Jump to content
Dogomania

Temat suni z jednostki wraca. Znów ciąża i znów szczeniaki...


yup

Recommended Posts

[quote name='jaanna019']Monia odbierane będą we wtorek? Zgłosił się do mnie jeden dt dla jednego malucha. Trzeba im podrzucić psa + karma + odrobaczenie na początek.[/QUOTE]
Nie wiem czy to nie ten o którym wspomniałam, bo podawałam nr tel. pani p.Aniu, miałam w PW za czasów Dosi adoptowanej ...drugi ma sie odezwać jeszcze...to byc może dwa są DT

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest monia3a

[quote name='jaanna019']Monia odbierane będą we wtorek? Zgłosił się do mnie jeden dt dla jednego malucha. Trzeba im podrzucić psa + karma + odrobaczenie na początek.[/QUOTE]

Super!!
Psiaki planuję zabrać we wtorek pod warunkiem, że wszystkie będą miały DT bo na raty nie bedziemy zabierać.
Zamawiam w takim razie wór suchej karmy :D bo 8 sztuk wykarmić to i z 15 kg pójdzie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia3a']Zgłosił się do mnie jeden DT z FB ale w Wawie :(
Jedzie ktoś może do stolicy w najbliższym czasie ??[/QUOTE]

Ja bym miała transport tak wstępnie ale dopiero za tydzień. Koleżanka się wybiera, może akurat zgodzi się przewieźć.

Link to comment
Share on other sites

o jak dobrze poczytać, że są jakieś domki...przynajmniej dla dwóch! monia3a a jeśli będzie dt dla dwóch szczeniaków to nie weźmiesz tych dwóch?? chyba lepsze to niż koczowanie tam w trawie, bo rozumiem, że tam są szczeniaki? Tak mocno trzymam kciuki, żeby domki się znalazły!
monia3a nie wiesz jak wyglądają pozostałe szczeniaki? tak samo jak kruszynka? bo jeśli tak, to może bym powstawiała jakieś jej zdjęcia na wydarzenie na fb, zawsze to trochę więcej fotek i lepszej jakości.
kaszanka, możesz zrobić ogłoszenie na BO, ja mogę wysłać Ci na maila jakąś fotkę kruszynki, to byś dodała do ogłoszenia, tylko właśnie nie wiem czy te szczeniorki takie same są. ja póki co nie ogłaszam mojej, może zostać jak długo będzie trzeba, teraz pilniejsze jest znalezienie domków pozostałym. Ja na swoim profilu na fb, stworzyłam album z kruszynką i napisałam, że szuka domu, i jeden Pan się odezwał, że byłby zainteresowany, ale podpowiedziałam, że jest 8 szczeniaków, które na szybko muszą znaleźć domki i nimi lepiej się zainteresować, Zobaczymy co odpisze.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Nie wiem jak wyglądają pozostałe szczylki, są ponoć czarne i biało czarne, połowa jest maleńka takie mikruski a reszta jest większa jakby od innych tatusiów. Szczeniaki są w norze wykopanej przez sukę. Wstaw fotki na FB zawsze to lepszej jakości niż te dwa moje, napisz tylko, że to jedna z rodzeństwa.
Myślę, że najrozsądniej będzie zabrać je wszystkie razem a nie na raty, nie chcę aby suka porzuciła te, które zostaną. Zastanawiam się czy nie porozmawiać z wojskiem i nie przedłużyć czasu do środy, czwartkuaby mieć chwilę na znalezienie DT, a i maluszkom wyjdzie to na dobre bo będą dłużej z mamą.

Link to comment
Share on other sites

mogę udostępnić w wydarzeniu fotki, nie mogę inaczej bo to nie ja stworzyłam wydarzenie. biało-czarne to pewnie tatusiem jest ten biały pies co się z nimi szwenda.
oj dobrze by było, żeby małe jeszcze trochę pobyły z mamą, kruszynka, cały czas jakby szuka sutka, gruzie nóżki, nie wiem czego jest to wynikiem ale cały czas chce coś gryźć i wydaje mi się, że szuka właśnie sutka.

Link to comment
Share on other sites

Mówię do niej kruszynka, ale jeszcze jej nie nazwałam jej. Może "Moja"? żeby już nigdy nie była niczyja.
Czy to normalne, że ma biegunkę cały czas? może to wina tego, że jedzenie jest takie wodne-rozmaczam jej sucha karmę w wodzie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yup']Mówię do niej kruszynka, ale jeszcze jej nie nazwałam jej. Może "Moja"? żeby już nigdy nie była niczyja.
Czy to normalne, że ma biegunkę cały czas? może to wina tego, że jedzenie jest takie wodne-rozmaczam jej sucha karmę w wodzie?[/QUOTE]
Dobrze,że rozmaczasz, ale to powinna byc taka papka...czy taka jest?

Link to comment
Share on other sites

one stoją namoczone dość długo, jakieś dwie godzinki ale może widelcem porozduszam jeszcze. daję jej jeszcze puszkę royal, tam to w ogóle taki pasztecik jest, ale ona woli tą sucha karmę rozmiękczoną w wodzie.

Link to comment
Share on other sites

Ja swojej podawałam jak miała 6 tyg suni taka papkę ...kulki całkowicie wchłonęly wodę i nie było kawałków, może poduś widelcem tka jak mówisz
[B]yup[/B], a na te podgryzania kup jej może kostke jelitową ...bo tak jak monia3a pisała swędzą ją dziąsła i nie bedzie łapek gryźć,a i zajęcie będzie miała
mieszkasz na Nowym Mieście to na ul Duboisa w Arce na pewno dostaniesz

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='jaanna019']Nie, to nie jest normalne. Mała miała ładne kupki jak była w lecznicy. Nawet rozmoczona karma nie powinna powodować biegunki.[/QUOTE]

Dokładnie. Jeśli będzie miała biegunkę i dziś to trzeba z nią do weta.
Być może to stres bo sporo dzieje się w jej życiu.

Zastanawiam się czy nie zacząć jej podawac już mniej rozmokniętych bubek skoro swędzą ją ząbki to niech gryzie karmę.

Link to comment
Share on other sites

chciałam jej kupić jakiś gryzak ale wszystkie były za duże, ale spróbuję z tą kostką jelitową.
Mała miała biegunkę już w lecznicy.
Dziś siedzi sama do 17, mam nadzieję, że jakoś wytrzyma...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...