Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

[quote name='salibinka']Na jutro nie zebrała się grupa, więc nie ma akcji. Padły po dzisiejszej akcji propozycje soboty wieczorem.[/QUOTE]

Aniu jak wszystko bedzie okej z moimi psami ,bo na razie po codziennej dawce zaszczykow jest tylko lekka poprawa ale dzisiaj jada z męzem do kardiologa wiec moze cos poradzi to w sobote wieczorkiem chetnie pomoge w poszukiwaniach ,tym bardziej ze Magda H. obiecala opisac ja w soboteniej krakowskiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Aniu jak wszystko bedzie okej z moimi psami ,bo na razie po codziennej dawce zaszczykow jest tylko lekka poprawa ale dzisiaj jada z męzem do kardiologa wiec moze cos poradzi to w sobote wieczorkiem chetnie pomoge w poszukiwaniach ,tym bardziej ze Magda H. obiecala opisac ja w soboteniej krakowskiej.[/QUOTE]

Super, Beatko (za Twoje psiaki mocno trzymam kciuki).

Tworzę wobec tego poniżej nową listę osób chętnych na sobotę wieczór g. 20. Ja będę na 100%. Będę dzwonić do tych numerów które mam:

[B]SOBOTA g. 20[/B]. Piekarnia Awiteks przy Rondzie Młyńskim:
Anashar
Moskaliki
Foksia i Dżekuś
Salibinka
p. Olszewska
Wojtuś
Anka@
AgaG (postara się)
Avaloth (na 50%)
p.Ania (na 50%)

Avaloth dzisiaj walczy o udostępnienie nagrania z Pszona.

Pozostaje też kwestia akcji plakatowej: Pojawiły się sugestie (b. słuszne) o skupienie punktu ciężkości na plakatowaniu okolicy, o edycję plakatów i dopisanie bardzo motywującego słowa: NAGRODA (żeby to zrobić, trzeba mieć jednak na nagrodę środki i to osobny problem). To raz, dwa - kwestia wydruku większej ilości.
[B]Wtarara wydrukuje sporo plakatów czarno białych :)
Wojtuś wydrukuje w kolorze :)
[/B]
[B]Prośba do uczestników sobotnich poszukiwań o zabranie:[/B]
taśmy klejącej i nożyczek - będziemy wieszać plakaty.

Warto też zabrać:
latarkę
wygodne ciuchy
pachnący smakołyk (gdyby okazał się potrzebny wabik)
ew. smyczkę, kocyk (różnie może być)

Nie wiem, jak potoczyła się dalej kwestia klatki łapki (?). Pojawiły się uzasadnione wątpliwości - cokolwiek się w klatkę złapie, nie może długo tam przebywać w obecnych warunkach, zatem, aby to miało sens, muszą znaleźć się osoby do regularnego, częstego sprawdzania klatki...

Link to comment
Share on other sites

Tu znalazłam oryginał, mam prośbę do autorki o ew. edycję (słowo: NAGRODA) i rozesłanie do wtarary i Wojtusia. Tutaj za dostęp trzeba wysłać płatnego smsa :(.

[URL="http://chomikuj.pl/ullka/zaginione/krecia1,1118160386.pdf"][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/1325/krecia1.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']Tu znalazłam oryginał, mam prośbę do autorki o ew. edycję (słowo: NAGRODA) i rozesłanie do wtarary i Wojtusia. Tutaj za dostęp trzeba wysłać płatnego smsa :(.

[URL="http://chomikuj.pl/ullka/zaginione/krecia1,1118160386.pdf"][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/1325/krecia1.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]
Udało mi się otworzyć plakat w Firefoksie:), na eksplolerze się nie da.

Mam już ściągnięty w poziomie i pionie, w pionie tak jak powyżej chyba ładniejszy:)

Gdyby ktoś chciał plakat Kreci mogę przesłać e-mailem:)
Będę drukował w kolorze - a ile plakatów?

