Jump to content
Dogomania

Blondi zginęła tragicznie w Warszawie !!!


Becia66

Recommended Posts

[quote name='figa33']byłam w nocy , ja to tylko nocami mogę ..
dziś pojadę , plakaty porozwieszam[/QUOTE]

Figuniu bardzo ci dziękuję, teraz parę osób / z Anette i panem Andrzejem na czele/ jest tam w okolicy i rozwiesza plakaty. Blondi ty musisz się odnależć !!!

Link to comment
Share on other sites

Wróciłam.Byliśmy na al.Lotników w "Czołówce",oplakatowany jest trójkąt al.Lotników, Puławska,Wilanowska.
Rozmawiałąm z właścicelami psów- niestety nikt jej nie widział :(
TZ podpowiedział żeby przetrzepać jeszcze tzw. Służewiec przemysłowy (Domaniewska, Postępu, Wynalazek, Cybernetyki. Bokserska ) gdyż jest tam dużo biurowców, hal magazynwych i sporo miejsc gdzie budują nowe biurowce. Jest to obszar mniej więcej w okolicy Galerii Mokotów

Link to comment
Share on other sites

Beciu, ona może być ciężko wystraszona i się chować.
Jeżeli się da - oplakatujcie osiedlowe śmietniki - pies może się kręcić przy nich, szukając jedzenia.
Sugeruję też nawiązanie kontaktu z karmicielkami kotów - może ktoś ma "chody" na miau, żeby stamtąd jakoś próbować pozyskać dane kto w okolicy zaginięcia suni karmi koty i gdzie. Blondi jak zgłodnieje może się zameldować przy punkcie karmienia kotów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']Kopiuję z wydarzenia na FB:

[FONT=Arial Black][SIZE=3]Zadzwońcie jutro na Paluch . Jeśli strona nie kłamie z Modzelewskiego została przywieziona sunia rudawa , z białymi końcówkami łap i krawatem . Numer suni 2671/11. Nie ma niestety zdjęcia więc trzeba to sprawdzić. [/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]Trzeci psiak od dołu na tej stronie: [URL]http://napaluchu.pl/system_kwarantanna.php[/URL][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Kopiuję z Palucha:[/SIZE][/FONT]
[SIZE=1][FONT=Verdana][B]ID[/B]: 2671/11
[B]Gatunek[/B]: PIES [ MIESZANIEC ] [ samica ]
[B]Masc[/B]: ruda ,bialy krawat i pazurki
[B]Skad[/B]: z UL. Modzelewskiego[/FONT][/SIZE][/QUOTE]

Dziś na Carrefourze wisiało ogłoszenie, ktoś szuka suni podobnej do naszej. Ta z Palucha to też chyba nie ona, bo tamta miała klapnięte uszka, a paluchowa stojące...m A le aż dziwne, 3 podobne sunie na tym samym terenie. Tamto ogłoszenie sobie sfotografowałam, ale jeszcze nie mam jak wstawić do komputera.

Link to comment
Share on other sites

A czy jest możliwe żeby w pierwszym poście wątku umieścić ten tekst (ewentualnie uszczególowiony)

"1 Listopada o godz .21 na ul Modzelewskiego / Mokotów / zaginęła mała suczka Blondi w czerwonej obróżce i pobiegła w kierunku centrum miasta. Jest nieśmiała i pewnie przerażona, z dystansem do obcych ludzi. Wszelkie informacje na jej temat prosimy kierować tel. 792653002"
oraz
link do wydarzenia na fb, lub wkleić cale wydarzenie, aktualne fotki Blondi i skopiować gdzie już są zrobione ogloszenia ?

Myślę, że tak byloby latwiej "ogarnąć" sprawę osobom, ktore zaglądają tu (będa zaglądać ) po raz pierwszy.

