Jump to content
Dogomania

Kopiowanie ( ogony i uszy)


ma

Recommended Posts

[QUOTE]
Bo skoro mielismy szukac przyczyn to trzeba było szukac gdzies bliskich podobieństw.[/quote]
[/QUOTE]

Wiec moze skupmy sie na wilku calkowicie,jako protoplascie.Ten jak wiadomo mial uszy sterczace ,moze to jest odpowiedz dlaczego kopiowano uszy wszelkim jego potomkom.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='maxxel']
Wiec moze skupmy sie na wilku calkowicie,jako protoplascie.Ten jak wiadomo mial uszy sterczace ,moze to jest odpowiedz dlaczego kopiowano uszy wszelkim jego potomkom.[/quote]
[COLOR=windowtext]Po co wymyślasz? Czyżbyś nie znał „rewelacyjnej” opinii Pana Sekretarza w Ministerstwie Rolnictwa? [/COLOR]
[COLOR=windowtext]Cyt. [/COLOR][COLOR=green][I][B]”Obcinanie uszu i ogonów psom pochodzącym z hodowli psów rasowych jest innym zabiegiem wynikającym z technologii produkcji, podobnie jak kurtyzowanie ogonów, obcinanie zębów oraz kastracja samców niektórych gatunków zwierząt gospodarskich.”[/B][/I][/COLOR]

[COLOR=windowtext]Zwłaszcza u bokserów?! [/COLOR]
[COLOR=windowtext]Jednak aktualna technologia, przepis, algorytm albo receptura na „produkcję boksera” nie zawiera takiej opcji! Czy to może oznaczać, że hodowcy obcinając ogony, produkują boksery niezgodnie z technologią produkcji? To już jest grubsza afera :mad:! Prawda lutomskak ;)?[/COLOR]
[COLOR=windowtext]A więc czy wszystko można zwalić na technikę i technologie produkcji psów rasowych.[/COLOR]
[COLOR=windowtext]maxxel, ale ty kręcisz :p.[/COLOR]
Ale oznacza to, że już jest blisko:
[CENTER][B][SIZE=6][COLOR=green]Mania niekopiowania![/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']A to tak jest na początku, a potem juz po, podobno nie jest tak wesoło.
Nie wiem czy piłaś tez ze swoim kolega po fachu, co to w necie zaczał sie ogłaszac ze jego lecznica kopiuje uszy i ogony psom. Ale chyba już sie otrzeźwił, bo ogłoszenie znikneło z netu. Nie wiem czy nie pomogło mu w tym pisemko z GIW-u które wysżło jakies miesiąc temu. Cos wiesz na ten temat? JAk nie to moze poszukaj o powiatowego, albo nie, nie szukaj, niekiedy lepiej sie bawić w nieświadomosci. :lol:

No ale wracając do tych zwisających uszu. Dam Ci jeszcze jedną szanse cobyś sie wysłowiła logicznie. Podaj szczegółowa charakterystyke tych zwsajacych uszu, taka która by Cię zadowoliła. Tylko najpierw pomyśl zanim napiszesz.[/quote]



Laluna jak zwykle-belkot majacy na celu postawienie kropki nad i.....



nic wiecej -natomiast co do dyskusji nad CAO,wilkodlawem i reszta-moze powiem tylko ,ze naprawde pomysl 3 razy zanim walniesz w enter.......

co do zwisajacych uszu-nie mam Ci nic wiecej do powiedzenia,bo nie odrobilas pracy domowej o budowie i funkcji ucha (zakonczenia kanalu sluchowego zewnetrznego ,vel malzowiny usznej,vel zwisajacej czesci)......

nie ruszaja mnie Twoje zaczepki-duzo gadasz-bo sie nauczylas pisac na forach (widac masz malo innych rzeczy do zrobienia na codzien-Twoja sprawa)-ale malo wiesz

Czy walczysz w slusznej sprawie?.....-pewnie tak ,ale ....KOBIETO!!!!_troche godnosci i szacunku dla SIEBIE samej.....



