Jump to content
Dogomania

KrakVet - kandydat na maj wybrany, głosujemy na schronisko w Radomiu!


Lemoniada

Twój kandydat na maj, to:  

303 members have voted

  1. 1. Twój kandydat na maj, to:

    • Schronisko w Kruszewie koło Ostrołęki
      1
    • Schronisko w Radomiu
      159
    • Schronisko w Tomaszowie Mazowieckim
      118
    • Fundacja Adopcje Malamutów
      27


Recommended Posts

  • Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='TYGRYS-ica.']wojenke? :) według mnie tzn zrobić dzikiego kandydata który by się troszkę wybił i wtedy dogo zmobilizowało by się do głosowania. ja tak to zrozumiałam :eviltong:[/QUOTE]

a może jednak nieee??? :D niech Radom będzie (tak jak jest) na prowadzeniu....powolutku, kilka dni i już :) karma dla szczyli będzie :)

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze oficjalne podziękowanie. W imieniu Radomskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, pracowników Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Radomiu a przede wszystkim w imieniu naszych podopiecznych, wszystkim którzy się przyczynili do zwycięstwa Radomia w ankiecie - [B]WIELKIE DZIĘKI[/B].

Właśnie teraz, na skutek bezprecedensowego splotu niekorzystnych okoliczności, znaleźliśmy się w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Pomoc więc przyszła w bardzo odpowiednim momencie. Karma została już zamówiona i lada dzień dotrze do schroniska. Damy o tym znać na schroniskowej witrynie: [url]www.schronisko.radom.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

W tym miesiącu ponownie Ostatnia szansa startuje. Może tym razem im się uda.:). Głosujcie po 16.08.2013 W lipcu uważam że została oszukana przez fundację " krzak" Miasto Kotów/ 30 kotów po opieką. Nawet na Miau nie bardzo widzę pozytywne reakcje po wygranej.:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...