Jump to content
Dogomania

SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(


Awit

Recommended Posts

No niestety. Dostałam taką odpowiedź:

[SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]Niestety Ci Państwo chcą psa WYŁĄCZNIE z domu tymczasowego, w którym pies na codzień mieszka z dzieckiem poniżej 2 roku życia. Takim raczkującym najlepiej, który potrafi wpełznąć psu na posłanie czy do miski. Pies musi być pod tym katem w 100% sprawdzony w bliskich kontaktach z dzieckiem, w codziennym życiu. [/FONT][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Marta dziękuję.
Ja wczoraj wieczorem wysłałam krótkiego maila, w 2 zdaniach napisałam o Szariku i przeprosiłam, że więcej nie piszę z pewnego powodu, i dałam linka do jego ogłoszenia.
Ale nie dostałam odpowiedzi.
Ty dostałaś:-)
Hmm...wiecie, nawet gdyby Szarik był u mnie i miałabym małe dziecko takie raczkujące, i znałabym go z każdej strony, to przenigdy bym nikomu [B]nie zagwarantowała[/B] że nie warknie, nie podniesie wargi, czy nie kłapnie.
To jest zwierzę i człowiek mając psa, musi mieć świadomość że 100% pewności nie ma nigdy.
Ja sama nie wiem jak się zachowam jak mnie coś spotka, to jak mam mieć pewność jak się zachowa pies gdy po raz 20 dzieciak będzie wkładał mu palce do nosa.

Szariczek zasługuje na dobry i normalny domek.

Link to comment
Share on other sites

Szarik jest bardzo przyjazny do innych psów. Mojego Atosa przyjął bardzo ładnie. Do ludzi jest ostrożny, ale sądzę że gdyby z nim popracować dłużej, przekonałby się do nich. Wydaje mi się że w tej chwili Pani Małgosia jest dla niego ostoją i jej ufa bezgranicznie.
To bardzo miły psiak. Szkoda, że nikt nie poznał się na nim:-(

Edited by Ewa Marta
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']U podopiecznych byłam, i smutno mi się zrobiło.

Przyszło 50zł dla Szarika od winter7, dziękuję bardzo!![/QUOTE]

awit, nie smuć się...kilka psów udało mi się ostatnio wyadoptować i to takich, które siedziały w schronie rok, dwa lata czy nawet ponad.
nie mają tam źle, ale.......to nie to samo co prawdziwy dom i człowiek na wyłączność.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wtatara']może nowe fotki przyniosą szczęscie[/QUOTE]
CZekam, mam nadzieję że coś będzie nowego.
Jak nie, wyróżnię mu z tymi.

[quote name='martasekret']ech, szariczku, co to z tobą będzie....?[/QUOTE]

[quote name='martasekret']..czasem nachodzą nas takie negatywne myśli...[/QUOTE]

Oj nachodzą, albo nawet nie odchodzą...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...