prawdopodobnie wyprodukujesz teraz jakas obrazliwa i osmieszajaca odpowiedz w stylu-


_bylam pierwsza

co TY wiesz

nie chce mi sie z Toba gadac
albo


gdybys czytala uwazniej

moze Twoj umysl nie skojarzyl

to rzeczywiscie jest jakis sposob-na probe osmieszenia wspolrozmowcy-jednak bardzo ograny i w Twoim wykonaniu .....malo ekscytujacy


dyskusja wymaga wiedzy,spokoju,charakteru i czegos jeszcze-czegos co Ty -jako moderator i gwiazda tego watku powinnas miec najwiecej


poki co-najwiecej masz tylko postow,bicia piany i wycieczek osobistych ,ktorych nikt nie kasuje-bo nie moze tego zrobic za Ciebie......


ten watek juz dawno zszedl na off-i moze to dobrze-na pewno przejdzie do historii tego forum ,a Ty wraz z nim-jako GWIAZDA!!!!!!:loveu::loveu::loveu:


czas moze tylko zrozumiec-ze nie jestes w stanie zmienic pogladow ludzi,dla ktorych kopiowanie psow (vel okaleczanie,odrabywanie,ukrecanie,meczenie,pozbawianie czesci ciala-jak zwal ,tak zwal)-jest czescia kynologii,hodowli,historii,przyzwyczajenia,estetyki,mody,jej braku,sposobem na ukrycie zle trzymanego ucha,wizualnym skroceniem sylwetki psa,nadaniem mu "charakteru",uniknieciem klopotow zdrowotnych -(jakiekolwiek by one nie byly i jakikolwiek byl ,lub nie ich odsetek),na latwiejsza sprzedaz szczeniat,wygrywanie ras,grup , BIS-ow,bycie na przekor........


tyle jest powodow-ze Ci sie w glowie nie miesci-a fakt-ze jestes w stanie kazdy z tych powodow obalic w imie cierpienia szczeniecia nie spowoduje,ze swiat stanie sie lepszy.......


ja jestem osoba-ktora potrafi dostrzec piekno psa niekopiowanego (sama mam takie i w przyszlosci na pewno bede takie posiadac),ale pies kopiowany podoba mi sie bardziej (wolno mi ......:diabloti:)-prawo tego nie zabrania

to bardzo trudny temat ,a jego specyfika jest bardziej zlozona niz mozna by przypuszczac.....-watpie ,by udalo nam sie dojsc do porozumienia w jakikolwiek sposob ( to nie wycieczka-ale stwierdzenie ogolne).....


pisze w formie akapitow-aby zostac zrozumiana-mam nadzieje,ze to sie udaje (zarowno mi ,jak i tym ,ktorzy mnie czytaja.....)



idealem byloby-gdyby zostalo tak-jak jest teraz ....czyli-


Ci-ktorzy sa przeciw-beda uswiadamiali lud o szkodliwosci czynu jakim jest kopiowanie (wiem ,ze moze byc to trauma i dla psa i dla wlasciciela-na podstawie zeznan Waszych i moich klientow ,ktorzy kopiowali swoje psy -gdzies tam)


jednak z cala moca i swiadomoscia twierdze po raz setny ....-zabieg kopiowania (jakkolwiek zbedny by sie on Wam nie wydal)-nie musi byc i nie jest trauma dla psa-jesli jest przeprowadzony w odpowiednich warunkach,przez odpowiednie osoby,w odpowiednim momencie.......


to tak,jak ze skrobanka-zabroniona,niemoralna ,nieetyczna,traumatyczna-bleee-ale tylu kobietom uratowala-zycie ,psyche,urode,zdrowie,kariere,ego,i cala reszte-ze nigdy nie przestanie byc zabiegiem "pozadanym"


pytanie co lepsze-skrobanka-czy porzucone w smietniku nowonarodzone dziecko.... ( najlepiej zima-nie meczy sie dlugo-bo zasypia (tak dziala hipotermia))

