Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

[quote name='Foksia i Dżekuś']na ulicy Rydgiera mieszka duza rodzina -trzeba na nich uważać ,mogą chcieć adoptować na rożne nazwiska ale tam mieli suczkę 2 letnia ,która rozmnażali ,a jak uciekła niby to nie szukali tylko szukają nowego psa .Sunia ich nigdy nie była szczepiona ale teraz już wiedza żeby sie nie chwali takimi rzeczami i nie pokazywać książeczki wiec trzeba bardzo uważać . Mieszkają na parterze chyba Rydgiera 17[/QUOTE]
no wlasnie cos kojarzylam, ze Pani o nich kiedys wspominala, ale to juz jakis czas tamu... i nie wiem, czy wlasnie imię Cecylia się gdzies nie pojawilo w Pani wpisach wtedy... więc lepiej [B]Ginn[/B] sprawdz dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

Byliśmy z sunią u weta:
Jest zaszczepiona, odrobaczona i zakroplona przeciwko pchłom i kleszczom. Nie była sterylizowana i prawdopodobnie nie miała szczeniąt.
To anioł psi :D Spokojna i układna. Nie wie, co to zabawa, ale jest bardzo zainteresowana światem.

Jeżeli do 9 czerwca nie zgłosi się prawowity właściciel, zostanie oddana do adpcji pod warunkim wizyty przedadopcyjnej i podpisania uwmowy adopcyjnej.

Kontakt pod nrem telefonu: 663412580

[quote name='Jagienka']Moja koleżanka też znalazła psa... biglowate to to, jakby komus gdzies migneło, że poszukiwany:
Znaleziona BEAGLE - w Dolinie Bolechowickiej.
Jeszcze przed wizytą u weta, więc nie wiem wszystkiego. Ale to co wiem, to piszę poniżej:
1. Prawdopodobnie młoda
2. Bardzo przyjazna - pozwala sobie wszystko robić
3. Ładnie chodzi na smyczy
... 4. Nie miała obróżki
5. Nie ma czipa, natomiast ma tatuaż, który just zupełnie nieczytelny :(
6. Nie daje sobie w kaszę dmuchać
7. Nie zna podstawowych komend
8. Nie jest zabiedzona
9. Jest koloru białego z jasno beżowymi łatkami

[IMG]http://i44.tinypic.com/256b52f.jpg[/IMG]
[IMG]http://i41.tinypic.com/2ugpd10.jpg[/IMG][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noelle']no wlasnie cos kojarzylam, ze Pani o nich kiedys wspominala, ale to juz jakis czas tamu... i nie wiem, czy wlasnie imię Cecylia się gdzies nie pojawilo w Pani wpisach wtedy... więc lepiej [B]Ginn[/B] sprawdz dobrze :)[/QUOTE]
Dziękuję ciotki serdecznie. Nic nie będę sprawdzać i nie będę narażać Atosa. Czekał rok to poczeka jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

Mam fajny domek dla psa. Pies może być stary, chory, ślepy. Warunek jest jeden - musi mieć włos.
Czasem trafiają się yorki, shih tzu itd ale młode i ładne, bo komuś się znudziły i o takie psy ludzie się biją, tutaj jest szansa na adopcję psiego dziadka.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]Naszą koleżankę na dogo Elaję zalało...:shake:
Ma aktualnie u siebie 5 psów i 2 kotki.[/B][/SIZE]
Sytuacja nie jest zbyt ciekawa - karma i wiele innych rzeczy poszło z wodą, całe szczęscie w ostatniej chwili uratowała swoje psiaki z podwórka...

Szczęście w nieszczęściu, że rzeka wylała w dzień!
Mimo, że Ela nie chce prosić o pomoc, ta na pewno się przyda!
Jak wiecie Elaja wiele psiaków brała na tymczas całkowicie bezpłatny, teraz czekają ją ogromne wydatki związane z remontem i porządkami, straconymi zapasami i drobnymi sprzętami.
Teraz ona sama potrzebuje pomocy.
Dobrze, ze nikomu nic się nie stało bo dom stał w rwącej rzece a woda sięgała okien na parterze.
Cały parter został zalany, a psiaki przetrzymane na piętrze (Korcia- onka uratowana w ostatniej chwili z kojca bo nurt wody w ogrodzie był już bardzo silny i prawie porwał psiaka, gdyby nie kraty to pewnie by popłynęła)…
[CENTER]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]Potrzebna jest:
- karma dla psów i kotów
- żwirek koci
- środki czystości myślę, ze też się przydadzą
[/B][/COLOR][B][COLOR=#ff0000]!!![/COLOR][/B][/SIZE]

