Jump to content
Dogomania

Lorka, sunia w typie szpica, znalazła cudowny domek :)


handzia

Recommended Posts

  • Replies 608
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Magda82']:placz: na wydarzenie nikt nie zagląda i kasy nie oferują, nawet zasr.... złotówki na Loreczkę skąpią ludziska a tak pięknie handzia życiorys małej opisała i dupa!!!![/QUOTE]
Nie załamuj się Madziu tak szybko, może trzeba troszkę poczekać...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda82']:placz: na wydarzenie nikt nie zagląda i kasy nie oferują, nawet zasr.... złotówki na Loreczkę skąpią ludziska a tak pięknie handzia życiorys małej opisała i dupa!!!![/QUOTE]

No cos podobnego!!!! Lorcia nie w ich typie? Aaaaa, bo zdrowa, ma 4 lapy i pewnie stad ta obojetnosc :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda82']:placz: na wydarzenie nikt nie zagląda i kasy nie oferują, nawet zasr.... złotówki na Loreczkę skąpią ludziska a tak pięknie handzia życiorys małej opisała i dupa!!!![/QUOTE]
Dlaczego zaraz [IMG]http://supergify.pl/images/stories/dzieciaki/baby35.gif[/IMG][SIZE=5]?[/SIZE] :)
Poczekaj, niedługo cosik bedzie :)
Nie wpadaj w panikę jak ja przy Lusi:lol:
Czarujemy!
[IMG]http://supergify.pl/images/stories/czarownice/438.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Handzia, a co z ta druga laleczka? Ja juz pytalam o nocleg dla niej z soboty na niedziele i o transport do Wwy w niedziele. Na nocleg zgode mam - o transporcie bede wiedziala jutro.

Jesli tak, kto moglby podrzucic mala do Lublina na zbiorke w sobote?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje']Handzia, a co z ta druga laleczka? Ja juz pytalam o nocleg dla niej z soboty na niedziele i o transport do Wwy w niedziele. Na nocleg zgode mam - o transporcie bede wiedziala jutro.

Jesli tak, kto moglby podrzucic mala do Lublina na zbiorke w sobote?[/QUOTE]
No właśnie w tym problem, że ja nie mam jak (mój idzie do pracy)nikt ze znajomych też mi do głowy nie przychodzi. Napisze może na ogólnym...Tam więcej ciotek, zamojszczanek wchodzi

Link to comment
Share on other sites

To dzialaj Handziu jak najszybciej sie da :lol: bo ogarnac trza logistycznie juz na jutro, a czasu naprawde niewiele.Z tego co widze na mapie - do lublina jakies 86 km, czyli tyle co nic ;) a okazja na ten dojazd malej do Owieczki bardzo realna :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ciotki - różdżki w dłoń. Na wątku, na którym poleciłam Lorcię jest prośba o nr telefonów - podałam namiary na Owieczkę.
Handziu, myślę,że dobrze byłoby umieścić dużymi cyframi kontakt do Owieczki w pierwszym poście, bo jak wchodzi się "po banerku" to najczęściej właśnie tam się szuka kontaktu, i poproszę o nr konta do wpłaty na Lorkę.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do Teresz. Nie jest jeszcze na 100% pewna czy jedzie w sobotę. Bo być może znajdzie się dom dla tego psa co miała wieźć na miejscu w Lublinie. Ale będę z nią w kontakcie. Zaproponowała ,że może też pojechać specjalnie do Warszawy ale trzeba by było zebrać dwa lub więcej psów, żeby nie bylo za drogo. Wtedy jest skłonna przyjechać nawet do Zamościa po suńkę. Jest jeszcze jedna możliwość. Znajomi Teresz jadą w weekend majowy do Ikei, więc też mogliby wziąć małą. Muszą się tylko dowiedzieć czy Ikea jest czynna w weekend. :) Pozostaje tylko szukać dojazdu do Lublina, ale myślę, że coś znajdziemy.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam znowu do Teresz. Powiedziała, że jedzie jednak 2 maja i to trochę za długo, bo nie ma za bardzo czasu zajmować się sunią. Ale jeszcze po południu ma coś poszukać i pomyśleć. Ma mi dać znać. Nie wiem jeszcze jak w schronie, rano będzie w razie czego możliwość zabrania suni?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Dzwoniłam znowu do Teresz. Powiedziała, że jedzie jednak 2 maja i to trochę za długo, bo nie ma za bardzo czasu zajmować się sunią. Ale jeszcze po południu ma coś poszukać i pomyśleć. Ma mi dać znać. Nie wiem jeszcze jak w schronie, rano będzie w razie czego możliwość zabrania suni?[/QUOTE]

Schron czynny chyba od 7.00, trzeba będzie zadzwonic i poprosic o wydanie suni, zeby przed 8 była juz u zadry.
Ja mogę zaoferowac podwóz do schronu - ale musi ktos podjechac z Tz, zeby kupic psa na siebie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Schron czynny chyba od 7.00, trzeba będzie zadzwonic i poprosic o wydanie suni, zeby przed 8 była juz u zadry.
Ja mogę zaoferowac podwóz do schronu - ale musi ktos podjechac z Tz, zeby kupic psa na siebie...[/QUOTE]
Jakby co to ja do usług :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wire fox']Odezwała się Pani z dolnośląskiego w sprawie ew.adopcji Lorki - podałam jej Twoje namiary Owieczko i wysłałam zdjęcia Lorki.
Czekam niecierpliwie :)![/QUOTE]
Wspaniale, trzymam kciuki. Już wszystko jest na pierwszej :smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Wspaniale, trzymam kciuki. Już wszystko jest na pierwszej :smile:[/QUOTE]
Oczywiście dom byłby do sprawdzenia, ale Pani b.miła - dom z ogrodem, dziecko i drugi pies, Lorcia mieszkałaby w domu - trochę mnie tylo niepokoi fakt, ze Lorka przed sterylką.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wire fox']Oczywiście dom byłby do sprawdzenia, ale Pani b.miła - dom z ogrodem, dziecko i drugi pies, Lorcia mieszkałaby w domu - trochę mnie tylo niepokoi fakt, ze Lorka przed sterylką.[/QUOTE]

Hmmm... I tak trzeba ten domek sprawdzić więc sterylke zawsze można jakos tak wykombinowac żeby Pani miała ustawiony termin i klinike :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...