Laluno-pisanie ,ze to nie watek o glodujacych dzieciach w Afryce-jest chybionym pomyslem


a-bo rzeczywiscie nie jest
b-bo mocno wierze w to-ze gdybysmy skupili sie jako "umysly z tego watku" na czymkolwiek innym-ale razem-dalibysmy rade jak cholera!!!!!!!!!!!!!!:loveu:



czemu tak mysle?
bo mamy tu prawnikow,kynologow,hodowcow,wariatow,zdeterminowanych,przekornych,gwiazdorow i innych jeszcze..........



ofkors-zawsze sa dwa wyjscia-olac temat,moj post i go wysmiac-to pierwsza opcja ( nawet nie sprobuje napisac co wybierzesz-dam Ci te radosc ,zebys sama mogla o tym zadecydowac)


druga opcja -skupic sie na kopiowaniu-lub/i moze przyjac inny pryzmat dzialalnosci.....
Ty jestes kreatorem tego watku,nadajesz mu ton i byc moze -mozemy zrobic cos jeszcze...........(nie watpie w to,ze bedziecie dzialac przeciwko kopiowaniu nadal)


jest miejsce (forum),energia (czas ,ktory poswiecamy na odpisywaniu sobie przescigajac sie w sposobach intelektualnego,zawoalowanego chamstwa),ludzie (ktorzy sledzac dziesiatki watkow na roznych forach-wiem ,ze sa calkowicie inni niz wszyscy inni-bo sie prawie zgralismy w swojej nienawisci do siebie )-( o tym pisala juz Niceravik jakies trzy tygodnie temu )),potencjal(z racji wykonywanych przez nas wszystkich na codzien najrozniejszych czynnosci)


zanim ODPISZESZ-pomysl tak dlugo jak ja-czyli tak dlugo ,jak dlugo trwaly cholerne prace na tym foum-postaraj sie nie zmarnowac tej dosc specyficznej byc moze wypowiedzi........

jak zwykle-pamietaj ,ze jestes odrebna istota i byc moze nie trafilam w czasie i miejscu z tym postem......-ale niech dopowiedzia na niego nie bedzie wypowiedz pt-.....LUTOMSKAK-rzeczwiscie nie trafilas...........-bo to rozczaruje nie tylko "moja strone barykady"-zapewniam Cie

TERAZ-zycze Wsiem kolorowych snow-Wszystkich Was baaaaaaaardzo lubie i podziwiam i chcialabym zeby udalo nam sie kiedys zrobic cos WIELKIEGO-sprawa kopiowania uszu i ogonow jest na pewno bardzo istotna......ale...............:loveu::loveu::loveu::p

mam nadzieje,ze juz niedlugo nadejdzie MANIA POMAGANIA :multi::multi::multi:





HOPE_PRODUCED BY LALUNA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

a mi się wydaje , że wystarczy by była [B][COLOR=Green]MANIA PRZESTRZEGANIA PRAWA i MANIA KARANIA[/COLOR][/B] :multi: :multi:


Karolina , ślicznie to napisałaś :loveu: z niecierpliwością czekam na rzeczową odpowiedz ,ale nie taką jak o CAO ;)zawracanie kijem Wisły :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lutomskak']Laluna jak zwykle-belkot majacy na celu postawienie kropki nad i.....
(..)
....KOBIETO!!!!_troche godnosci i szacunku dla SIEBIE samej.....
(...)
to tak,jak ze skrobanka-zabroniona,niemoralna ,nieetyczna,traumatyczna-bleee-ale tylu kobietom uratowala-zycie ,psyche,urode,zdrowie,kariere,ego,i cala reszte-ze nigdy nie przestanie byc zabiegiem "pozadanym"

pytanie co lepsze-skrobanka-czy porzucone w smietniku nowonarodzone dziecko.... ( najlepiej zima-nie meczy sie dlugo-bo zasypia (tak dziala hipotermia))
(...)
czemu tak mysle?
bo mamy tu (...) wariatow.