Link to comment
Share on other sites

Mam juz podanie podbite przez KTOZ teraz trzeba jeszcze jechać do Spółdzielni, ale dzisiaj już tego nie zrobię, postaram się jutro (a jeśli by się nie udało, orientujecie się czy i w jakich godzinach spółdzielnie i firma ochroniarska będzie otwarta w sobotę?).

W sobotę ja jeszcze nie mogę się zdeklarować niestety, tak 50/50 że będę.

Link to comment
Share on other sites

Wojtusiu :), tyle, ile możesz, czym więcej tym lepiej. Bardzo Cię proszę, wyślesz wtararze?

(i mnie, jeśli możesz: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ?)

Avaloth :), super, że Ci się udało. Trzeba zadzwonić do Spóldzielni (numery do Spółdzielni i Ochrony masz podane na pw) i tak przed przyjściem i uprzedzić - prosili o to. Przy okazji podadzą godziny pracy.

Aniu :), nie ma ram czasowych, będziemy szukać tyle, ile będziemy w stanie.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red][SIZE=4]SZUKAM PILNIE TRANSPORTU Z POZNANIA DO KRAKOWA[/SIZE] dla zagłodzonej 8 miesięsznej dobermanki, która marznie w przytuliskowym kojcu zewnętrznym, czeka na nią BDT.
Może jedzie ktoś od Was w nasze strony i mógłby w drodze powrotnej zabrać sunie?? albo ktoś chętny za zwrotem kosztów??[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum'][B][COLOR=red][SIZE=4]SZUKAM PILNIE TRANSPORTU Z POZNANIA DO KRAKOWA[/SIZE] dla zagłodzonej 8 miesięsznej dobermanki, która marznie w przytuliskowym kojcu zewnętrznym, czeka na nią BDT.
Może jedzie ktoś od Was w nasze strony i mógłby w drodze powrotnej zabrać sunie?? albo ktoś chętny za zwrotem kosztów??[/COLOR][/B][/QUOTE]
Zajrzyj prosze na wątek:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/200197-Oczka-szuka-transportu-z-Krakowa-do-Stargoradu[/url]....
Oczka ma jechać z Krakowa do Starogardu Gdańskiego - może uda się połączyć transporty.

Link to comment
Share on other sites

Pies staruszek Skipp (teraz nie moge jego wątku znaleźć, wypatrzony przez AnięB kiedyś przy ulicy i koczujący tam, potem złapany przez nas z Olą, jest bardzo chory. W arce stwierdzono chorobę Cushinga (piszę fonetycznie, nie znam sie na niej). lek vetoryl 60 ma brac w dawce 2x dziennie. jego Pani bardzo go kocha, sama jest chora i ten pies to dla niej sens kazdego dnia, ale jej nie stac na ten lek. Ola Kł na razie kupiła kilka tabletek. W arce jedna tabletka kosztuje 14 złotych. Może ktoś ma niepotrzebny ten leK? albo może wie, gdzie taniej mozna go kupić? pilne, pies jest bardzo słaby,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']Pies staruszek Skipp (teraz nie moge jego wątku znaleźć, wypatrzony przez AnięB kiedyś przy ulicy i koczujący tam, potem złapany przez nas z Olą, jest bardzo chory. W arce stwierdzono chorobę Cushinga (piszę fonetycznie, nie znam sie na niej). lek vetoryl 60 ma brac w dawce 2x dziennie. jego Pani bardzo go kocha, sama jest chora i ten pies to dla niej sens kazdego dnia, ale jej nie stac na ten lek. Ola Kł na razie kupiła kilka tabletek. W arce jedna tabletka kosztuje 14 złotych. Może ktoś ma niepotrzebny ten leK? albo może wie, gdzie taniej mozna go kupić? pilne, pies jest bardzo słaby,[/QUOTE]

Aga , napisz lub zadzwoń do Amigi , jej Bonuś na to chorował . Może Amiga wie gdzie mozna kupić najtaniej te leki , ja zapytam u mnie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalek']Ja dziś rozmawiałam z P. Hejdą, pisała artykuł o Kreci do Gazety Krakowskiej, niestety nie wiem, kiedy sie pojawi, ale pewnie na dniach.
Kreciuniu, trzymaj się!!!!!![/QUOTE]

