Jump to content
Dogomania

Chart szkocki? Wilczarz irlandzki? Mniej więcej tak wygląda..


Revenge

Recommended Posts

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jeśli do tego czasu nadal będzie się błąkał.... :-(
Ja napisałam już z 50 próśb na pw i napisałam maila do sos animalsa ze śląskiego- nic więcej nie mogę pomóc, bo z Bytomia a nie Jaworzna jestem.
Pozdrawiam i później jeszcze troszke postaram się powysyłać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='.blueberry.']Mogę psu zaoferować kojec z budą jeśli sytuacja będzie bez wyjścia. I to też tylko na kilka dni...[/QUOTE]

myslę że to bardzo dobry pomysł
moze przez ten czas dowiemy się co to konkretnie za rasa i bedziemy mogli szukac pomocy u sympatyków rasy-tak czy siak, rzadko spotykanej
moglibyśmy takze moze go poogłaszać w znalezionych, ale na razie nie ma sensu, bo moze zniknac i tyle bedziemy wiedziec...

Link to comment
Share on other sites

Poprosiłam znajomą z forum by zerkneła na tego pieknisia.
Cytuję:

Cholera go wie.. wzrost wskazuje na wilczrza, ale np. uszy juz nie - za duże....
...Ale faktem jest, że jedno i drugie to chart, więc nie ma co kombinować tylko podesłac go charciarzom.
:)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=blue][B][SIZE=3][quote name='.[B']blueberry.;17028086]Mogę psu zaoferować kojec z budą jeśli sytuacja będzie bez wyjścia. I to też tylko na kilka dni...[/QUOTE][/SIZE]
[/B][/COLOR]

[COLOR=blue][B]Cioteczko blueberry -jesli tylko mozesz -zabierz tego psa do siebie juz dziś !!!-choć na kilka dni -byle tylko nie zgarnęli go do jakiegos schronu-mordowni !!!![/B][/COLOR]
Pisalam teraz do kilku ciotek ze Sląska,,ale czas ucieka i pies może zniknać lada chwila ...To śliczny pies,niewazne mix jakiego,może znajdzie prędko dom .Potem moze by do Ulka12 do Zarek do dać -gdyby nie bylo nic blizej ? Już dzwonilam do Uli i gdy lada dzień Birman pojedzie do nowego domu -OBY !! to miejsce by bylo u niej . ??? [B]Chyba ,ze ktos da mu Bezpl.DT??? [/B]Pies sliczy jest ,taki jakby mix-juzaka może,ostrzyżony ? Nie to jest ważne -ale trzeba zaraz psa zabezpieczyć ,by jakiś hycle go nie odstawil do schronu albo wywalil za miastem ...:shake:
[B]Cioteczko blueberry -masz zapchaną skrzynkę chyba !!
[/B]
[IMG]http://img263.imageshack.us/img263/3795/resizep0706111650.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Inari, na charcim forum już jest, ale to NIE jest chart.
Może ma ktoś znajomych na owczarkach? Bearded collie, jużak, coś w tym kierunku. Strzyżony.

Moje deerhoundy mają prawie 80 cm w kłębie a do pasa mi kłębem nie sięgają. Przykro mi, ale nie wydaje mi się prawdopodobne, że ten pies ma 83 cm w kłębie.

Link to comment
Share on other sites

psiak nie wygląda na zaniedbanego - zdecydowanie jest strzyżony. Warto go wziąć do weta i sprawdzić chip/tatuaż, zanim zaplanuje się jego tymczas/adopcję itp.(choć schronienie na parę dni warto od razu przewidzieć).
On mógł się komuś zgubić...
aisai

Link to comment
Share on other sites

Tilia ma rację. Ten pies do złudzenia przypomina budową bobtaila (że wspomnę tylko o typowych uszach, umaszczeniu , ogonie - takich typowych szczegółach które skłądają się na obraz całości). Jeśli mogłabym prosić zdjecie psa z profilu to byłabym wdzięczna. Domyślam się , ze ewentualnego tatuażu już szukałyście ale jeśli nie ma to w przypadku (nawet) bobtaila nie byłaby to już rzadkość. Jeśeli pies okazałby się bobtailem to prawdopodobnie byłaby szansa na DS dla niego.

