Jump to content
Dogomania

Hipis (dawniej: Kłaczek) z Gdańska w nowym domku !!!


MonikaSz

Recommended Posts

  • Replies 287
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wpadłam do domu z pracy. Wyszłam po kolei z psami. Kłaczek uczy się iść ładnie na smyczy. Grzeczny. Jeśli on jest agresywny, to ja jestem chińska królowa :(. Psu po prostu trzeba czasu. Poza tym zła jestem, bo twierdziliu, że "od zawsze" mieli psy. Gdyby mieli, to by wiedzieli jak np. jest z pieskiem i małym dzieckiem.
Ech... :(
Kłaczek bardzo, bardzo szuka.
Czy ktoś zagląda do Kłaczka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Zaglądamy i może jakieś plakaciki z piesliem porozwieszać? Jest taki sympatyczny, uroczy i mały, może ktoś fajny się trafi!!![/QUOTE]

Plakaciki? - z radością TAK :).
Na forum miau prosiłam dziewczynę, która robi te rzeczy bardzo ładnie, żeby taki plakacik graficznie przygotowała. Myślę, że zrobi. Jak będzie gotowy to porozsyłam chętnym do rozwieszenia tu i ówdzie :)

Link to comment
Share on other sites

wlasnie przeczytalam i wlosy mi sie na glowie zjezyly.. Moze tez jestem agresywna :evil_lol:
Aniu, jedyny plus tej sytuacji jest, ze dobrze sie stalo ze oddali go Tobie a nie np. wyrzucili. Razem znajdziemy mu dom. Niestety, nie moge teraz go zabrac.. zakocilam sie troche:) tzn mam na tymczasie dwa kocie maluszki 5 tygodniowe (w tym jeden wymagajacy szczegolnej opieki).
Masz jeszcze jakies aktualne zdjecia Klaczka? powyslam je mailem osobom, ktorzy byli zaintesowani Panem Misiem:)
Agusiuzet - ja tego remontu chyba nigdy nie zrobie:)

Link to comment
Share on other sites

Kłaczek coraz bardziej ujawnia swoją naturę. To wesoły, niesłychanie ruchliwy i skoczny piesek. Podejrzewam, że mógłby być niezły w agility, trzeba by tylko z nim trochę popracować. Wogóle wymaga o wiele więcej ruchu niż ja mu mogę w tej chwili dać. Jutro będę go uczyć przychodzenia na zawołanie (jutro i potem też). Powoli uczy się ładniej chodzić na smyczy. Zaczyna reagować na "nie" w znaczeniu "nie rusz",

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psokot']Tu jest plakacik:
[URL]http://img53.imageshack.us/img53/661/nowy1as7.jpg[/URL]

Asiu-s, Kłaczka obiecała wystawić już jedna osoba. Nie mam jak teraz sprawdzić, czy już wystawiła, nie mam w tym momencie możliwości kontaktu.
Dam znać wieczorem.[/quote]


OK, Jakby cos jestem do dyspozycji

A tymczasem Klaczku do gory:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Kłaczek dziękuje wszystkim ciociom, które starają się mu pomóc. Niestety miał pecha i trafił na panią, która go wprawdzie uratowała, ale całe dnie pracuje, z różnych powodów jest wykończona i jeszcze ostatkiem kasy pędzi i super przysmaki odpadają.
Dzisiaj Kłaczek po raz pierwszy nie został zamknięty w kuchni. Nie miałam sumienia wychodząc tam go zamykać. Widziałam, że zupełnie dobrze radził sobie z Bamboszem. W dodatku pod moją nieobecność wiadomo, że miska sama się nie podaje, więc szczególnie zapalnego punktu nie ma. Po powrocie zastałam zgodę, tylko w kuchni wszystko ze stołu było ściągnięte, stawiam na Bambosza.
Kłaczek to sreberko. Nieco dominancik. Napewno nie agresywny, ale jeśli ktoś mu pozwoli to wejdzie na głowę. Moje psy z zasady nie sypiają ze mną na łóżku, no i mam problem z Kłaczkiem. Z uporem pcha się. Wieczorem powiedziałam "nie", parę razy zdjęłam i niby pojął. Ale rano obudziłam się z Kłaczkiem w nogach. Wlazł diablik jeden.
Kłaczek MUSI szybko znaleźć dom. Nie mam z nim czasu na spacery. I tak zupełnie inne potrzeby ma Bambosz, inne Kajtka, jak ja jeszcze przy swoich zajęciach mam czas na Kłaczka. Poza tym jak tylko załatwię sprawy urzędowe, to czeka mnie wielki, generalny remont mieszkania. Na jakiś czas nawet moje stadko ma zaklepane domy zastępcze, a gdzie w tym Kłaczek?
Domku, znajdź się!!!!

Link to comment
Share on other sites

Outsi, właśnie próbowałam odpowiedzieć. Ponieważ z Bamboszem już dobrze, to z dwa tygodnie może być. Trudno mi powiedzieć ile. Może i miesiąc. Czekam na załatwienie ważnych spraw mieszkaniowych. Koniec już widać. Wtedy ogromny remont, nie ma mowy, żeby Kłaczek jeszcze był.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...