(...)
(czas ,ktory poswiecamy na odpisywaniu sobie przescigajac sie w sposobach intelektualnego,zawoalowanego chamstwa)
(...)[/quote]

[quote name='Vectra'](...)
Karolina , ślicznie to napisałaś :loveu: z niecierpliwością czekam na rzeczową odpowiedz ,ale nie taką jak o CAO ;)zawracanie kijem Wisły :evilbat:[/quote]

Vectro , zgłaszam Tobie naruszenie regulaminu. Tobie - bo Tobie się chyba podobało co napisała Lutomskak, skoro napisałaś , że "ślicznie" i opatrzyłaś emotką , która niestety nie oznacza ironii. A mnie się bardzo nie spodobało to co zacytowałam powyżej.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lutomskak']Niceravik-zakladajac ,ze nie Wiesz jak mam na imie-to ....Karolina-byloby mi bardzo milo-gdybys tak do mnie pisala.......moge Cie o to prosic?

od razu bedzie mi milej czytac Twoje posty........:loveu:[/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Z przyjemnością będę pisała - Karolina :loveu:.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=1]Widziałam, że jest opcja zmiany niku u admina. Karolina, brzmi o wiele lepiej![/SIZE][/FONT][/COLOR]

[quote name='Vectra']a mi się wydaje , że wystarczy by była [B][COLOR=green]MANIA PRZESTRZEGANIA PRAWA i MANIA KARANIA[/COLOR][/B] :multi: :multi:

Karolina , ślicznie to napisałaś :loveu: z niecierpliwością czekam na rzeczową odpowiedz ,ale nie taką jak o CAO ;)zawracanie kijem Wisły :evilbat:[/quote]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Przywracając rzeczy właściwy porządek należy stwierdzić, że MANIA PRZESTRZEGANIA PRAWA to bardzo ogólna idea. My o to również walczymy. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Ale poprzez zadanie szczegółowe, które określamy jako:[/FONT][/COLOR]

[CENTER][B][COLOR=green][FONT=Verdana][SIZE=5]Mania niekopiowania![/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][/CENTER]


[FONT=Verdana]p.s. Vectra, TY na PREMIERACH w Teatrze albo w Operze, w tych ciężkich czasach zbiłabyś fortunę jako Klakier !!! :p[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niceravik']
[COLOR=black]Mnie przekonują mi. takie stwierdzenia autora artykułu: [I]„[B]Uśmiercanie zwierzyny[/B] – w tym drapieżników – także [B]powinno odbywać się w sposób HUMANITARNY I ETYCZNY, a nie barbarzyński przez zagryzanie[/B].”, [B]”...Pozyskiwanie jakiejkolwiek zwierzyny powinno odbywać się za pomocą oddania celnego strzału”[/B].[/I] I jeszcze kilka innych.[/COLOR]
[COLOR=black]Tak na zdrowy rozum.[/COLOR]

[COLOR=black]Ten Pan w sezonie łowieckim, polując z kolegami, którzy mają norowce, strzela 10-12 lisów. [/COLOR]
[COLOR=black]To chyba sporo?[/COLOR]
[COLOR=black]Ty strzelasz więcej?[/COLOR][/quote]

W polowaniu z norowcami nigdy nie chodzi o to by psy zagryzły zwierzynę. Dlatego też Tarnowski piszac te słowa pokazał że tak naprawdę nie wie o czym pisze.

Ten Pan z kolegami posiadającymi norowce poluje okazjonalnie do dwóch razy w roku. A 10-12 strzela przez cały sezon przy okazji polowań w inny sposób. Myślisz że to dużo? Z dobrym psem norowcem przy obecnym stanie lisa mozna strzelić tyle w dwa dni

[URL]http://img232.imageshack.us/img232/5378/pokotha7.jpg[/URL]

[URL]http://img155.imageshack.us/img155/27/zdjeciekw6.jpg[/URL]

Jeśli chodzi o pytanie skierowane do mnie, to tak, strzelam więcej.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Wiec moze skupmy sie na wilku calkowicie,jako protoplascie.Ten jak wiadomo mial uszy sterczace ,moze to jest odpowiedz dlaczego kopiowano uszy wszelkim jego potomkom[/QUOTE]