Link to comment
Share on other sites

Obawiam się ,że nie zgubil się ,bo wtedy powinien mieć obrożę .Może ma czipa choć ,ale też niekoniecznie ..Tak czy inaczej - trzeba psa przetrzymac gdzieś pilnie -jesli bluebery oferuje pomoc i ma kojec -to trzeba skorzystać z pomocy i zabrać nawet dziś psa z ulicy ,poki nie pobil go ktos czy nie potrącilo go auto ...:shake:

Link to comment
Share on other sites

dzięki cioteczko olgo7 za konkretne i konstruktywne podejście do problemu.
Jestem tego samego zdania co Ty- jeszcze dziś MUSI znaleźć się pod naszą opieką, żeby nic Mu się złego nie stało!!!
Mam nadzieję, że Jaworznianki moga dać sobie same radę, bo najprawdopodobniej cioteczki revenge- założycielki tego watku dziś już może nie być.
[COLOR=red][B][SIZE=4]Przypominam[/SIZE][/B][/COLOR],
że [SIZE=3][B]psiak zaczepił cioteczkę revenge[/B][/SIZE] [B][SIZE=3]dziś około południa[/SIZE][/B] w
[SIZE=5][COLOR=red][B]OKOLICY DZIELNICY OSIEDLA STAŁEGO[/B][/COLOR][/SIZE]!!!!

Link to comment
Share on other sites

no i żadna Jaworznianka nie jest teraz on line...
A ja się denerwuję :nerwy::nerwy::nerwy::nerwy::nerwy: i nie wiem, czy już jakaś akcja została podjęta, czy szukać i ściągać cioteczki na wątek...

BŁAGAM dajcie znać co i jak jak wejdziecie na wątek

Link to comment
Share on other sites

Dostałam PW, ale nie mam jak pomóc.
Wydaje mi się, że dobrym pomysłem byłoby się przejść po salonach fryzjerskich ze zdjęciem. Ja zapisuje telefony do swoich klientów, jak ich umawiam, pewnie inni też tak robią. Pies jest charakterystyczny, więc na pewno zostałby rozpoznany. Strzyzony był niedawno, więc jest szansa.

Zabierzcie psa jak najszybciej do kojca, bo z Myslowic juz go pewnie nie wyciągniecie. Tam większośc psów znika od dawna. Do innego schroniska nie jest łatwo oddać, bo przyjmują tylko psy ze swojego miasta.
Mozna go ogłaszac w międzyczasie i powstawiać w serwisach ogłoszeniowych na działy z zaginionymi psami. Warto podesłac fotki i informacje do pobliskich schronisk, z prośbą o umieszczenie na stronach.

Link to comment
Share on other sites

[B]Macie moze cioteczki nr tel. do blueberry ?? dziewczyna zlożyla wątek -trzeba pilnie zabierać psa z ulicy poko jest tam i jest caly -a nie ma teraz z nią kontaktu !!!!
Jaaga - nie możesz jakoś nam pomoc czy doradzić ?? Katowice -a Jaworzno to kawalek co prawda ..ale moze ktos wie ,gdzie by można przechowac tego psa choc kilka dni ??
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lunarmermaid']Ja jestem ale nic nie mogę poradzić - nie jestem z Osiedla Stałego i na dodatek za pół godziny wychodzę do pracy. Gdyby nie to to na kilka godzin mogłabym go przetrzymać...[/QUOTE]
Zeby choc ten 1 dzien go przetrzymac ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Revenge']Witam, w Jaworznie (woj. śląskie; niedaleko Katowic) błąka się piesek dość sporej wielkości ok. 83 cm w kłębie. Wygląda troszkę jak chart szkocki lub wilczarz irlandzki(tak na moje oko ;-)). Chciałam zapytać czy ktoś go nie chce może, bo gdy przyjechała wezwana wcześniej straż miejska odpowiedziała 'Nie weźmiemy go bo nie jest agresywny' paranoja normalnie. :angryy::angryy::angryy: Psiak jest bardzo przyjazny, jak przechodziłam obok niego od razu podleciał do nas (mnie i koleżanki)merdając ogonkiem, kiedy kucnęłam tak się słodko wtulił w moje ręce:oops: Moim zdaniem idealny pies na towarzysza.
Jeśli ktoś chciałby się czegoś jeszcze dowiedzieć o piesku, to proszę do mnie napisać lub na forum.
Zrobiłam kilka fotek oto one :
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/808/p07061116502.jpg/"]http://imageshack.us/photo/my-images...061116502.jpg/[/URL]

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/405/p0706111649.jpg/"]http://imageshack.us/photo/my-images...706111649.jpg/[/URL]

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/263/resizep0706111650.jpg/"]http://imageshack.us/photo/my-images...706111650.jpg/[/URL][/QUOTE]
A ja bym chciała zapytać - [B]jak długo się błąka?[/B]

Jest zadbany, świeżo ostrzyżony... nie sądzę, żeby go ktoś wyrzucił...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...