Jump to content
Dogomania

Polska Wieś.Suki Skazane Na Śmierć. PUNIA JUŻ W NOWYM DOMU!!!!


Aleksandra_B

Recommended Posts

  • Replies 810
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Perfi']beza a moze toz zainterweniuje? jesli zwierzeciu dzieje sie krzywda to sa organizacje ktore musza sie tym zajac. a te warunki to jest krzywda[/quote]

narazie poczekam do jutra i wieczorkiem zadzwonie do Pani od jedzonka zobaczymy moze ona cos zalatwi jesli nie sama pofatyguje sie do pseudo wlascicielki i najpierw postaram sie zalatwic wszystko pokojowo

Link to comment
Share on other sites

Przypominam sytuację suniek ! Narazie mamusia jest uratowana, czekam na wieści jak jej samopoczucie od dziewczyny opiekującej się Nią. Pewnie za parę dni będziemy załatwiać sterylkę, w zależności od zdrowia sunieczki.
Proponuję je jakoś nazwać, żeby łatwiej się porozumiewać.


[SIZE=3][COLOR=darkred][B]BARDZO PROSZĘ O WSPARCIE FINANSOWE ! NARAZIE W DOMU TYMCZASOWYM JEST JEDNA SUNIA. 15 ZŁ ZA DOBĘ. JEST OD SOBOTY WIĘC TO JUŻ 45 ZŁ DO TYŁU. PROSZĘ!!!! [/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=3][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=darkslateblue]KONTO NA AFN: 2 SUNIE Z RADZYMINA[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Tymczasowa opiekunka nazwala sunieczkę [B]PUNIA [/B]
jest grzeczna , nie ma z nia zadnych kopotow,

cos sie dzieje z łapka sunieczki

[FONT=Comic Sans MS]"ona z tą jedną łapką to ma tak, że czasami na niej staje a czasami nie ,tak jakby coś było w samej stopie ,ale nie chce dac obejrzeć"[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, zrobiłam aukcję na allegro - cegiełkową. Co myślicie, może coś poprawić? Pierwszy raz coś takiego wystawiam więc nie wiem czy wszystko jasno tam opisałam?

[URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=136647690[/URL]

Trochę od czapy te cegiełki.... może lepiej zrobić je ze zdjęć suń?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...