Jump to content
Dogomania

Hipis (dawniej: Kłaczek) z Gdańska w nowym domku !!!


MonikaSz

Recommended Posts

Miałam telefon z domu Kłaczka. Wszystko ok. Kłaczek jeszcze trochę zdezorientowany, rozgląda się, patrzy na drzwi, ale już wywalił brzuszek do mizania. Mąż tej pani zaakceptował pieska całkowicie.
Teraz to już tylko musi być dobrze. Jesteśmy umówione na dłuższą pogawętkę w poniedziałek, a potem na jakieś spotkanko. Mam nadzieję, że już można przenieść Kłaczka do piesków, które znalazły dom:multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 287
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='psokot']Miałam telefon z domu Kłaczka. Wszystko ok. Kłaczek jeszcze trochę zdezorientowany, rozgląda się, patrzy na drzwi, ale już wywalił brzuszek do mizania. Mąż tej pani zaakceptował pieska całkowicie.[/quote]
Super wieści !
[quote name='psokot']Mam nadzieję, że już można przenieść Kłaczka do piesków, które znalazły dom:multi::multi::multi::multi::multi:[/quote]
Z nieukrywaną radością zmieniam tytuł :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Nie, nie miał. I nie był na Żabiance. To jakiś inny piesek.
Przed chwilą miałam telefon z nowego domku Kłaczka. Ludzie już Kłaczka pokochali :) . Kłaczek jeszcze chyba trochę tęskni, podobno zachowuje się trochę tak, jakby przyszedł w gościnę i czekał, kiedy wróci do domu. Ale otoczony miłością napewno szybko się przyzwyczai.
Jak się cieszę :dance:

Aha, nie pisałam, ale Kłaczek ma krzywo zrośnięte ostatnie żebra, w niczym mu to nie przszkadza, ale świadczy o tym, że kiedyś był albo bardzo kopnięty, albo silnie uderzony np. bokiem samochodu. To dawna sprawa. Więc nie wiadomo, co ten piesek w życiu przecierpiał.
Całe szczęście, że w końcu trafił na swoich ludziów :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Wszystko wskazuje na to,że nowy dom psiaka jest nam bardzo dobrze znany.Dokładną pewność będziemy mieli w sobotę-wtedy już będziemy zdrowi.-i pojedziemy w odwiedziny.
waldi481+Ela

Link to comment
Share on other sites

Tak, z naszej korespondencji na miau wygląda, że napewno tak. Cieszę się :).
Mimo wszystko (wiesz, dlaczego piszę "mimo wszystko" :) ) Jestem pewna że domek będzie super. A do pewnych spraw ludzie muszą długo dojrzewać. I to nie znaczy że są beznadziejni czy mają złą wolę :)

Link to comment
Share on other sites

Oto pierwsze fotki z nowego domku:loveu:

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/249/542062d4050601d7.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/248/8beb86f8e71c5392.jpg[/IMG][/URL]

I wiadomość z ostatniej chwili: Kłaczek zaczął szczekać, czyli - czuje się u siebie:multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...