Maxxel odpowiedziałam Ci na to pytanie na tym watku. Jak i rozwinełam podział na rasy w grupach pasterskich i owczarskich o których jak widac mało kto wie.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=70841&page=49[/URL]

Coby nie zakłócać w tym temacie niektórym zawiłych i niezrozumiałych myśli na temat zależnosci miedzy kopiowaniem ogonów i uszu u psów a głodujacymi dziecmi Afryki, aborcji, sterylek i stosowania obrozy elektrycznej. :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lutomskak']
1. czas moze tylko zrozumiec-ze [B]nie jestes w stanie zmienic pogladow ludzi[/B],dla ktorych kopiowanie psow (vel okaleczanie,odrabywanie,ukrecanie,meczenie,pozbawianie czesci ciala-jak zwal ,tak zwal)-jest czescia kynologii,hodowli,historii,przyzwyczajenia,estetyki,mody,jej braku,sposobem na ukrycie zle trzymanego ucha,wizualnym skroceniem sylwetki psa,nadaniem mu "charakteru",uniknieciem klopotow zdrowotnych -(jakiekolwiek by one nie byly i jakikolwiek byl ,lub nie ich odsetek),na latwiejsza sprzedaz szczeniat,[B]wygrywanie ras,grup[/B] , BIS-ow,bycie na przekor........

2. idealem byloby-gdyby zostalo tak-jak jest teraz ....czyli-

3. mam nadzieje,ze juz niedlugo nadejdzie MANIA POMAGANIA :multi::multi::multi:
[/quote]
ad 1.
[B][COLOR=green][FONT=Verdana]To akurat wiemy. Sama zresztą pisałaś, jakie psy wygrywały w Poznaniu.[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=green][FONT=Verdana]Karolina, a weź Ty zmień moje poglądy ;) ...[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=green][FONT=Verdana]Też się nie da![/FONT][/COLOR][/B]
ad 2.
[B][COLOR=green][FONT=Verdana]Żałuję bardzo, ale to jest mało prawdopodobne. [/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=green][FONT=Verdana]SS „TYTANIC” nie miał opcji „pływanie”, po zderzeniu z górą lodową. [/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=green][FONT=Verdana]Sorry.[/FONT][/COLOR][/B]
ad 3.
[B][COLOR=green][FONT=Verdana]Ja nie mam nic naprzeciwko.[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=green][FONT=Verdana]Jest wiele pożytecznych Manii. Nie tylko:[/FONT][/COLOR][/B]
[CENTER][B][SIZE=5][COLOR=#008000]Mania niekopiowania![/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

[B][COLOR=green][FONT=Verdana]Buziaczki :multi:[/FONT][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']a mi się wydaje , że wystarczy by była [B][COLOR=green]MANIA PRZESTRZEGANIA PRAWA i MANIA KARANIA[/COLOR][/B] :multi: :multi:
Karolina , ślicznie to napisałaś :loveu: z niecierpliwością czekam na rzeczową odpowiedz ,ale nie taką jak o CAO ;)zawracanie kijem Wisły :evilbat:[/quote]

[quote name='onek']Vectro , zgłaszam Tobie naruszenie regulaminu. Tobie - bo Tobie się chyba podobało co napisała Lutomskak, skoro napisałaś , że "ślicznie" i opatrzyłaś emotką , która niestety nie oznacza ironii. A mnie się bardzo nie spodobało to co zacytowałam powyżej.
Pozdrawiam[/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Jak widać i słychać, Vectra REGULAMIN ma „z tyłu” :mad:. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Chociaż sama stanowczo domaga się przestrzegania PRAWA.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Typowe dość, dla naszych Oponentów :eviltong:.[/FONT][/COLOR]
Buziaczki :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='onek']Vectro , zgłaszam Tobie naruszenie regulaminu. Tobie - bo Tobie się chyba podobało co napisała Lutomskak, skoro napisałaś , że "ślicznie" i opatrzyłaś emotką , która niestety nie oznacza ironii. A mnie się bardzo nie spodobało to co zacytowałam powyżej.

