Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

w psarach 2tyg zaginęła ta sunia, właściciele teraz dali znać..
jeśli ktoś by coś wiedział (np widział ją w Olkuszu), to proszę o info na nr 668332546
[IMG]http://www.morusek.pl/zdjecia/dodane/Oddam-psa_Kundelki_20130405192544.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Jeśli ktoś z krakusów ma w hotelu lub na tymczasie sunię młodziutką wilkowatą wysterylizowaną pieska latrerkowatego też musi być młody, kotkę wysterylizowaną młodą, to proszę o foty opis oraz dane kontaktowe na mój mail
[email][email protected][/email] Znajomy koleżanki chce takie zwierzęta adoptować do domu z ogrodem. (oczywiście nie buda :) Obiecałam, że mu wyślę propozycje. Niestety nie mogą to być zwierzaki tzw. trudne, wymagające socjalizacji itd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja']Szukam pilnie kogoś , kto dałby radę zrobić wizytę PA w Nowej Hucie , oś. Na Wzgórzu . Dla małego kudłaczka z Nt . Bardzo proszę o pomoc .[/QUOTE]

Dawaj namiary na pw, zrobię jutro wieczorkiem lub w piątek. I napisz, czy na coś zwrócić szczególną uwagę.

Link to comment
Share on other sites

off,
Pomozmy Policji w zbieraniu swiadkow [B]w sprawie prowadzonej przeciwko Wojciechwi L. z Zabrza. Idzie o to by znaleźć osoby które oddawały mu koty do adopcji.[/B] Rozsylajcie prosze gdzie sie da, jesli zglosza sie takie osoby prosimy ich o kontakt mailowy [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] a my podamy tym osobom bezposredni kontakt na Policje.

Link to comment
Share on other sites

Ostrzeżenie z CzK

[QUOTE][B]Kopiuję informację z FB:

[B][COLOR=#ff0000][SIZE=4]UWAGA WARSZAWA I OKOLICE!!!!!!!"[/SIZE][/COLOR]proszę jak możesz prześlij to wszystkim którzy mają owczarki do adopcji - jest facet, który poszukuje owczarka niemieckiego do adopcji. Facet jest z okolic Słupna pod Radzyminem -wszystko pięknie ale pojechałam na wizyte PA i zanim tam weszłam zrobiłam wywiad środowiskowy - facet podnajmuje pokoje Koreańczykom i jeszcze w zeszłym roku psy były tam zjadane, zaprzestali bo się mieszkańcy za to zwięli - wszyscy okoliczni sąsiedzi potwierdzili mi tą samą wersje -wiec uważajcie na adopcje w tych okolicach" Beata[/B][/B][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie. Czy znana jest Wam pani Joanna Ko..ek, tel.:661-...-790. Podobno ubiegała się o adopcję dwóch psów ze schroniska w Krakowie. Z winy schroniska adopcja nie doszła do skutku. Interesuje mnie to ponieważ ta osoba ubiega się o adopcję dwóch piesków ode mnie. Brzmi dobrze ale przed organizacją wizyty przed adopcyjnej chciałam się u Was czegokolwiek dowiedzieć. Będę wdzięczna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ginn']Mam pytanie. Czy znana jest Wam pani Joanna Ko..ek, tel.:661-...-790. Podobno ubiegała się o adopcję dwóch psów ze schroniska w Krakowie. Z winy schroniska adopcja nie doszła do skutku. Interesuje mnie to ponieważ ta osoba ubiega się o adopcję dwóch piesków ode mnie. Brzmi dobrze ale przed organizacją wizyty przed adopcyjnej chciałam się u Was czegokolwiek dowiedzieć. Będę wdzięczna.[/QUOTE]Trzeba pisać do Foksi i Dżekusia.Ona może rozeznać sprawę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ginn']mam pytanie. Czy znana jest wam pani joanna ko..ek, tel.:661-...-790. Podobno ubiegała się o adopcję dwóch psów ze schroniska w krakowie. Z winy schroniska adopcja nie doszła do skutku. Interesuje mnie to ponieważ ta osoba ubiega się o adopcję dwóch piesków ode mnie. Brzmi dobrze ale przed organizacją wizyty przed adopcyjnej chciałam się u was czegokolwiek dowiedzieć. Będę wdzięczna.[/quote]

nie wierze w winę schroniska

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majku33krakow']nie wierze w winę schroniska[/QUOTE]

Mnie nie chodzi o ustalanie winy. Nie chcę narażać psiaków i jednocześnie nie chcę zaprzepaścić możliwości na dom dla nich. Zwłaszcza, że byliby razem. Jeśli nawet obie strony nie dogadały się - to się zdarza. W schroniskach też pracują różne osoby. Chciałabym ustalić czy warto tym domem się zajmować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...