Gdyby ktoś był w stanie pomóc prosimy o kontakt!
Paczka wieziona będzie z Krakowa, chyba że ktoś chciałby bezpośrednio pocztą.[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noelle']ale moze to akurat inny domek... tylko ulica ta sama. :)[/QUOTE]

Nr 17, mieszkanie na parterze i kobietka zaczęła się plątać w zeznaniach. Nie będę ryzykować i narażać psa na stres albo na coś jeszcze gorszego. Jeśli mam najmniejsze wątpliwości to nie będę ryzykować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paoiii'][SIZE=3][B]Naszą koleżankę na dogo Elaję zalało...:shake:
Ma aktualnie u siebie 5 psów i 2 kotki.[/B][/SIZE]
Sytuacja nie jest zbyt ciekawa - karma i wiele innych rzeczy poszło z wodą, całe szczęscie w ostatniej chwili uratowała swoje psiaki z podwórka...

Szczęście w nieszczęściu, że rzeka wylała w dzień!
Mimo, że Ela nie chce prosić o pomoc, ta na pewno się przyda!
Jak wiecie Elaja wiele psiaków brała na tymczas całkowicie bezpłatny, teraz czekają ją ogromne wydatki związane z remontem i porządkami, straconymi zapasami i drobnymi sprzętami.
Teraz ona sama potrzebuje pomocy.
Dobrze, ze nikomu nic się nie stało bo dom stał w rwącej rzece a woda sięgała okien na parterze.
Cały parter został zalany, a psiaki przetrzymane na piętrze (Korcia- onka uratowana w ostatniej chwili z kojca bo nurt wody w ogrodzie był już bardzo silny i prawie porwał psiaka, gdyby nie kraty to pewnie by popłynęła)…
[CENTER]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]Potrzebna jest:
- karma dla psów i kotów
- żwirek koci
- środki czystości myślę, ze też się przydadzą
[/B][/COLOR][B][COLOR=#ff0000]!!![/COLOR][/B][/SIZE]

Gdyby ktoś był w stanie pomóc prosimy o kontakt!
Paczka wieziona będzie z Krakowa, chyba że ktoś chciałby bezpośrednio pocztą.[/CENTER]
[/QUOTE]

A mogą być pieniądze. Jeśli tak podaj adres lub konto.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ginn']Nr 17, mieszkanie na parterze i kobietka zaczęła się plątać w zeznaniach. Nie będę ryzykować i narażać psa na stres albo na coś jeszcze gorszego. Jeśli mam najmniejsze wątpliwości to nie będę ryzykować.[/QUOTE]
no chyba że tak :) psiur znajdzie lepszy dom :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paoiii'][SIZE=3][B]Naszą koleżankę na dogo Elaję zalało...:shake:
Ma aktualnie u siebie 5 psów i 2 kotki.[/B][/SIZE]
Sytuacja nie jest zbyt ciekawa - karma i wiele innych rzeczy poszło z wodą, całe szczęscie w ostatniej chwili uratowała swoje psiaki z podwórka...

Szczęście w nieszczęściu, że rzeka wylała w dzień!
Mimo, że Ela nie chce prosić o pomoc, ta na pewno się przyda!
Jak wiecie Elaja wiele psiaków brała na tymczas całkowicie bezpłatny, teraz czekają ją ogromne wydatki związane z remontem i porządkami, straconymi zapasami i drobnymi sprzętami.
Teraz ona sama potrzebuje pomocy.
Dobrze, ze nikomu nic się nie stało bo dom stał w rwącej rzece a woda sięgała okien na parterze.
Cały parter został zalany, a psiaki przetrzymane na piętrze (Korcia- onka uratowana w ostatniej chwili z kojca bo nurt wody w ogrodzie był już bardzo silny i prawie porwał psiaka, gdyby nie kraty to pewnie by popłynęła)…
[CENTER]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]Potrzebna jest:
- karma dla psów i kotów
- żwirek koci
- środki czystości myślę, ze też się przydadzą
[/B][/COLOR][B][COLOR=#ff0000]!!![/COLOR][/B][/SIZE]

