Jump to content
Dogomania

Hipis (dawniej: Kłaczek) z Gdańska w nowym domku !!!


MonikaSz

Recommended Posts

[quote name='Ania_w']Aniu, ile on ma w klebie? I mniej wiecej w jakim jest wieku?[/quote]
Ma około 3 lat, maksymalnie 5. Sięga mi ciut poniżej kolan.

Kłaczek napewno może być z innymi zwierzętami. U mnie ułożył sobie po kilku dniach stosunki z niezbyt chętnym wobec innych samców Bamboszem. Ani zbyt uległy, ani zaczepny (czuje cwaniaczek że Bambosz położyłby go jedną łapą:evil_lol:), przekonał Bambosza, że w niczym mu nie przeszkadza. Z Kajtusią zupełny spokój. Koty mija ot tak zupełnie obojętnie, bez najmniejszych prób zaczepek i koty go tak samo traktują.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 287
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kłaczek z każdą chwilą bardziej zadomowiony. Cieszy mnie to i zarazem martwi, bo będzie mu coraz trudniej rozstać się i zmienić dom. Problemy z Bamboszem przeszły do przeszłości, wielkopies traktuje już Kłaczka jak domownika. Dlatego mogę jeszcze trochę przetrzymać psiaka. Dzisiaj obserwowałam jak jedna z moich kotek, taka najbardziej niezależna i humorzasta, ocierała się o Kłaczka i obwąchiwała mu nosek. Nie miał nic przeciwko temu :).
Kto na stałe zaadoptuje Kłaczka, będzie miał cud pieska. Najwyżej pierwsze dni będą trudniejsze, bo psina będzie musiała na nowo się przestawić. Psu trzeba po prostu dać czas. Zabrakło tej cierpliwości w domu, który wziął ode mnie Kłaczka, i dlatego po 22 godzinach Kłaczek wrócił :(.

Link to comment
Share on other sites

Kłaczek po porannym spacerku i śniadanku pięknie pozdrawia wszystkie cioteczki i prosi, żeby o nim pamiętały, czasem podrzucały (sam nie potrafi się wspiąć aż tak wysoko, a jego tymczasowa pańcia w pracy nie ma netu) i trzymały rękę na pulsie, gdyby czasem ktoś marzył akurat o takim piesiu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psokot']Kłaczek po porannym spacerku i śniadanku pięknie pozdrawia wszystkie cioteczki i prosi, żeby o nim pamiętały, czasem podrzucały (sam nie potrafi się wspiąć aż tak wysoko, a jego tymczasowa pańcia w pracy nie ma netu) i trzymały rękę na pulsie, gdyby czasem ktoś marzył akurat o takim piesiu.[/quote]

podrzucanie Ciebie Klaczku to wielka przyjemnosc tak wiec.. HOOOOOP!:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...