Jump to content
Dogomania

Chart szkocki? Wilczarz irlandzki? Mniej więcej tak wygląda..


Revenge

Recommended Posts

Gdyby w tamten dzień popoludniu wszystko można bylo zorganizować sprawnie a ten link z forum Jaworzna bylby nam znany ,byla jeszcze szansa zabrania psa z ulicy ,a tak to nie wiadomo ,czy nie trafil w łapy jakiegoś rozmnażacza albo gdzieś na łancuch i glodowanie do konca życia.Może jeszcze pojawi się jednak-nie traćmy nadziei.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zawsze są takie sytuacje, kiedy ktoś spotyka bezdomnego psa i pozwala mu odejść... powinno się NATYCHMIAST do siebie, przetrzymać a dopiero potem zawiadomić schronisko, organizacje lub szukać mu domu. Ktoś kto zajmuje się pomocą dla bezdomnych psów, nigdy by nie zostawił psa na ulicy jak w tym przypadku się stało. A tak to teraz nie wiadomo, czy pies żyje i gdzie jest. Zamiast zaczynać sprawę tutaj, lepiej działać od razu! A nie psa zostawić i pies nie wiadomo gdzie jest, zostawić go na pastwę losu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Revenge']aldira, a pomyślałaś o tym że ja go zatrzymać nie mogę? Nie wszyscy mogą zatrzymywać psa kiedy sobie tego zażyczą, wiesz?:angryy: Dałam znać od razu jak go spotkałam więc nie miej pretensji do mnie.:p[/QUOTE]

Wiesz, ale chodzi o to, że to jest takie działanie, na "pół gwizdka" - nic nie pomogło psiakowi a masa osób zaangażowała sie w to, poswiecajac swój czas-cenny czas, bo maja swoje prace, rodziny, dzieci, zwierzaki i ogrom rzeczy do zrobienia-O TO CHODZI zapewne
a sama, nic po za wrzuceniem inf. nie mozesz zrobic
Ale nastepnym razem, zapewne będzie lepiej, masz juz kontakty do paru osób, wiesz juz co nieco o co chodzi- pzrepływ informacji i działanie bedzie szybsze ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zajmie ci to około 10 minut (maksymalnie), napisz do programu 'Uwaga!' o okrutnym traktowaniu zwierząt w Chinach! : [URL="http://www.milanos.pl/vid-43990-Cala-prawda-o-traktowaniu-psow-i-kotow-w.html"]http://www.milanos.pl/vid-43990-Cala...i-kotow-w.html[/URL] Wyślij ten link z dopiskiem żeby poruszyli ten temat.


[URL]http://uwaga.tvn.pl/kontakt.html[/URL]
Na tej stronce pisze się wiadomości.
Proszę pomóż uniknąć niepotrzebnych cierpień !

//przepraszam że wybijam z tematu ale to ważne ! Porozsyłajcie to znajomym!! //

Link to comment
Share on other sites

revenge masz zapchaną skrzynkę więc opiep...ę cię na forum:
moja rada, jeśli nie chcesz być przez dziewczyny zlinczowana TO NIE PRZESYŁAJ NAM TAKICH LINKÓW!!!!!!!!!
Pomyśl, co polska telewizja, media mogą pomóc zwierzakom w KOMUNISTYCZNYM, ZAMKNIĘTYM NAWET POLITYCZNIE KRAJU!!!!!!!!!
Filmu nie oglądałam i cieszę się, że automatycznie się nie załączył, bo ZRUJNOWAŁABYŚ MI PSYCHE!!!!!!!!
Możemy pomagać zwierzakom w NASZYM KRAJU, bo tu mamy takie możliwości, macki telewizji, dogomaniaków są w stanie w miarę wpływowo działać W OBRĘBIE NASZEGO KRAJU I SĄSIADUJĄCYCH PAŃSTW (nie zawsze, ale jednak).
Poczytaj trochę o polityce tego jebn...go kraju to może zrozumiesz, co mam na myśli pisząc, że oni są zamknięci politycznie i co to znaczy TRADYCJA- nawet tak nieludzka i bezduszna!!!!!
W przyszłości WYPRASZAM SOBIE tego typu linków.
P.S. jak ty to sobie umyśliłaś- tvn uwaga zmobilizuje się finansowo i pojedzie do Chin uzdrawiać chorą TRADYCJĘ tych debili? że pisma będziemy im wysyłać, albo reportaż im prześle??????Ze dogomania szturmem solidarnym pojedzie do nich i wszystkie psy uratujemy???? i że otworzą swoje skosne ślepia i zobaczą, że zwierzęta, którym od WIEKÓW tradycyjnie ból i krzywde sprawiali przez wpieprze....m ich i nagle powiedzą: DZIĘKUJE POLSKO I TELEWIZJO POLSKA- JUŻ WIEMY JAKIMI DEBILAMI I BEZMÓZGOWCMI JESTEŚMY??????
PRZECIEŻ W NASZYM KRAJU NIE JEST LEPIEJ I TU MAMY AŻ ZA DUŻO ROBOTY!!!

Link to comment
Share on other sites

kurde ale mi ciśnienie dźwignęła... i to w taki durny pogodowo dzień, kiedy karetki jeżdżą tam i z powrotem z ciśnieniowcami....
revaga jak znajdę się dzis albo jutro w szpitalu przez twoja bezmyślność to na pewno zostaniesz o tym poinformowana!!!!!

[COLOR=red][U][B]DZIEWCZYNY NIE WCHODŹCIE NA LINK WRZUCONY PRZEZ REVENGE, BO NIE OTRZĄŚNIECIE SIĘ Z TRAUMY, BEZRADNOŚCI I SZOKU, KTÓRY DO NICZEGO NIE DOPROWADZI!!!!!!!![/B][/U][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Fajnie berkano, że chciałam jakoś pomóc, a ty się na mnie wydzierasz i fuczysz do mnie. ;/
Zauważ, że jakieś prawa oni tam mają chyba nie? Więc można nałożyć im prawo humanitarnego zabijania jeśli już ;/
Nie życzę sobie takiego naskakiwania na mnie bez powodu ;/

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze to nie jest wilczarz ani deerhound i prosiłabym o zmianę tematu, gdyż wprowadza w błąd. Ten pies z tymi rasami nie ma absolutnie nic wspólnego, nie wygląda nawet na ich mieszańca.
Po drugie ja również proszę o niezapychanie mi skrzynki spamem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...