Jump to content
Dogomania

Sonia-miala wspanialy dom.ZA TM-ZEGNAJ.....


lika1771

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Jasza']
[I]Winter - zazdroszczę męża troszkę ;-)[/I]
[I]Albo może nawet nie troszkę....[/I][/QUOTE]

no to wykrakałaś....
Mamy kolejnego psa........
Dostał robocze imię Carlos :D
Błąkał się od jakiegoś czasu po okolicy ze swoim przyjacielem niedoli i w końcu udało się go złapać. Drugi zwiał i jak widzi nas z daleka mknie niczym błyskawica, ale w przeciwnym kierunku.
Wracając do Carloska trafił do nas w strasznym stanie. Cała głowa zakrwawiona, rozwalone ucho, zadrapany nos, kręgosłup i żebra jak u szkieletora.
Zamieszkał w osobnym pokoiku, bo mój Diego chce go rozszarpać, a i on nie chce mu pozostać dłużnym. Istny Meksyk. Psy wypuszczane na zmiany, wszystkie drzwi na klucz, bo Carlos otwiera sobie klamki.
W międzyczasie dotarliśmy do pierwszych właścicieli ONki Cleo ( dzięki pani weterynarz, która ją pokojarzyła). Jak to powiedzieli "musieli się psa pozbyć, bo interes im nie wyszedł..."
Zastanawiam się czy można ich jakoś pociągnąć do odpowiedzialności, bo Cleo niestety nie była zachipowana i teraz trudno udowodnić, że to był ich pies... Mieliście kiedyś taką sytuację???

No a teraz o Soni. Badania stymulacji ACTH wyszły prawidłowo, ale Sońka zaczęła się gorzej czuć. Leżała całymi dniami, straciła apetyt. Pogryzła mnie jak chciałam ją zdjąć z łóżka. Do tego wyczułam u niej guzki na powierzchni klatki piersiowej. Pomyślałam, że może to ją boli i dlatego gryzie przy próbie podniesienia. Pojechaliśmy do Wawy do doktora Jagielskiego. Okazało się, że te guzki, to przewlekły odczyn po zastrzykach. Dodatkowo zbadaliśmy zawartość guza na wysokości biodra - jest to tłuszczak i nie trzeba tego ruszać. Zrobiliśmy badania krwi. Doktor powiedział, że jej spadek formy może się wiązać ze zbyt dużą dawką Vetorylu. Ale Sonia dostaje najmniejszą dostępną dawkę. Dlatego podrzuciłam znajomej leki do apteki i porozważała je z 10mg na 7,5mg.
Dzisiaj Sonia czuje się już dobrze. Pani w lecznicy powiedziała, że Sonia ma tak piękny wyraz twarzy, że się w niej zakochała i trzymała ją cały czas na kolanach :razz:

Teraz czekamy na wiosnę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Sonia zapuszcza włosy, aby na wiosnę wystąpić w jakiejś szałowej fryzurce. :)
Niestety teraz mają taką długość, że stoją na sztorc i Sońka wygląda jakby włożyła łapkę do gniazdka z prądem :D
Więc w rzeczywistości nie jest takim pulpecikiem na jakiego wygląda.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red][B]Potrzebuję pilnie pomocy dla Fugi[/B][/COLOR] (banerek)
Mam 10 zwierząt na swoim utrzymaniu, bo nie mam kiedy zająć się bazarkami. Żaden pies czy kot nie był u mnie na płatnym pobycie.
Długi ponad 3 tysiące, ale, cholera, choćbym miała nie jeść, zapłacę za hotel czy dt, żeby tylko nie szła do schronu.

[B]Proszę, pomóżcie!!!!!!!!!!!!!!

[/B]Przepraszam za ten wskok, ale nie mam wyjścia i muszę rozsyłać

----------------------
dziękuję, już tymczas znalazłam, ale nadal potrzebujemy domu stałego.
Może znacie kogoś, kto pokocha starszą panią?

Edited by inga.mm
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='lika1771']Sonia nie zyje.....zmarla tragicznie.Zegnaj sunieczko.
Winters trzymaj sie wiem ze miala u Ciebie dom taki prawdziwy i byla szczesliwa.[/QUOTE]
Lika a wiesz coś więcej w jakich okolicznościach umarła.
Sonieczko byłam przy Tobie myślami bo też miałam w DT taką kruszynkę i też chorą na tą samą chorobę.Cecylka żyje a Ty?
Biegaj szczęśliwa za TM wśród swoich przyjaciół i bądź szczęśliwa maleńka kruszynko!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...