Juz pisalam wczesniej ,ze w sobote .Wlasnie mówilam Magdzie jak z nią rozmawiałam ,że ty byłaś przy adopcji i napewno pania poinformowałas ,ze trzeba mieć oko na mała ,ze to pieski bardzo wystraszone, bo ta baba zaprzeczała ,ze niby nikt z pracownikówjej nie powiedział .Ale jak widac cyganiała tak jak i z tym że niby plakaty porozwieszała.

Link to comment
Share on other sites

natalia nie informowała Pani, że pies może uciekać, bo myślała, że weterynarze i dyżurna przekazują takie rzeczy. A jeśli chodzi o plakaty, to zaraz na początku zaginięcia psa rozwieszałam plakaty po natalii i moskaliki i widziałam tylko te dwa rodzaje, innych nie było.

Link to comment
Share on other sites

przeklejam otrzymaną wiadomość.. czy ktoś może pomóc?
"niedaleko Olkusza, za restauracją siedzi w zwykłym kartonowym pudle ten szczeniaczek w typie jamniczka . Restauracja go dokarmia, ale on siedzi i spi na zimnie , jedzonka mu nie barkuje , ale jest to zwykle kartonowe pudło .To jest maleńki szceniaczek w typie jamniczka w tej chwii jets malutki choć nie widać tego na zdjęciu.Poza tym tam nawet nie ma miejsca żeby postawić mu budę i jest zaraz przy potwornie ruchliwej drodze."
[URL="http://www.fotosik.pl"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']trzeba go stamtąd natychmiast wziąć.. przecież noce sa potwornie zimne.. szukamy tymczasu więc[/QUOTE]
Za zwrotem za paliwo mogę jechać po niego choćby dzisiaj, żeby tylko ktoś kto go weźmie na DT się znalazł :(( Maluch tam długo nie wytrzyma.

Klatka łapka jest w fazie lokalizowania przez Asior, jak dowiedzą się u kogo jest, da mi znać. A do jej sprawdzania najlepiej byłoby kogoś z mieszkańców poprosić.. I trzeba się zaopatrzyć w łańcuchy i kłódki żeby ją dobrze przypiąć, co by nikt nie gwizdnął...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='edit_f']przeklejam otrzymaną wiadomość.. czy ktoś może pomóc?
"niedaleko Olkusza, za restauracją siedzi w zwykłym kartonowym pudle ten szczeniaczek w typie jamniczka . Restauracja go dokarmia, ale on siedzi i spi na zimnie , jedzonka mu nie barkuje , ale jest to zwykle kartonowe pudło .To jest maleńki szceniaczek w typie jamniczka w tej chwii jets malutki choć nie widać tego na zdjęciu.Poza tym tam nawet nie ma miejsca żeby postawić mu budę i jest zaraz przy potwornie ruchliwej drodze."
[/QUOTE]
O matko szkoda ,ze nie przeczytalam wczesniej ,włsnie w Olkuszu był Romi .Zabieral dla mnie wychudzonego psa z Olkusz i mogl go zbrac z tamtad.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']natalia nie informowała Pani, że pies może uciekać, bo myślała, że weterynarze i dyżurna przekazują takie rzeczy. A jeśli chodzi o plakaty, to zaraz na początku zaginięcia psa rozwieszałam plakaty po natalii i moskaliki i widziałam tylko te dwa rodzaje, innych nie było.[/QUOTE]

państwo zostali poinformowani przez dyżurną o tym, wiem, bo rozmawiałyśmy. ;)

w ramach sprostowania- nie bylam przy adopcji, ja pokazywalam ludziom Krecię w sobotę, oni się mieli zastanowic i zobaczyc... ratlerki na gieldzie i wybrac.. wybrali Krecię i albo następnego dnia, albo kilka dni później ją adoptowali..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...