Link to comment
Share on other sites

Oplakatowaliśmy teren Czołówki, całą Modzelewskiego do Domaniewskiej, plakaty są na śmietnikach, przy klatkach schodowych (a raz nawet w środku, zwierzoluby tam mieszkają :) ),na latarniach, podwórka na tej linii, okoliczne sklepy - w tym wędliniarski :), przejścia na skrzyżowaniach, przy aptece na rogu Alei Lotników ("Pod Lwem" chyba), okolice Biedronki i Rossmanna, pawilony koło nich. Wiadomość jest w knajpce po drugiej stronie niż Biedronka, takiej ukrytej w drzewach, ale uczęszczanej. Przy przystankach... Oplakatowałam częściowo okolice Metra Wilanowska, resztę dowieszę za godzinę z wnukiem, którego muszę w tamtej okolicy odebrać z aikido. Niech się Młody uczy...
Jutro rano będę się widziała ze znajomą, która pracuje na Magazynowej, w tej okolicy, o której mówił TZ Anette. Poproszę, żeby tam dowiesiła tych kilka, które mi zostało.
W dużych plakatach brakuje, moim zdaniem, możliwości odcinania numerów telefonu i informacji o nagrodzie. Małe są super, ale... są małe i słabo je widać, a ludzie na ogół nie wykazują tendencji do rozglądania się.. W dużych są za to piękne, wyraźne zdjęcia Blondi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']Ninti chciałam ci bardzo podziękować za wytrwałe wieszanie ulotek w dniu dzisiejszym. Wspaniała jest świadomość, że my z tak daleka możemy na was liczyć...[/QUOTE]
Daj spokój, Kochana... Będziemy szukać, aż znajdziemy.

Link to comment
Share on other sites

NInti ja oplakatowałam Modzelewskiego po drugiej stronie na odcinku od Al.Lotników do tych pawilonów na al. Wilanowskiej. łącznie z bocznymi uliczkami osiedlowymi
Ma Irysowej wieszałam duże plakaty a małe wrzucałam do skrzynek (same domki jednorodzinne ) oraz częściowo Wita Stwosza i Puławska od numeru 230 do 240

Edit.
Świerdkowska, Modra i Blacharska tez . BArdzo miła pani w sklepie osiedlowym jedno powiesiła w środku a drugie na zewnątrz

Link to comment
Share on other sites

Czuję się bezradna , siedząc tak daleko. Przekopałam wątek Chanelki, względem pomysłów co do poszukiwań - znalazłam posta Agnieszki32, w którym wyliczyła jak szukała swoich zaginionych psów. Nie wszystkie rady mają zastosowanie w tym przypadku, ale z niektórych wydaje mi się, że warto skorzystać:

[I]W pierwszej kolejności plakaty z informacją o nagrodzie - moim zdaniem dobrze jest napisać kwotę nagrody - w moich pierwszych plakatach jej nie było, na drugim było napisane 1000 zł i od razu mnóstwo ludzi się tym zainteresowało. Wywiesić ile się da.

Ulotki wkładałam do skrzynek pocztowych, za wycieraczki samochodów, zostawiałam na klatkach schodowych, rozdawałam w hipermarketach i na ulicy, zaniosłam do wszystkich sklepów zoologicznych w mieście.

Dałam ogłoszenie do radia i gazet oraz dziesiątki ogłoszeń w internecie.
Często na danym terenie działają lokalne gazetki (drukowane i internetowe), a tam ogłoszenia zamieszczają sami czytelnicy, za darmo.

Zawiadomiłam:
- schroniska,
- wszystkich weterynarzy z woj. zachodniopomorskiego
- policję
- Straż Miejską - jako pierwsza dostaje zgłoszenie o błąkającym się psie (chociaż mieszkam poza Szczecinem, ale mogły do miasta zawędrować)
- Straż Graniczną, Żandarmerię Wojskową, leśników i myśliwych oraz kłusowników - u Was to chyba nie będzie potrzebne
- [B]dozorców, sprzątaczy, śmieciarzy (firmy sprzątające)[/B]
- korporacje TAXI
- [B]firmy spedycyjne i kurierskie[/B]
- [B]okolicznych meneli, żuli - najlepsze źródło informacji[/B]
- dzieciaki - szukają najbardziej intensywnie, zwłaszcza jak mogą dostać kasę
- jak najwięcej organizacji prozwierzęcych

I odwiedzałam osobiście schronisko co drugi dzień, gdyż ciężko pracownikom schroniska skojarzyć zgłoszenie o zaginięciu z konkretnym psem.[/I]

Link to comment
Share on other sites

Florentynko, większość tych rzeczy zrobiliśmy- oprócz kół łowieckich i straży granicznej.
Jeszcze jest pomysł zwerbowania drużyny harcerskiej z najbliższej szkoły do rozwieszania plakatów.
A babcie z psami, "yntelygencja osiedlowa" to faktycznie rewelacyjne źródło informacji

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...