Pozdrawiam[/quote]
a co Lutoskak napisała niezgodnego z regulaminem ? :niewiem: zacytuj te fragmenty będę wdzięczna.

niestety nie mogę was tu częściej zaszczycać was moją osobą gdyż mam ograniczony dostęp do internetu ... dlatego nie odpowiadam od razu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']a co Lutoskak napisała niezgodnego z regulaminem ? :niewiem: zacytuj te fragmenty będę wdzięczna.

niestety nie mogę was tu częściej zaszczycać was moją osobą gdyż mam ograniczony dostęp do internetu ... dlatego nie odpowiadam od razu.[/quote]
Cytowałam tutaj:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=8848551&postcount=4008[/URL]
Przepraszam,ale nie będę cytowała ponownie.

Zgodnie z regulaminem

[I] 2. Zabrania się umieszczania na forum postów o treści:
- obraźliwej
- niecenzuralnej
- niezgodnej z prawem
- stanowiących reklamę, ofertę kupna–sprzedaży lub ofertę matrymonialną

[/I]Za obraźliwe uważam wyrażanie: "wariaci" co do userów, oraz twierdzenie, że uczestnicy forum "prześcigają się w sposobach intelektualnego, zawoalowanego chamstwa".
Również twierdzenie , że ktoś "bełkocze" jest obraźliwe. Podobnie jak sugestia , że forumowicz nie ma godności i szacunku do siebie samego.
Ta część dotycząca skrobanki , a szczególnie jej pożądanego charakteru może niektórych urazić.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='onek']

Za obraźliwe uważam wyrażanie: "wariaci" co do userów, oraz twierdzenie, że uczestnicy forum "prześcigają się w sposobach intelektualnego, zawoalowanego chamstwa".
Również twierdzenie , że ktoś "bełkocze" jest obraźliwe. Podobnie jak sugestia , że forumowicz nie ma godności i szacunku do siebie samego.
Ta część dotycząca skrobanki , a szczególnie jej pożądanego charakteru może niektórych urazić.
Pozdrawiam[/quote]
Wyrażenia i twierdzenia to jedno, a zdrowy rozsądek to "kot" ?
Też obrażają, posługując się takimi argumentami jak ten z ministerialnego gniota, cyt: [B][I][COLOR=green][FONT=Verdana]”Obcinanie uszu i ogonów psom pochodzącym z hodowli psów rasowych jest innym zabiegiem wynikającym z technologii produkcji, podobnie jak kurtyzowanie ogonów, obcinanie zębów oraz kastracja samców niektórych gatunków zwierząt gospodarskich”.[/FONT][/COLOR][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

hej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


co Wy-poumieraliscie wszyscy?
Onek-ja tez jestem uzytkownikiem forum i uprawiam zawoalowane chamstwo-wiec-sorry-nie tedy droga

co do belkotu-czytasz ten watek rownie dlugo ,jak ja -wiec wiesz ,ze to slowo padlo tu po raz enty i nie tylko z moich ust

a co do skrobanki....coz-jesli Cie to zabolalo-wybacz,ale mamy 21 wiek-i jesli takie stwierdzenia Ciebie raza-to jak dajesz sobie rade z filmami na YOU tube o katowaniu zwierzat,dzieci,zabijaniu i innych????


moze teraz sie cos ruszy...... :)

POZDRAWIAM USEROW

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lutomskak'](...)
Onek-ja tez jestem uzytkownikiem forum i uprawiam zawoalowane chamstwo-wiec-sorry-nie tedy droga

co do belkotu-czytasz ten watek rownie dlugo ,jak ja -wiec wiesz ,ze to slowo padlo tu po raz enty i nie tylko z moich ust

a co do skrobanki....coz-jesli Cie to zabolalo-wybacz,ale mamy 21 wiek-i jesli takie stwierdzenia Ciebie raza-to jak dajesz sobie rade z filmami na YOU tube o katowaniu zwierzat,dzieci,zabijaniu i innych????