Gdyby ktoś był w stanie pomóc prosimy o kontakt!
Paczka wieziona będzie z Krakowa, chyba że ktoś chciałby bezpośrednio pocztą.[/CENTER]
[/QUOTE]

Az mnie dreszcze przeszedł do tego nie mam jak teraz pomóc .jestem na wczasach ale będę od poniedziałku i jak byście dały rade zdobyć nr. konta to wyśle parę zł na jedzenie dla psiaków.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Już wysyłam w PW nr konta.
Tu będzie rozliczenie: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/223045-Pieski-wyci%C4%85gni%C4%99te-z-olkuskiej-mordowni-pod-moj%C4%85-opiek%C4%85-pilnie-szukaj%C4%85-dom%C3%B3w/page397"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223045-Pieski-wyci%C4%85gni%C4%99te-z-olkuskiej-mordowni-pod-moj%C4%85-opiek%C4%85-pilnie-szukaj%C4%85-dom%C3%B3w/page397[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anetka83']Godzinę temu na Bielanach w Krakowie znalazłam starszą sunie goldenkę. Może ktoś jej szuka...
Jest w schronisku. Nie ma czipa...


[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/856/20130604134749.jpg/"][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/7472/20130604134749.jpg[/IMG][/URL]


Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/QUOTE]


nieaktualne. Sunie wczoraj odebrał właściciel.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][FONT=arial black][B][COLOR=#FF0000]W związku z sytuacją pogodową, musimy się przygotować do ewentualnej ewakuacji zwierząt z krakowskiego Schroniska.
Uprzedzając sytuację zagrożenia wskutek przedłużających się opadów KTOZ, tworzy bazę osób chętnych do pomocy w przypadku konieczności ewakuacji Schroniska.
Duża ilość zwierząt, wymagająca natychmiastowego działania sprawia, że bez Państwa pomocy będziemy bezsilni.
Najtrudniejszym będzie konieczność zabezpieczenia wszystkich zwierzaków w tym samym czasie, dlatego dziś tworzymy listę osób zdecydowanych nam pomóc kiedy dojdzie do najgorszego.
W momencie zagrożenia na wagę złota potrzebne będą:

- miejsca i domy tymczasowe dla psów i kotów,
- osoby z samochodami mogące przewozić zwierzęta do wyznaczonych miejsc, oraz dokumentację i drobny sprzęt z terenu schroniska

Osoby zdecydowane dołączyć do grupy przyjaciół na którzy pomogą, gdyż sami nie ochronimy naszych podopiecznych, prosimy o kontakt 12 429-43-61, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

W dramatycznej sytuacji, kiedy trzeba działać szybko każdy gest indywidualny i grupy ludzi dobrej woli będzie niesłychanie ważny i tylko dzięki temu będzie można ratować zagrożone powodzią zwierzęta.[/COLOR][/B][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ikusia']Wiem bardzo mało więc bez szczegółów, ale przed chwilą na Rybną pojechał znaleziony york. Może akurat ktoś będzie szukał, to kontaktować się ze schroniskiem.[/QUOTE]
A ja własnie dziś słyszałam, że w Swoszowicach zaginął york

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ikusia']Wiem bardzo mało więc bez szczegółów, ale przed chwilą na Rybną pojechał znaleziony york. Może akurat ktoś będzie szukał, to kontaktować się ze schroniskiem.[/QUOTE]

[quote name='AMIGA']A ja własnie dziś słyszałam, że w Swoszowicach zaginął york[/QUOTE]
Mnie nie udalo się znaleźć żadnego ogloszenia o zaginionym w Krakowie yorku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Mnie nie udalo się znaleźć żadnego ogloszenia o zaginionym w Krakowie yorku.[/QUOTE]

