Jump to content
Dogomania

Blondi zginęła tragicznie w Warszawie !!!


Becia66

Recommended Posts

[quote name='Anette']Jeśli macie jeszcze jakieś pomysły będę wdzięczna :)[/QUOTE]

Jeśli mogę coś zasugerować - na plakatach i w ogłoszeniach powinna być informacja o nagrodzie.
To jest tez wskazowka z wątku zaginął pies co robić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Jeśli mogę coś zasugerować - na plakatach i w ogłoszeniach powinna być informacja o nagrodzie.
To jest tez wskazowka z wątku zaginął pies co robić.[/QUOTE]

Dzięki, z tego co pamiętam takie info jest, nie oszukujmy się ale to najbardziej przyciąga ludzi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anette']Dzięki, z tego co pamiętam takie info jest, nie oszukujmy się ale to najbardziej przyciąga ludzi[/QUOTE]

Moze nie wszystkich ale niektorych na pewno.

Dzieki Anette za pomoc dla Blondi. Czytalam jej watek od dawna. Trzymalam kciuki żeby znalazla domek i cieszylam się, że wreszcie go ma. A tu taki dramat.
Wyobrazam sobie rozpacz dziewczyn. A najbardziej Aguli. Ta mala to jej oczko w glowie.

Ale trzeba być dobrej mysli. Pamietam wątek Tadzia/Papilota ukradzionego w Szczecinie. Sprawa wyglądala bardzo niedobrze ale dzięki pomocy wielu ludzi, nagłosnieniu calej historii - Tadzio się odnalazł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']Może zgodziłaby się jeszcze wspomóc nas jeszcze inga.mm?[/QUOTE]

inga.mm ma również wydrukować plakaty na jutro i z tego co się orientuję asiaczek ma je porozwieszać.
Proszę wszystkich mieszkających w Warszawie o sprawdzenie dzisiaj gazet bo może ktoś znalazł naszą Blondi i ogłasza jako ,,znalezione''.

Link to comment
Share on other sites

Można jeszcze próbować z taksówkarzami - rozdać ulotki, poprosić o czujność. Może jest taka opcja, żeby firmy taksówkowe podały info odgórnie wszystkim swoim pracownikom? Nie wiem, czy tak się da, ale można przedzwonić i spytać, czy zechcą.
I dzieci - plakaty w szkołach porozwieszać, dzieci zwracają uwagę na pieski ( przynajmniej niektóre dzieci).

Edit - z przeglądaniem prasy to dobry pomysł, ale nie koniecznie dziś - jeśli ktoś znalazł Blondi, to ogloszenie może się ukazać w ciągu najbliższych dni.
Schronisko trzeba sprawdzać - pamiętacie Chanelkę? Schronisko było powiadomione, dogomaniaczka - pracownica schroniska miała sprawdzać , a Chanelka tkwiła w schronie parę miesięcy i została tam odkryta przypadkowo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66'] Proszę wszystkich mieszkających w Warszawie o sprawdzenie dzisiaj gazet bo może ktoś znalazł naszą Blondi i ogłasza jako ,,znalezione''.[/QUOTE]

Czyli trzeba sprawdzać tez portale internetowe. Bo ktoś moze tam ja oglaszać po znalezieniu.

Beciu, wklejam link do fb na wątkach. Dobra Ciotka Nikaragua napisala, że juz porozsylala do znajomych w Warszawie.

A Agula juz wie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florentynka']Można jeszcze próbować z taksówkarzami - rozdać ulotki, poprosić o czujność. Może jest taka opcja, żeby firmy taksówkowe podały info odgórnie wszystkim swoim pracownikom? Nie wiem, czy tak się da, ale można przedzwonić i spytać, czy zechcą.
I dzieci - plakaty w szkołach porozwieszać, dzieci zwracają uwagę na pieski ( przynajmniej niektóre dzieci).

Edit - z przeglądaniem prasy to dobry pomysł, ale nie koniecznie dziś - jeśli ktoś znalazł Blondi, to ogloszenie może się ukazać w ciągu najbliższych dni.
Schronisko trzeba sprawdzać - pamiętacie Chanelkę? Schronisko było powiadomione, dogomaniaczka - pracownica schroniska miała sprawdzać , a Chanelka tkwiła w schronie parę miesięcy i została tam odkryta przypadkowo.[/QUOTE]


Florentynko, temat taksówkarzy już ruszony :) Na Paluchu byliśmy dzis osobiście- jak się nie znajdzie do niedzieli wracamy tam jak nie zapłacony weksel

Link to comment
Share on other sites

Przed Woronicza są takie różne zapuszczone posesje, magazyny... Jeżeli Blondi jest płochliwa to może tam się skryła. Oplakatujemy... I kiedyś miałam taki pomysł, żeby samochodziarzom wsadzać za wycieraczkę małe ogłoszenia. Jeżeli prostytutki mogą się tak ogłaszać, to chyba my też ;)?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ninti']Przed Woronicza są takie różne zapuszczone posesje, magazyny... Jeżeli Blondi jest płochliwa to może tam się skryła. Oplakatujemy... I kiedyś miałam taki pomysł, żeby samochodziarzom wsadzać za wycieraczkę małe ogłoszenia. Jeżeli prostytutki mogą się tak ogłaszać, to chyba my też ;)?[/QUOTE]

Wery good idea :) Jeszcze trzeba teren "czołówki" przetrzepać ponoć tam dużo bezdomniaków koczuje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andzike']Moja mamuśka i brat mieszkający w okolicach Woronicza powiadomieni - będą się rozglądać na spacerach z psem. Blondi musi się znaleźć![/QUOTE]

Andzike dzięki.
Jutro będziemy sie tam kręcic. Mój TZ dostał ulotki i ma kolegom taksówkarzom rozdać.
PS. A co z poadopcyjną u KLary ;) ?/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...