Jump to content
Dogomania

RUDEK-po tylu przejściach znalazł DS!


Angel

Recommended Posts

Tak, to są te aquażelowe opatrunki. Zresztą jak mysza tu zajrzy, to będzie wiedziała jakie będą najlepsze. Ona już wielu psiakom z koszmarnymi ranami pomogła.
A balsam likwiduje wszelkie ropienia i rana się nie babrze. No i przyspiesza zarastanie rany też. Jakby wet nie wiedział o co chodzi z balsamem, to możesz mu powiedzieć, że się go stosuje nawet w szpitalach do leczenia bardzo trudnych ran i owrzodzeń u ludzi, np. wrzodów żołądka.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 463
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='xxxx52']jak myslisz?ja jestem pewna ze zostal pogryziony w schronisku,to nie jest pierwszy i ostatni pies!:shake:
Ktos bardzo "kompetentny i znajcy sie na psach"?:diabloti: stwierdzil ,ze najlepiej jak wszystkie psy sie czuja i kochaj tylko jak sa razem :evil_lol:,czy to mlode czy stare ,czy kastrowane czy nie.To sa wlasnie efekty glupoty ludzkiej i niewiedzy!:mad::angryy:
schronisko jest zamykane ,stanowczo za wczesnie i psy sa wiele godzin same ze soba,a wystrczy burza czy drobnostka,to psy zaczynaja sie gryzc,a przeciez nikogo nie ma zeby psom pomoc :-(, tylko silny moze przezyc.
Sam tych ran sobie piesek nie zrobil?:crazyeye::shake:[/QUOTE]

Bardzo wszystkim dziękujemy za wszelką pomoc , za wspieranie , podnoszenie ,ciepłe słowa , to dodaje nam ( a przede wszystkim cici , która opiekuje się na co dzień Rudkiem ) sił do walki o życie i zdrowie Rudka . Wasze dobre rady oparte na własnych doświadczeniach i spostrzeżeniach są naprawdę cenne . Jednak muszę tutaj również poprosić o unikanie komentarzy nie pomagających w żaden sposób Rudkowi .Wszyscy walczymy o zdrowie i życie Rudka i wszystkich innych psiaków , które mają wątki na dogo i myślę , że wszyscy zrozumieją mnie , jeśli napiszę , że powyższy komentarz to komentarz na zupełnie odrębny wątek . Dziękuję za zrozumienie .

Link to comment
Share on other sites

No to Cioteczki reklamujcie [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-prosz%C4%99-nie-wpisywa%C4%87-si%C4%99-tworzymy-Aksonkowy-Sklepik/page3"]Aksonkowy Sklepik[/URL][/B], bo tam część "urobku" poleci na Rudka

zapraszam wszystkich

Link to comment
Share on other sites

właśnie pisałam cici o tych plastrach, które Ty stosowałaś, jak Franek był pogryziony i miał otwarte rany i które go z tego wyciągnęły.
to były plastry na odleżyny dla ludzi? dobrze pamiętam, czy coś pomyliłam??

Link to comment
Share on other sites

pije i siusia bez problemów, u weta dostaje też coś na ten mocznik , w domu podaje mu UrinoVet Dog i Lespewet. po długim wekendzie będą robione kolejne badania także zobaczymy czy spada. ostatni spadek był po dwóch dniach leczenia więc mam nadzieję że teraz też będzie lepiej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Emma53']Cała Akrum!! Ona tak zawsze!!![/QUOTE]

Potwierdzę, dziewczyna wspaniała i duuużo pomogła (również nam).
Rudek jest strasznie dzielny, podziwiam Cici i jego za wolę walki- jestem przekonana że będzie dobrze. W tej chwili nie mam pieniążków, ale w przyszłym tygodniu coś powinno się znależć (tzn po następnym weekendzie). Na wszelki wyp. poproszę o nr konta na pw-uprzedzam że ni będą to duże sume, mam 4 psy i 5-ty przyjeżdża pojutrze...
Dużo, dużo zdrówka Rudaskowi... Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaki91']Śliczny jest :) ale widać po mordce, że już wymęczony tą sytuacją[/QUOTE]

To prawda . Byłam dzisiaj u cici i u Rudaska i faktycznie ten pycholek taki klapnięty i zmęczony . Aż przykro patrzeć :( . Ale jest naprawdę dzielny .
Miejmy nadzieję , że jeszcze będzie miał iskry w oczach :) .
Śliczniutki jest :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']jak myslisz?ja jestem pewna ze zostal pogryziony w schronisku,to nie jest pierwszy i ostatni pies!:shake:
Ktos bardzo "kompetentny i znajcy sie na psach"?:diabloti: stwierdzil ,ze najlepiej jak wszystkie psy sie czuja i kochaj tylko jak sa razem :evil_lol:,czy to mlode czy stare ,czy kastrowane czy nie.To sa wlasnie efekty glupoty ludzkiej i niewiedzy!:mad::angryy:
schronisko jest zamykane ,stanowczo za wczesnie i psy sa wiele godzin same ze soba,a wystrczy burza czy drobnostka,to psy zaczynaja sie gryzc,a przeciez nikogo nie ma zeby psom pomoc :-(, tylko silny moze przezyc.
Sam tych ran sobie piesek nie zrobil?:crazyeye::shake:[/QUOTE]

Wystarczyło odpowiedzieć: "tak" ...

Link to comment
Share on other sites

właśnie cicia dziękujemy za tak dobrą opieke nad naszym dzielnym Rudkiem :loveu:
ja już pisałam do wielu osób, główkowałam.. ale mówcie mi co jeszcze moge zrobic ?
może polatać po aptekach jeśli coś potrzeba? piszcie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']właśnie pisałam cici o tych plastrach, które Ty stosowałaś, jak Franek był pogryziony i miał otwarte rany i które go z tego wyciągnęły.
to były plastry na odleżyny dla ludzi? dobrze pamiętam, czy coś pomyliłam??[/QUOTE]

Te plasty do granuflex. Rewelacja. Polecam. Przy martwicy zdały egzamin celująco.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...