Spoko, wiem już, że ten co trafił do schroniska już zostal odebrany przez właściciela. I to jest własnie ten sam co zginął w Swoszowicach - hurrraaaaaa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']Spoko, wiem już, że ten co trafił do schroniska już zostal odebrany przez właściciela. I to jest własnie ten sam co zginął w Swoszowicach - hurrraaaaaa[/QUOTE]
Dobra wiadomość.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000]Chciałabym Wam Wszystkim bardzo podziękować , [/COLOR][B]JESTEŚCIE WSPANIALI :loveu:[/B] ..... a mnie po prostu jest głupio :oops:
W takiej samej , a nawet gorszej sytuacji są teraz dziesiątki ludzi w powiecie , ja przynajmniej już nie mam wody w domu , poszła w cholerę dalej , a u innych nadal stoi i nawet pompowac nie ma gdzie :-( To jakiś koszmar :-(
Proszę , nie szalejcie , dajemy radę . Dzisiaj Keria ( bardzo , bardzo dziękuję , ale łeb i tak ukręcę , w którym miejscu to się okaże :mad:) zabrała do siebie Zorkę , jutro sunia ma sterylke i chciałam odwołać bo u mnie za duże teraz było ryzyko zakażenia rany po zabiegu . U Kerii jest bezpieczna i pod wspaniałą opieką :loveu:
Najgorsze , że znowu powódź zagraża krakowskiemu schronisku , a ja nie mam jak pomóc :-(

Edited by elaja
Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja'][COLOR=#000000]Chciałabym Wam Wszyskim bardzo podziękować , [/COLOR][B]JESTEŚCIE WSPANIALI :loveu:[/B] ..... a mnie po prostu jest głupio :oops:
W takiej samej , a nawet gorszej sytuacji są teraz dziesiątki ludzi w powiecie , ja przynajmniej już nie mam wody w domu , poszła w cholerę dalej , a u innych nadal stoi i nawet pompowac nie ma gdzie :-( To jakiś koszmar :-(
Proszę , nie szalejcie , dajemy radę . Dzisiaj Keria ( bardzo , bardzo dziękuję , ale łeb i tak ukręcę , w którym miejscu to się okaże :mad:) zabrała do siebie Zorkę , jutro sunia ma sterylke i chciałam odwołać bo u mnie za duże teraz było ryzyko zakażenia rany po zabiegu . U Kerii jest bezpieczna i pod wspaniałą opieką :loveu:
Najgorsze , że znowu powódź zagraża krakowskiemu schronisku , a ja nie mam jak pomóc :-([/QUOTE]

nie ukrecaj teraz prosic o pomoc to nie wstyd,RZĄD NIECH SIE WSTYDZI A NIE MY,TO ONI WIECEJ MAJA OD NAS.NIE POTRAFIĄ RZĄDZIĆ.pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja'][COLOR=#000000]Chciałabym Wam Wszystkim bardzo podziękować , [/COLOR][B]JESTEŚCIE WSPANIALI :loveu:[/B] ..... a mnie po prostu jest głupio :oops:
W takiej samej , a nawet gorszej sytuacji są teraz dziesiątki ludzi w powiecie , ja przynajmniej już nie mam wody w domu , poszła w cholerę dalej , a u innych nadal stoi i nawet pompowac nie ma gdzie :-( To jakiś koszmar :-(
Proszę , nie szalejcie , dajemy radę . Dzisiaj Keria ( bardzo , bardzo dziękuję , ale łeb i tak ukręcę , w którym miejscu to się okaże :mad:) zabrała do siebie Zorkę , jutro sunia ma sterylke i chciałam odwołać bo u mnie za duże teraz było ryzyko zakażenia rany po zabiegu . U Kerii jest bezpieczna i pod wspaniałą opieką :loveu:
Najgorsze , że znowu powódź zagraża krakowskiemu schronisku , a ja nie mam jak pomóc :-([/QUOTE]


Życzę szybkiego powrotu do stanu poprzedniego, siły i energii!!!
Nie masz za co dziękować, to jak karma :)
Część wpłat powinna na dniach wpłynąć na konto Kerii :)

Pozdrawiam

No i mam nadzieje, że jednak woda nas w tym roku oszczędzi...
Psów ponad 500 :( Może się uda, wał z tego co pamiętam był wzmacniany około rok temu, ale mimo tego jesteśmy zwarci i czujni

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...