Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

[COLOR=#000000][FONT=Lucida Grande]Niedziela zapowiadała się bardzo przyjemnie. Po spacerze z psiakami mieliśmy zjeść sobie dobre śniadanko... ale ze śniadanka nici. Odechciało nam się. A dlaczego? Bo ludzkie okrucieństwo nie zna granic. Znaleźliśmy w lesie martwą sarnę... niby takie rzeczy się zdarzają, ale sarna z odciętą głową ? Ewidentnie podrzucona w to miejsce i to stosunkowo nie dawno. I jak tu się nie wstydzić tego, że jest się człowiekiem..


[/FONT][/COLOR][URL]http://img23.imageshack.us/edit_preview.php?l=img23/1962/1007237.jpg&action=rotate[/URL]

Edited by Anetka83
Link to comment
Share on other sites

Trochę dziwne.Ma również złamaną nogę, więc może była bardzo ranna lub nieżywa,ufam,że to drugie,i pewnie głowę odcięto dla trofeum.Gdyby była żywa, to pewnie by ją wzięli dla mięsa, więc może nie była żywa.
Kombinuję tak, bo już zwariować można od tego okrucieństwa.Wielki głód na Ukrainie pokazał do czego człowiek jest zdolny, ale głodu u nas nie ma, więc co? Kasa, kasa,kasa.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anetka83'][COLOR=#000000][FONT=Lucida Grande]Niedziela zapowiadała się bardzo przyjemnie. Po spacerze z psiakami mieliśmy zjeść sobie dobre śniadanko... ale ze śniadanka nici. Odechciało nam się. A dlaczego? Bo ludzkie okrucieństwo nie zna granic. Znaleźliśmy w lesie martwą sarnę... niby takie rzeczy się zdarzają, ale sarna z odciętą głową ? Ewidentnie podrzucona w to miejsce i to stosunkowo nie dawno. I jak tu się nie wstydzić tego, że jest się człowiekiem..


[/FONT][/COLOR][URL]http://img23.imageshack.us/edit_preview.php?l=img23/1962/1007237.jpg&action=rotate[/URL][/QUOTE]

Koziołek postrzelony w noge. Głowa odcięta pewnie gdy jeszcze żył. Zgłoś jak najszybciej mailowo do KTOZ, wyslij maksymalnie dokładny opis miejsca gdzie leżą zwłoki i przeslij zdjęcie.

Link to comment
Share on other sites

a nie jest to czasem ślad po wnykach?

cięzko było by trafić samochodem równo w 2 nogi..

[quote name='Anetka83'][COLOR=#000000][FONT=Lucida Grande]Niedziela zapowiadała się bardzo przyjemnie. Po spacerze z psiakami mieliśmy zjeść sobie dobre śniadanko... ale ze śniadanka nici. Odechciało nam się. A dlaczego? Bo ludzkie okrucieństwo nie zna granic. Znaleźliśmy w lesie martwą sarnę... niby takie rzeczy się zdarzają, ale sarna z odciętą głową ? Ewidentnie podrzucona w to miejsce i to stosunkowo nie dawno. I jak tu się nie wstydzić tego, że jest się człowiekiem..


[/FONT][/COLOR][URL]http://img23.imageshack.us/edit_preview.php?l=img23/1962/1007237.jpg&action=rotate[/URL][/QUOTE]

[quote name='Frotka']Koziołek postrzelony w noge. Głowa odcięta pewnie gdy jeszcze żył. Zgłoś jak najszybciej mailowo do KTOZ, wyslij maksymalnie dokładny opis miejsca gdzie leżą zwłoki i przeslij zdjęcie.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Moja przechodnia dogomaniacka kenelówka jest gdzieś u kogoś - AniaB a może eliza_sk coś wiedzą na ten temat ;) Możesz się do nich odezwać jeśli sprawa aktualna.[/QUOTE]


Eeeej - ja już umyłam do niej rąsie - AniaB ją miała przechwycić. Już do niej dzwonię się upewnić ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Racja, chyba AniaB i Evelka miały z nią ostatni kontakt ;)[/QUOTE]


U Evelki był za moją potrzebą, później alarm od Ciebie, bo AniaB chciała - więc umówiłam spotkanie ww. w tej sprawie :evil_lol: AniaB nie odbiera, wysłałam smsa. Dam znać jak zdobędę dowody, ale jak dla mnie powinna mieć go Ania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']Poszukiwany jamnik do 4 lat, czarny, podpalany, gładki, raczej mniejszy, ale jamnik. Dom z Krk - świetni, młodzi ludzie - kilka dni temu stracili przygarniętą parówkę z powodu niewydolności nerek. Wie ktoś coś ?[/QUOTE]
niech sobie zerkną tutaj : [url]http://www.jamnikiniczyje.pl/index.php?option=com_sobi2&catid=2&Itemid=18[/url]
albo do wątku w moim podpisie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Moja przechodnia dogomaniacka kenelówka jest gdzieś u kogoś - AniaB a może eliza_sk coś wiedzą na ten temat ;) Możesz się do nich odezwać jeśli sprawa aktualna.[/QUOTE]

U mnie jest kennelka , przywiozła ją w ubiegłym roku faktycznie AniaB ale od kogo , niestety nie wiem:shake:
Aktualnie mogłabym ją oddać , ale razem z zawartością :diabloti: czyli moja tymczasowiczką , bo niestety bez kennelki to ona mi zeżre połowe domu i to w dodatku w tempie ekspresowym .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja']U mnie jest kennelka , przywiozła ją w ubiegłym roku faktycznie AniaB ale od kogo , niestety nie wiem:shake:
Aktualnie mogłabym ją oddać , ale razem z zawartością :diabloti: czyli moja tymczasowiczką , bo niestety bez kennelki to ona mi zeżre połowe domu i to w dodatku w tempie ekspresowym .[/QUOTE]


I tymże postem zostalam oczyszczona z zarzutów, dzięki elaja :evil_lol:


[quote name='AMIGA']Ja mam klatkę, ale jest trochę duża. No i mam nadzieję, że od piątku już nie będzie w niej zawartości w postaci Merlina.[/QUOTE]


Noooo pięknie - już Merlisia się wirtualnie kochana opiekunka pozbyła :eviltong:

PS
oby, obyyyyy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...