Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

czy ktoś wie gdzie ta suczka zaginęła? matko jaki dramat - już odnaleziona, uratowana z tego piekła i znowu zaginęła :placz:
[URL]http://www.dziennikpolski24.pl/pl/po-godzinach/przygarnij-zwierzaka/1278152-pomozmy-odnalezc-zaginiona.html[/URL]

[IMG]http://www.dziennikpolski24.pl/files/articles/large/7e6e9020c2d2fec4d3ebc993ebde3d2e_1371524420.jpg[/IMG]

[QUOTE] [B]Podczas likwidacji umieralni dla psów w Woli Batorskiej inspektorzy KTOZ natknęli się m.in. na przerażoną i zabiedzoną suczkę.[/B]
Okazało się, że zaginęła ona jakiś czas temu i jest poszukiwana przez swą właścicielkę. Gdy powrót do domu był blisko, suczka w czasie szczepienia wyrwała się i uciekła. W tej chwili zrozpaczona właścicielka czeka, a suczka błąka się bezdomna.
[B]Gdyby ktoś ją widział lub złapał, proszony jest o kontakt: tel. 504-470-635.[/B]


[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']czy ktoś wie gdzie ta suczka zaginęła? matko jaki dramat - już odnaleziona, uratowana z tego piekła i znowu zaginęła :placz:
[URL]http://www.dziennikpolski24.pl/pl/po-godzinach/przygarnij-zwierzaka/1278152-pomozmy-odnalezc-zaginiona.html[/URL]

[IMG]http://www.dziennikpolski24.pl/files/articles/large/7e6e9020c2d2fec4d3ebc993ebde3d2e_1371524420.jpg[/IMG][/QUOTE]
Zaginęła w Woli Batorskiej ale jakiś miesiąc temu . To była suczka ,która z innymi 9 psami była trzymana na strychu w stajni .Bała sie nie podchodziła do człowieka ,w ogóle się nie ruszała z miejsca ,jedzenie podawano koło niej. W czasie wizyty z gmina ustalono że w ciągu najbliższych dni psy zostaną zaszczepione. I prawdopodobnie uciekła jak ja wyciągnęli do szczepienia (taka jest wersja) Niestety nikt nas o tym nie poinformował dopiero kiedy dostałam zapytanie o sunie która szukają właściciele skojarzyłam ze to może być ta czyli Harfa . Natychmiast zadzwoniłam do Państwa i już na drugi dzień mieli jechać zobaczyć czy to ona bo jak widać jest zaniedbana .
Jak zadzwoniłam do Woli okazało się że suczka uciekła na drugi dzień po ostatniej naszej ,a 3 wizycie :-(

Link to comment
Share on other sites

Szukam wolontariuszki chętnej pomóc w sobotę przewieść pieska z Zabierzowa Bocheńskiego do okulisty do Krakowa. Piesek miał robiona operacje ale coś dzieje się niedobrego w tym oczku i musi jechać do weta . Jest kierowca i samochód ,potrzebna jest osoba która weźmie pieska na ręce bo psiak boi się przenoski .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Szukam wolontariuszki chętnej pomóc w sobotę przewieść pieska z Zabierzowa Bocheńskiego do okulisty do Krakowa. Piesek miał robiona operacje ale coś dzieje się niedobrego w tym oczku i musi jechać do weta . Jest kierowca i samochód ,potrzebna jest osoba która weźmie pieska na ręce bo psiak boi się przenoski .[/QUOTE]

Mogę pomóc niestety dopiero najwcześniej w poniedziałek popołudniu .
Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś wcześniej, bo czas tu jest ważny....

Link to comment
Share on other sites

Gdyby ktos miał do adopcji szczeniaka około 6-miesięcznego , który wyrośnie na kosmatego psa w typie briarda ,jużaka , PONa lub bergamasco to bardzo proszę o informacje . Mam chętnych na takiego pieska , dom do sprawdzenia .

Link to comment
Share on other sites

Kochani szukam pomocy w transporcie psiaka do nowego domu. Pies przebywa raptem 20km pod krakowem ( węgrzce wielkie) i mam dla niego dom w Krakowie (na ruczaju) - niestety nie mam ani ja ani domek samochodu a pies jest dzikawy i nie chcemy ryzykować przewozu autobusami aby nie zwiał. Pies jest mały. Ja bym pojechała razem z osobą chętną po psa i wszystko pozałatwiała, potrzbuje pomocy jedynie w przewozie ( w ten weekend, między czwartkiem a niedzialą).... W razie potrzeby zwrócę oczywiście za paliwo.
Pozdrawiam, Kasia

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][FONT=Tahoma]Młoda, przekochana w stosunku do ludzi kicia szuka najlepszego domu. To domowa kotka, lubi się bawić i być głaskana, prawdopodobnie ktoś wyrzucił ją na ulicę - obecnie pewien Pan ją dokarmia i podczas gorszej pogody zabiera do mieszkania, jednak niestety nie dogaduje się ona z kotką - domowniczką. Bardzo prosimy o odpowiedni domek dla niej, to naprawdę wspaniała kicia!

[/FONT][/COLOR][IMG]http://i40.tinypic.com/2qly79c.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja'][SIZE=4][COLOR=#b22222]Pilnie potrzebuję osoby , która mogłaby zrobic wizytę przedadopcyjną w Tarnowie dla szczeniaka ![/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

Przypominam się , Państwo czekają na wizytarora a szczeniak ma bardzo awaryjny tymczas.

Link to comment
Share on other sites

Poszukuję transportu Myślenice-Kraków dla kota w transporterku. To dzika kotka, po sterylizacji, którą muszę wypuścić, bardzo stresuje się pobytem w gabinecie, dlatego chciałabym, żeby wróciła do znanego sobie miejsca jak najszybciej, a ja niestety będę mogła pojechać po nią dopiero w sobotę/niedzielę :(

Link to comment
Share on other sites

no tak, lepiej żeby nie brał jej do domu, nie stresował, i żeby np. zamarzła w zimie ;)
z pana kotką się nie dogadała mimo wielu prób i pan poszukuje dla niej nowego domu, mimo że kotka jest jego ulubienicą i najchętniej by ją zatrzymał u siebie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...