Jump to content
Dogomania

Starość nie radość, czyli historia bardzo typowa- dziadeczek OPCIO/ALFIK za TM :(((


eloise

Recommended Posts

  • Replies 335
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agusiazet'] to Pan powiedział, że to żona chce psa, ale na razie wyjeżdżają do sanatorium i żeby dzwonić potem. To po co w takim razie zawracają głowę teraz? W takim wypadku Dexter zostaje w hotelu. [/QUOTE] Agusiu, to chyba ten sam pan, ktoremu Murka jakiegos psiaka miala podwiezc. Nawet ja mialam ta suczke wiezc, na pewno byla taka sama gadka z sanatorium.

Gdybys miala miejsce w Brzysciu do Dexterze i gdyby szczeniak od Basi poszedl do adopcji, to jest w schronisku biedna suczka trikolor z wybaluszonym okiem. Taki przypadek jak Fart, ktory byl u Reno2001 na DT.

To co Basiu, bierzemy urlop na piatek i jedziemy do DT z dziadziem? Moze Kasia by mogla pojechac tez, albo przynajmniej karme od Kasi wezme dla dziadzia i kocyki i co tam sie da.

Basia, ja moge wziac tego szczeniaka z powrotem do Brzyscia.

Link to comment
Share on other sites

ja urlop juz załatwiłam. W piątek jedziemy. Zaraz zadzwonię do Asi - chyba mnie zabije przez telefon:evil_lol::evil_lol:

[B]Agusiazet bardzo bardzo jestem Ci wdzięczna. [/B]:loveu:
Ja mam kupę rzeczy na bazarek, właśnie młodzież robi zdjęcia. Będziemy wystawiać hurtowo. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

deklaruje dwie dyszki miesiecznie - PANCA
To ja deklaruję na niego 50 zł miesięcznie! - Agusiazet, ale nie wiem czy to na szczeniaka od Basi czy Opcia

Mysle, ze kilka lekow mu bedzie potrzebne np. krople do oczu, witaminy dla staruszkow. Karme mamy z tego co pamietam.

Link to comment
Share on other sites

Kasia,kaskadafik ja tam miałam u Ciebie awaryjnie jakiś depozyt,30 dychy czy jakoś tak,to poprosze na dziadeczka załozmy po 10 na m-c./bedzie za 3 m-ce/Aga,mnie na wątkach to sie nawet pisac nie chce.Czekam czy ruszymy mocniej z interwencją.Basia ide z Tobą "przywalac"CHyba by mi to ulżyło!!!OGROMne dzięki za "posade"dla staruszka.

Link to comment
Share on other sites

Ruszymy, tylko teraz mam na glowie za duzo, robota i matura Mlodej za 2 tygodnie. Tyle tych psiakow wyciagnelysmy ostatnio, Romcio, Tomcio, Amcia i Foczka, to mnie cieszy, ale zagotowalo mnie wczoraj po zdjeciach Opcia. Na watkach jestem, bo jak te bidy zostawic, jak maja tylko nas.

Jesli chodzi o przywalanie, to moja Mloda ma super cios, trenuje na worku treningowym w swoim pokoju plus mocna, prawa ręka tenisisty. Ja tez mam mocny cios. Tylko Tadzia bym oszczedzila.

Link to comment
Share on other sites

Super wieści tu poczytuję :) ja to nie wiem jak z piątkiem ... :( ale będę się starać, choć kilka wyjazdów na lotniska mamy, bo Panowie Dyrektorowie wracają na święta do domów i trzeba ich poodstawiać, więc nic nie obiecuję.

Karma jest.
Kocyki są.
Smycz jest.
Obroża jest.Kasa z bazarków jest :)
Staruńcio spędzi święta poza schroniskiem, szok :) :)

Link to comment
Share on other sites

zapraszam na wątek szczeniaczka
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/206434-Szczeniaczek-prezent-dla-dziecka-r%C3%B3wna-si%C4%99-tragiczny-koniec%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/206434-Szczeniaczek-prezent-dla-dziecka-r%C3%B3wna-si%C4%99-tragiczny-koniec!![/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...