Jump to content
Dogomania

Galeria mojego białego szaleństwa - Lenki :)


A&L

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czasem bywam w Warszawie - wpadnę w odwiedziny :eviltong:.
A tak serio, to myślę, że trafiłam teraz na dobrą fryzjerkę. Babka od dawna pracuje z psami, ma szkota, jamnika i goldena, poza tym chyba z 5 osób mi ją polecało. Także będziemy zabiegać o okrągłą główkę :)

Link to comment
Share on other sites

Chodzimy do Pani Szymczyńskiej Joanny (chyba) do Częstochowy. Nie wiem na ile ona jest znana w świecie hodowców, ale podobno psami zajmuje się od lat. Pierwszy raz byłam u babki w Łodzi, która ma hodowlę westów, ale nie pamiętam jak się nazywa (mogę się dowiedzieć) i byłam baaardzo niezadowolona.

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

[quote name='westie_justa']No myslałam że Twoje kochane papillonki sa na pierwszym :P[/QUOTE]

Dziwisz się że kochane????
Są energiczne,szybkie,skoczne,zwinne jak bordery Przy tym ciężko je zatuczyc ze względu na energiczność i nie są też niejadkami,A sylwetkę mają typowo sportową;) Są przepiękne,ruszają się z gracją,są puszyste i naj naj.Łatwo je ułożyć,są mega inteligentne.Nie są uciążliwe,ani nachalne jak bordery :p No i weźmiesz go pod pachę i zabierzesz gdzie Ci się podoba :P Jak dla mnie lepszego psa nie ma,bo to kieszonkowi sportowce no i jakie piękne :loveu:Westy też są fajne,ale takie jak mówisz zbita kiełbasa no i instynkt jest uciążliwy.Jacki i persony super ,ale dopiero jak się je ułoży bo tak to masakryczne,więc u mnie królują papisie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='papillonek']Dziwisz się że kochane????
Są energiczne,szybkie,skoczne,zwinne jak bordery Przy tym ciężko je zatuczyc ze względu na energiczność i nie są też niejadkami,A sylwetkę mają typowo sportową;) Są przepiękne,ruszają się z gracją,są puszyste i naj naj.Łatwo je ułożyć,są mega inteligentne.Nie są uciążliwe,ani nachalne jak bordery :p No i weźmiesz go pod pachę i zabierzesz gdzie Ci się podoba :P Jak dla mnie lepszego psa nie ma,bo to kieszonkowi sportowce no i jakie piękne :loveu:[B]Westy też są fajne,ale takie jak mówisz zbita kiełbasa no i instynkt jest uciążliwy[/B].Jacki i persony super ,ale dopiero jak się je ułoży bo tak to masakryczne,więc u mnie królują papisie :loveu:[/QUOTE]

A skąd ty to wytrzasnelas? <wow> wybacz ale te słowa są straszne!! Pomocy :P Moje biedne,białe,małe westusie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='papillonek']Dziwisz się że kochane????
Są energiczne,szybkie,skoczne,zwinne jak bordery Przy tym ciężko je zatuczyc ze względu na energiczność i nie są też niejadkami,A sylwetkę mają typowo sportową;) Są przepiękne,ruszają się z gracją,są puszyste i naj naj.Łatwo je ułożyć,są mega inteligentne.Nie są uciążliwe,ani nachalne jak bordery :p No i weźmiesz go pod pachę i zabierzesz gdzie Ci się podoba :P Jak dla mnie lepszego psa nie ma,bo to kieszonkowi sportowce no i jakie piękne :loveu:Westy też są fajne,ale takie jak mówisz zbita kiełbasa no i instynkt jest uciążliwy.Jacki i persony super ,ale dopiero jak się je ułoży bo tak to masakryczne,więc u mnie królują papisie :loveu:[/QUOTE]
Widzisz, a ja z budową nie trafiłam, wiesz że nawet oglądając Sońke podobał mi sie papillon, a one są takie żywe? ze latają tak energicznie i skaczą i takie świrki:P? tylko że mi sie nie podoba jak noszą ogony:P nie lubię takich wysoko noszonych:P no i portki owłoione:P
[quote name='Pieseczkowo']A skąd ty to wytrzasnelas? <wow> wybacz ale te słowa są straszne!! Pomocy :P Moje biedne,białe,małe westusie![/QUOTE]
To moje słowa!:diabloti: wybacz ale inaczej krepości i budowy Doti opisać nie mogę gruba racze nie jest ale nie czuje tam żadnego kształtu klucha taka!

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

Moja sonia to jak piłeczka skacze przecież zawsze jak przyjde do domu nawet po 5 minutach to skacze i świrka ją lapie :P Są delkiatne ,ale z wyglądu,bo jak to sonie nawet rower nie pokonał ,ale to był wypadek :/ Jakbyś się wtuliła w Sonie to byś się zakochała ,ale to we wrześniu :P jeśli chodzi o żywiołowość to jak najbardziej.Sonik to wariat ,wystarczy klasnąc w ręce i biega wielkie kółka bez sensu trochę ,ale zabawnie wygląda :) A widzialaś fotki soni z agi ?te zdjęcia mówią same za siebie ,przecież ona się dosłownie unosi w powietrzu nie skacze jak kloc i ten jedwab ,a wiesz co?
Kup sobie tego bordera :P

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

[quote name='Pieseczkowo']Nie lubię was i tyle! Widać nic a nic nie znacie białych terierków-phi! Diabelki moje kochane :* albo jakies kloce,albo jakies kielbase-co to w ogole za pomysly :P i jeszcze jakiś instynkt ło matko :P[/QUOTE]

Czy są białe czy różowe nie wszyscy muszą lubić westy ;) To teriery chociaż wyglądają jak niewinne puszki i pielęgnacja ....uuuu

Link to comment
Share on other sites

Oj Paula... Ty mnie lepiej nie kus:eviltong: te zachowania które opisujesz są świetne!! że tak powiem:P
No i jest malutka:) pod pache i jazda! Ja Dotke też tak moge ale to już jest większa kuleczka:P A w zime jest jej zimno? bo ja akurat lubie psy ubierać żeby im było ciepło :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

No wiadomo pod pache i jazda ,ale są i minusy tego że jest malutka ;)
Wczoraj z gramem szalała jak glupia i skakała po polach po mokrej trawie,a potem się trzęsła z zimna ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

No wiadomo że fajnie :D
Wariat fajny jest ;)
Zresztą Sonia też,bo papillony to nie są takie typowe ozdóbki do leżenia na kanapie ;)
One muszą się wyszaleć ,a co Ty myślałaś,że jak takie ładne to tylko do ozdoby :mad:

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

Fłaśnie,ja nie spszedam mojego wiewióra nafet sobie nie myśl :evil_lol:
A taki fajowy papiś jest jeden na stoo to sobie moszesz zaczonć szukać :evil_lol:
A my kupujemy miękkie frisbee ,bo sonia ma za miękki pysk do plastiku i ten dysk z whippy szybko się zużył teraz zamówimy jawz'a ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...