE ZOBOWIĄZANIA i niestety postąpiłaś jak nieodpowiedzialna, olewająca bliźnich smarkula!~!!

Mam nadzieję, że to ci oczy otworzy i więcej takiego świństwa nie zrobisz- bo my tu na dogo często bywamy ciężko chore, z zajęciami przekraczającymi ludzkie możliwiści, są też i osoby śmiertelnie chore, dzieciate, z tz-mi gorszymi od stada niedorozwiniętych, zadłużone, cierpiące, zakochana itd- ALE MY WIEMY, ŻE NA NAS LUDZIE I ZWIERZĘTA POLEGAJĄ i albo wrzucamy na profil, do banerka lub wątki swój nr tel albo ktoś KOMPETENTNY nas zastępuje.


[SIZE=3][B][COLOR=red]edit psiak byl widziany na ULICACH[/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=5][B]Puszkina 2, OSIEDLE STARE, Energetyków 11[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Jestem na wątku i myśle jak mogłabym pomóc. Po pracy mogłabym przejść po psich fryzjerach (jeden jest niedaleko mojego bloku)ze zdjeciem psiaka,bo rzezcywiście wyglada jakby niedawno był strzyżony, może coś sie o nim dowiemy, mogłabym tez pomóc w ogłoszeniach, porobić i porozwieszać po Jaworznie, po weterynarzach, tylko najwazniejsze żeby pies się znalazł i nic mu sie nie stało.

Link to comment
Share on other sites

zakar witamy Cię serdecznie i z góry za wszelką pomoc dziękujemy.
Jakbyś miała czas to prosiłybyśmy Cię o takie posprawdzanie salonów i jeśli jesteś mobilna to przejdź się w okolicy tych ulic, na których był widziany i może Go zauważysz???
nr blueberry jest na watku- 600 949 971 a gdyby nie odbierała to podaję mój nr tel: 781-285-762.
I proszę daj nam znać co i jak, bo ten dzień może się ciężką nerwicą dla co niektórych skończyć ;-)

Link to comment
Share on other sites

Moze jednak zapytać Revenge ,czy ma na tyle czasu i będzie mogla i chciala prowadzić wątek tego psa ? Wiadomo,że prowadzenei wątku wiąże się z koniecznościa częstego pisania na nim i zajmowaniem się sprawami pomocy danemu psu a Revenge uczy się a potem w wakacje może też jej nie być często i pewnie za często nie będzie mogla poświecać czasu na sprawy pomocy,oglaszaniu i szukaniu mu nowego domu.
Zatem ,czy nie lepiej by bylo ,gdyby np.Bergano przejęla prowadzenie wątku i pilnowala spraw tego psa ? Jesli oczywiscie Revenge zgodzi się na to .Chyba ,że sama jednak chce intensywnie zajmowac się tym wątkiem i sprawami psa ,ale nie może to być tak jak teraz ,że nie możemy mieć żadnego kontaktu z nią ,co utrudnia np.uzyskanie informacji ,gdzie np.ten pies przebywa i nie można pomoc psu zabierając go z ulicy.A tu każda godz. może być istotna ,gdyż pies moze trafić w łapy hycla albo SM odstawi go do schronu-mordowni .
----------------------------------------------------------------------------------------
[URL]http://www.jaw.pl/articles/show/1458[/URL]

[IMG]http://s1.artcom.pl/misc/articles/5900/5898.jpg[/IMG]


[IMG]http://s1.artcom.pl/misc/articles/5900/5899.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie byłam na ulicy Puszkina i psa tam nie ma od wczoraj. Pan z którym rozmawiałam powiedział że go przymknął bo bał się że wyleci na ulicę i coś mu się stanie. Powiedział że piesek bardzo lubił salcesonik... Zostawiłąm mu numer telefonu i gdyby pies się tylko pojawił to ma do mnie dzwonić odrazu. Na ulicy Energetyków 11 gdzie był widziany wcześniej też byłam i też zostawiłam numer telefonu. Tyle narazie możemy zrobić.

Ja jestem w.....na jak 150 bo gdyby wczoraj był numer do prowadzącej wątek to dzwonię i w 10 minut jestem i dzisiaj byłby już psiak bezpieczny...

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, czy to dobry pomysł, ale może na tym forum jaw.pl wpisać komentarz i prośbę o info ktokolwiek widział niech przetrzyma i da znać, albo coś w tym stylu.

edit:
O, blueberry. , pisałyśmy razem :)

Link to comment
Share on other sites

witamy Panią Teresę i cieszę się, że Pani do nas trafiła :loveu::loveu:
Ja wczoraj pisałam do Pani na PW, ale skrzynaczka była zapchana, no a później z nerwów i stresów i całym świecie zapomniałam...
Są już jakieś wieści????

Link to comment
Share on other sites

A może został ostrzyzony przez starych właścicieli, bo w ostatkach "dobrej woli" sądzili, ze dzieki temu szybciej go ktos przygarnie? To bardzo realne bo zarosnietym zaiteresowanie byłoby...mniejsze...
Wczoraj przez godzinę pisałam Revenge dlaczego "mysłowice=zło" - od ok. półtora roku wozi tam karmę i ma nadzieje ze w wakacje bedzie mogła wyprowadzac tam psy...co będzie oczywiście niespełnionym marzeniem...
Czy ktoś przeszukiwał ogłoszenia o zaginionych?:oops:

Link to comment
Share on other sites

Ja przeszukałam i nic o takim psiaku nie ma :( byłam później na Puszkina wracając z pracy. Teraz jak się przyglądam zdjęciom to ja wchodziłam do tego Pana który go dokarmiał po tych schodkach przy których on sobie leży...

Czy ktoś ma jakikolwiek kontakt z założycielką wątku??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='.blueberry.']zaraz wyszukam na facebooku

inwigilacja kwitnie :D

może ją znam albo mamy wspólnych znajomych[/QUOTE]

Spryciula :)
Małolaty w moim odczuciu preferują nk, ale mogę się mylić

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...