POZDRAWIAM USEROW[/quote]
Nie mierz innych swoją miarką. Wobec siebie możesz używać jakich chcesz określeń. Wobec innych - nie.
"Wariaci", "chamstwo", "bełkot", zarzuty o braku "godności i szacunku do siebie ", opis skrobanki jako "zabiegu pożądanego", "porzucone w śmietniku dzieci", które "nie męcza się długo" bo zimą zasypiają.
To Twój język, takich słów używasz. Prowokujesz - np. ostatnie zdanie Twojej wypowiedzi - "może teraz się coś ruszy" .
Caps locki...
Przepraszam userów, że odpowiedziałam na ten post.
Mając ciągle nadzieję, że mamy znających netykietę moderatorów, Vectra jak się masz?, ja także
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lisica']Po co?Jest cisza, jest miło, nikt nikogo nie przekona bo ,betony jesteśmy.Zwolennik kopiowaia zostanie zwolennikiem,przeciwnik przeciwnikiem.[/quote]
[FONT=Verdana]Wg mnie tzw. „beton” to inaczej zwolennicy utrzymywania za wszelką cenę stanu dotychczasowego, bez baczenia na zmiany jakie zachodzą w społeczeństwie. W tym wypadku zmiany w sferze relacji człowieka do natury, do zwierzaków, do psów. [/FONT]
[FONT=Verdana]A zatem, kto tu jest „betonem”? Prawda? [/FONT]

[FONT=Verdana]Widzę, że nasi oponenci mają również zasadnicze problemy z identyfikacją i samookreśleniem :p.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lutomskak']no to moze chociaz sobie poopowiadamy co w weekend robilismy.......:) :)[/quote]

W weekend w Polsce urodzil sie liczny miot ( 11 szczeniat ) Czarnych Terierow Rosyjskich. :-)
Wszystkie urodzily sie ze zdrowymi pieknymi ogonkami !
Tymi ogonkami WSZYSTKIE szczeniaczki beda cieszyly sie do konca swojego zycia :-)
Jak widac dla niektorych hodowcow o podejsciu etycznym nie sa potrzebne przepisy prawne.
Zycze im duzo zdrowia :-):-):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='onek']
Mając ciągle nadzieję, że mamy znających netykietę moderatorów, Vectra jak się masz?,
Pozdrawiam[/quote]
Wyśmienicie :lol: pomalowałam pół pokoju , ułożyłam listwy przypodłogowe i po dwóch dniach walki z różnościami , odzyskałam kompa i net :multi:
a i mój ogoniasty pies podbił mi oko - ogonem :diabloti:
PS nie jestem tu moderatorem :p jedynie szkoda że czytasz tak skrupulatnie posty zwolenników .. bo jak już pisała lutomskak wiele razy padały tu różne różności bardziej obraźliwe :cool1: jakoś nikt nie robił hecy :razz:
a w poprzednim swoim zachwycie nad postem lutomskak odniosłam się do części o CAO :cool1: w dalszym ciągu nie widzę by Laluna przyznała że nie wiedziała że to skrót OSA :evil_lol: tylko próbowała z PIKI zrobić ... powiedzmy że nie powiem kogo , bo znowu mi zarzucisz coś tam ...


a co do skrobanek , aborcji czy jak kto tam zwał tak zwał .... też są zwolennicy i zajadli przeciwnicy ... i mniej więcej podobne argumenty latają jak w tym wątku ... bo nie należy pozbawiać życia .. ale to nie ten temat więc nie będziemy kontynuować bo to odnosi się do ludzi jednak nadmienię fakt ilu jest przeciwników sterylizacji aborcyjnej ... a ile psów w schroniskach :cool1: i tak można sobie dyskutować co lepsze ..

Niceravik moja kartoteka jest czysta jak łza , moja praca nie pozwala mi działać tak abym prawo nasze "idealne" łamała ..... a nie , raz jeden dostałam mandat , za przekroczenie prędkości :p na 11 lat posiadania prawa jazdy to chyba nie tak dużo :diabloti:


To idę malować dalej :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...