Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

[quote name='salibinka']A sobota?
Zakładając sobotę 6g., mielibyśmy na razie:
Avaloth (tak?)
dwie panie (prawdopodobnie)
Anashar
salibinka
Wojtuś (mógłbyś w sobotę?)

Zakładając środę 6g.:
Avaloth
dwie panie (prawdopodobnie)
Anashar
salibinka[/QUOTE]
Aniu Kochana w sobotę nie mogę, rano psiaki i od razu jadę do Wadowic..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']A sobota?
Zakładając sobotę 6g., mielibyśmy na razie:
Avaloth (tak?)
dwie panie (prawdopodobnie)
Anashar
salibinka
Wojtuś (mógłbyś w sobotę?)

Zakładając środę 6g.:
Avaloth
dwie panie (prawdopodobnie)
Anashar
salibinka[/QUOTE]

Dopisuję się do listy. Tylko prosiłabym bardzo o wiadomośc na pw, jak zostanie ustalony konkretny dzień i konkretna godzina, bo niestety ostatnio dużo roboty i nie sprawdzam systematycznie dogo. Mam też kilkadziesiąt wydrukowanych kolorowych ogłoszeń o Kreci z pociętymi listkami, których nie udało mi się ostatnio rozwiesić.

Może ktoś ma ciut więcej czasu i mógłby prześledzić wpisy na tym wątku dotyczące Kreci, bo sporo forumowiczów jej szukało, a nie widzę ich na liście, więc może dobrze by było wysłać im pw z informacją o zbiórce?

Link to comment
Share on other sites

Ustalony termin dla Kreci to: [B]najbliższa ŚRODA, godzina 6.00[/B], miejsce zbiórki:[B] piekarnia Avitex obok żółtego punktowego wieżowca przy Rondzie Młyńskim.[/B]

Jeśli Krecia się nie znajdzie, proponuję [B]SOBOTĘ[/B].

[U][B]Osoby chętne na ŚRODĘ:[/B][/U]
Avaloth
P. Olszewska
Druga pani
Anashar
salibinka
moskaliki
AgaG
Mąż AgaG
Ania
Anka Wolontariuszka

Osoby chętne na sobotę:
Avaloth
dwie panie (do potwierdzenia)
Anashar
salibinka
moskaliki (jeszcze do potwierdzenia)
AgaG
Ania (do potwierdzenia)
wtarara

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj miałam telefon od pana, który pracuje na ochronie na ul. Pszona, widział Krecię jakoś po 20. Pani Olszewska była tam ok. 30 min później ale nie dała potem znać, więc pewnie Kreci nie znalazła. W każdym razie, może jednak w środę przeszukamy tamtą stronę ulicy? Tym bardziej, że wcześniej była widziana na Akacjowej, czyli też z tamtej strony (przeciwnej niż korty o ile dobrze kojarzę).
Wysłałam PW do sugarr i wiadomość na fcb do Natalek, Paoii, Anki i jeszcze dwóch wolontariuszek od nas, może któraś będzie mogła się przyłączyć.

Co do psów- Krecia w boksie chowała się zawsze za inne psiaki, razem z Balbiną wciskały się w siebie nawzajem w kąt. Ale już na spacerach nie wykazywała większego zainteresowania nimi, z tego co ja pamiętam. Także psy raczej nie przeszkodzą, ale nie wiem czy pomogą.

Link to comment
Share on other sites

ja dziś miałam telefon od Pani, że wczoraj widziała Krecię w okolicach ul. Widnej (?), w każdym razie niedaleko Pszona pół godziny wcześniej od Pana, który dzwonił do Avaloth..

ja niestety nie dam rady być w środę...
salibinko- wyślę na pw nr do p. Olszewskiej

Link to comment
Share on other sites

No to widzimy się w środę ;) Mam nadzieję, że w tyle osób w końcu coś ruszy. Tym bardziej, że Krecia pewnie co raz bardziej jest głodna i będzie szukać jedzenia. Przeszukać możemy też stronę od Akacjowej, ale szczegółowy plan już na miejscu ustalimy. Dobrze by było, żeby podsumować ulice i godziny w jakich była widywana i zaznaczyć to na mapie. Może to nam ułatwi dojście do jakiegoś miejsca, gdzie może przebywać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anashar']No to widzimy się w środę ;) Mam nadzieję, że w tyle osób w końcu coś ruszy. Tym bardziej, że Krecia pewnie co raz bardziej jest głodna i będzie szukać jedzenia. Przeszukać możemy też stronę od Akacjowej, ale szczegółowy plan już na miejscu ustalimy. Dobrze by było, żeby podsumować ulice i godziny w jakich była widywana i zaznaczyć to na mapie. Może to nam ułatwi dojście do jakiegoś miejsca, gdzie może przebywać.[/QUOTE]

Anashar, to sa b. madre wskazowki z tym planem !
Wkleje twoj wpis na watek Rarytka, ktory w Wroclawiu zbiegl.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze jedna rzecz, może nie obligatoryjna ale warta rozważenia: Krecia jest podobno nagrana na kamerze ochrony z ul. Pszona. Warto zobaczyć w celu identyfikacji. P Olszewska próbowała, ale firma nie może udostępnić nagrań na prośbę osoby prywatnej.
Rozmawiałam dzisiaj ze Spódzielnią tamtejszego osiedla (bo do nich należą kamery) i można to zrobić tak: Osoba/ wolontariusz najlepiej osobiście znający Krecię ze schronu - z krótkim pismem opisującym sytuację, podbitym przez KTOZ lub Krakowskie Schronisko (musi być instytucja), może podejść do działu technicznego Spódzielni po zgodę na udostępnienie nagrania. Spódzielnia wyraża zgodę i wówczas - albo firma wysyła im nagranie albo udostępnia u siebie na miejscu (szybciej). Gdyby ktoś z wolontariuszy mógł/chciał zadziałać, podam szczegóły.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...