Jump to content
Dogomania

9-letnia labradorka GINA w nowym domu :)


Jaaga

Recommended Posts

  • Replies 356
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ania102']Jaaga ja po wypłacie moge wysłać jakieś 30-40 zł- to zależy od kwoty na pasku oczywiście ale coś podrzucę.[/QUOTE]

Aniu, Ty już masz do spłacenia Lalę, więc nie szalej, bo nie starczy Ci do nastepnej wypłaty.
Dzięki za odwiedzanie wątku Giny. Ginę jutro weźmiemy do lekarza.

Link to comment
Share on other sites

Savahna, nie chcę rozgłosu na FB. Czekam jeszcze na dokumenty. Gina nie była jedynym psem, którego zabrałam.
Dziękuję za ogłoszenia dla Muki. gdyby ktos ją chciał, to luźniej w domu zrobiłoby się.

Nina Michnik, może dałabys radę jakiś bazarek na Ginę zrobić? Dziewczyna potrzebuje badań krwi, RTG, leczenia, a pieniędzy na nic nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Jaaga Lala jest spłacona u doktora, jest u niego na dt i ma jeszcze finanse na wszelki wypadek. Jutro może wyjdzie coś z domkiem...
Nie przesadzaj. Ty pomagasz, ja tez bym chciała pomóc Tobie:) marnie bo marnie ale zawsze coś:)

Taka sugestia- troszeczkę uściślij informacyjnie pierwszy post albo napisz wytłuszczoną czcionka czego potrzeba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']Jaaga zlitowała się nad tą biedną, wyeksploatowaną, niemłodą już labką, ale ma sama duzo psów i nie da rady jej utrzymac i leczyć. Bardzo prosimy o pomoc finansową na karme i opiekę wet.[/QUOTE]

najgorsze jest to ,że Ci co chcieliby najbardziej pomóc sami mają stada psów na utrzymaniu. I kółko się zamyka . Jedyny sposób trzeba jak najwięcej osób ściągnąć na wątek ,i ogłoszenia. A w te klocki to najlepsze chyba Zuzka2,agni ,Pysioo - czy wszystkie się odmeldowały?

Link to comment
Share on other sites

Teraz oczekiwania na zdjęcia:-)

Aktualnie sępię domek w Warszawie dla Muszki lub Teri,ale nie wiem czy koleś się zdecyduje
.Poza tym wysłałam kilkunastu osobom inne psiaki wg kryteriów jakie opisali-najwięcej chętnych na szczeniaki lub na kotoluby.
Gina na pewno znajdzie domek,bo ma inne walory:-)

Link to comment
Share on other sites

Zuzka, zdjęć lepszych nie bedzie, bo jej po prostu nie da się zrobic. Albo siedzi przyklejona do nóg, albo lezy. Cały czas pilnuje się, żeby być jak najbliżej.
Do dzieci jest w porządku, łagodna, ale wybiera dorosłych.
Nie mam pojęcia, ile potrwa jej leczenie. Głównie trzeba ją odżywić na tyle, żeby przeżyła sterylizację i usunięcie guza. Dziś miałam jechac z nią do Tychów na RTG i badania, ale nie wiem, czy wyrobię się, bo cały tydzień po świętach mam pozapisywanych klientów, a to wyprawa na 3-4 godziny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...