Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

[quote name='wtatara'][B]proszę uważać na kobietę z Krowoderskiej Górki
na siłę szuka szczeniaka
w czasie rozmowy wygadała się że miała psa z Warszawy z fundacji i oddała go do naszego schronu bo był niewychowany

na PW mogę podać telefon z jakiego dzwon[/B]i[/QUOTE]

Krowoderskiej Górki???
może Krowodrza Górka

Link to comment
Share on other sites

niestety nie mam adresu, jak ją opieprzyłam jak mogła oddać psa którego zaadoptowała potraktowała mnie okropnie używając wulgarnych słów. Drugi raz dzwoniła jeszcze o 23, pewnie zapomniała
że już raz dzwoniła . Dzwoniła o drugiego szczeniaka bo mam poogłaszane więcej. Wtedy chciała już z dowozem. Poznała mnie i się wyłączyła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Czy to możliwe?
[URL]http://ktoz.eadopcje.org/interwencja/znowu_dramat_zwierzat[/URL][/QUOTE]

gdybyśmy żyli w normalnym kraju prawa, byloby niemożliwe, bo Anna K siedziałaby w więzieniu lub w zamkniętym zakładzie. Niestety jest inaczej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='divia_gg']Hej, Słuchajcie mam pilne pytanko. Sprawa dotyczy psiaka z okolic Krakowa. Dowiedzialam sie o sytuacji przez znajomą mojej cioci. Otoz zmarl tata tej znajomej, a mama niestety nie do konca jest sprawna. W domu jest sunia uratowana ze wsi jakies 2 lata temu. Niestety Pani szukajaca pomocy (corka tych Panstwa) nie moze jej wziac do siebie, bo ma wyjazdowa prace. No i szuka pomocy. Czy nie wiecie do kogo lub do jakiej organizacji w Krakowie moglaby sie zwrocic o pomoc? Czy TOZ, czy moze znacie kogos kto moglby pomoc ? Plisss dajcie znac jak Wam cokolwiek przyjdzie do glowy.

Bede wdzieczna za wszelkie informacje za ktore z gory dziekuje;)[/QUOTE]

Ponawiam prosbe. PLISSS:)

Link to comment
Share on other sites

uwaga! cyt z wątku czarnych kwiatków

[quote name='sylwija'][IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1393778_532292260173262_1352298300_n.jpg[/IMG]


nie wiem, czy policja powiadomiona, ale przekazuję apel o zachowanie ostrożności
chyba są zbierane dowody..[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='edit_f']czy ktoś szuka pieska z poniższego zdjęcia? może ktoś widział jakieś ogłoszenie? piesek błąka się w okolicach ulicy tynieckiej.. jeśli ktoś ma jakieś informacje, proszę pisać [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images62.fotosik.pl/286/27490cd3834ae046med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]

jaka część tynieckiej? troszkę jest dłuuuga...
ode mnie z Dębnik tego pieska nie kojarzę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wtatara'][B]proszę uważać na kobietę z Krowodrzej Górki
na siłę szuka szczeniaka
w czasie rozmowy wygadała się że miała psa z Warszawy z fundacji i oddała go do naszego schronu bo był niewychowany

na PW mogę podać telefon z jakiego dzwon[/B]i[/QUOTE]


ona dzowniła już do kilku osób, uważajcie na nią, nie obchodzi jej nic, nie ważne jaki pies itd, tylko czy dowiezie się jej psa. Przydałby się adres, żeby wiedzieć dokładnie gdzie kobieta mieszka, aż boję się gdy ktoś jej da psa :( bo jakaś dziwna jest.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa'][COLOR=#000000]Może są osoby chetne do przyłączenia się do grupy poszukiwawczej Sarbinki (Bronowice, Prokocim) podaje maila do Magdy Ś., trzeba ustalić jeden termin i sie dogadać. Będę wdzieczna każdej osobie która się przyłączy: [/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][email protected]

Proszę pomóżcie:([/FONT][/COLOR][/QUOTE]


koncówka maila gmail.com nie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']ona dzowniła już do kilku osób, uważajcie na nią, nie obchodzi jej nic, nie ważne jaki pies itd, tylko czy dowiezie się jej psa. Przydałby się adres, żeby wiedzieć dokładnie gdzie kobieta mieszka, aż boję się gdy ktoś jej da psa :( bo jakaś dziwna jest.[/QUOTE]

Masz przepełnioną skrzynkę.
Bardzo proszę o podanie mi na pw numeru tel. tej kobiety, ponieważ mam młodą sunię "na wydaniu" i wolę na zimne dmuchać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']Masz przepełnioną skrzynkę.
Bardzo proszę o podanie mi na pw numeru tel. tej kobiety, ponieważ mam młodą sunię "na wydaniu" i wolę na zimne dmuchać[/QUOTE]
O to samo prosiłam na PW. Mam szczeniaki i chciałabym mieć nr tej pani.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']koncówka maila gmail.com nie?[/QUOTE]

tak, całe szczęście juz nieaktualne, Sarbinka się znalazła:

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]"w niedziele ok 13-14 suczka została zabrana do schroniska, a wieczorem do opiekunki zadzwoniła Pani z ogłoszenia aby właśnie o tym powiedzieć, że na klatce schodowej dokarmiała takiego psa jak na ogłoszeniu, ale został zabrany do azylu

opiekunka dzwon[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]iła kilkakrotnie do schroniska w niedziele, ale osoba, która odbierała nie miała czasu sprawdzić
zadzwoniła więc i w poniedziałek rano i w końcu udało się potwierdzić, że pies z podanym nr chipa i numerkiem rejestracyjnym trafił do schroniska

więc opiekunka pojechała, była po 9 ale musiała poczekać na 10 kiedy psy wydają
mówiła, że prawie się rozpłakała jak przynieśli jej innego psa, ale poszła na boksy i ją znalazła

jak dla mnie DZIWNA jest postawa schroniska, jakby Pani z ogłoszenia nie zadzwoniła do opiekunki to możliwe, że pies nadal siedziałby w schronisku
już w niedziele można było sprawdzić chip i zerknąć do bazy safe-animal i zadzwonić na nr podany przy chipie, można było odczytać numer na krakowskim numerku rejestracyjnym i dopytać kogokolwiek w KTOZie na kogo jest pies zarejestrowany, można też było sprawdzić czy ktoś do schroniska zgłaszał zaginięcie takiego psa (opiekunka dzwoniła tam nie raz)
mamy XXI wiek więc najsensowniej byłoby sprawdzić czy pies posiada chip już w chwili odłapania, sprawdzić czy jest w jakiejś bazie i jak w tym przypadku odstawić go na osiedle obok"[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...