Jump to content
Dogomania

REIKO kuleje na ciele, ale duszę ma pełnosprawną! Znowu w schronuisku.


Bjuta

Recommended Posts

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mysia_']Bjutko w biurze afery są cały czas :shake: ciągle ktoś z kimś się gryzie :-( Za dużo psiaków na tak małe przestrzeni...:shake:.. ale wczoraj na wybieg do Murzyna i Loli dopuściłyśmy Reiko i Ksawerego, a dzisiaj jeszcze Matesa :)[/QUOTE]
No i jak to wyglądało??? Co na to Misiu i Lola??
W tej sytuacji muszę przyjechać do Psitula!!!
A jak się Reiko podoba?? Wreszcie przestał się ślizgać na kafelkach! :) :)

Link to comment
Share on other sites

Reiko trochę zagubiony, nikt go tam nie straszy, ale on woli na wszelki wypadek być ostrożny... Rano jak przyszłam to siedział w budzie, potem poszłam na wybieg, posiedziałam tam parę minutek i w końcu postanowił wyjść z budy ;) Załatwił się, wysikał, pospacerował, potarzał w świeżym śniegu ;) Murzyn i Lola raczej zadowoleni z takiego towarzystwa... Trochę Ksawery napastuje Matesa, ale mam nadzieję, że mu przejdzie i będą kumplami :)

Link to comment
Share on other sites

Jeju ale borok z tego Reiko!!! Żeby Lola go goniła???!!!! Jeśli z wybiegiem się nie uda, to naprawdę nie będzie wyjścia, tylko znaleźć mu hotelik... (Może przerzucimy go KasiPrzystał przez płot...) Tam byłby na pewno najszczęśliwszy na świecie! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Jeju ale borok z tego Reiko!!! Żeby Lola go goniła???!!!! Jeśli z wybiegiem się nie uda, to naprawdę nie będzie wyjścia, tylko znaleźć mu hotelik... (Może przerzucimy go KasiPrzystał przez płot...) Tam byłby na pewno najszczęśliwszy na świecie! :)[/QUOTE]

albo przywiążemy do płotu? :diabloti::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']albo przywiążemy do płotu? :diabloti::eviltong:[/QUOTE]

Albo przekupimy syna Kasi, żeby sam go przyprowadził ze słowami "No przecież mówiłaś, że trzeba kochać pieski"... :evil_lol:

[quote name='asikowska']ale że Lola taka odważna?:) hehe zaskakuje nas kobieta:)[/QUOTE]

Na starość takie kłótliwe babsko z niej wyłazi!! :mad: A ja zawsze myślałam, że ta to się boi własnego cienia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Albo przekupimy syna Kasi, żeby sam go przyprowadził ze słowami "No przecież mówiłaś, że trzeba kochać pieski"... :evil_lol:



Na starość takie kłótliwe babsko z niej wyłazi!! :mad: A ja zawsze myślałam, że ta to się boi własnego cienia...[/QUOTE]

Bjutko może Murzyn jej po prostu wystarcza i nie chce innego chłopa:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...