Jump to content
Dogomania

ROKSI juz w nowym, kochajacym domu:)


paniMysza

Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam rozmowę z jednym jamniczym dt - muszę jeszcze sprawdzić zachowanie Roksi w kociarni, poobserwować ją kilka dni, czy reaguje na koty (ona teraz na nic nie reaguje, bo ma doła, ale może za kilka dni zacznie jej się coś chceić - np. jeśc, albo pogonic kota)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ogonek_']Napisałyście na wątku jeleniogórskiego schroniska?
Ja go znaleźć nie mogę, ale tam też było sporo dziewczyn...[/QUOTE]

znalazłam:)

[url]http://www.dogomania.pl/threads/57516-JELENIA-GORA-schronisko-PILNIE-%28!%29-szukamy-domow-!-Zdjecia-post-1-4.?highlight=jelenia[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ogonek_']Napisałyście na wątku jeleniogórskiego schroniska?
Ja go znaleźć nie mogę, ale tam też było sporo dziewczyn...[/QUOTE]

Zapytałam na tym watku: PILNIE szukamy kogoś na wizytę PA w Jelenij Górze dla jamniczki [url]http://www.dogomania.pl/threads/2068...2#post16831442[/url]
[quote name='magda z.'][B]cealestis tam mieszka i jest też posiadaczką paróweczek:)[/B][/QUOTE]
moze napiszcie do niej

Link to comment
Share on other sites

Poker już ma kontakt do cealestis. Kibicuję paróweczce, bo mam słabość do nich. mam nadzieję, ze się uda.

Wątek jeleniogórski "umarł" juz dawno temu. Kiedyś ZuziaM stamtąd zabierała psy, m. in. mojego Bismarcka, ale kontakt z wolontariatem sie urwał juz ze 3 lata temu, a my zaczęłyśmy jeździć do Dłużyny, bo jest bliżej i lepszy kontakt z kierownikiem. Rok temu cane corso od nas z Dłużyny adoptowała kamucha - ona też do schronu jeździ do jelonki. Ale do niej numeru nie mam.
Na adopcjach.org są wystawiane psy ze schroniska w jelonce, kontakt podają na schronisko, ale jeśli się napisze z formularza to zapewne do wolontariuszki

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny ja mieszkam w jelonce jak nie trafi się nikt bardziej doświadczony to mogę podjechać i sprawdzić domek tylko potrzebuję wskazówek,ja miałam taką wizytę przed adopcją mojej Majki ale nie mam kontaktu z tą dziewczyną która u mnie byla

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...