Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

[quote name='Foksia i Dżekuś']Z tych 3 suczek tylko ta wywrocona do gory kolami bez ogonka jest w schronisku -ma okolo 2 lat.Ta pierwsz miala oklo 10 lat i byal bardzo chora ale znalazla domek ,biszkoptowa to Lusia ktora ma 8 lat i tez jakies 3 tygodnie temu po dwoch latach w schronisku w koncu znlazla domek:lol:[/QUOTE]

Dodam tylko ,ze ta sunia 2 letnia jest bardzo spokojna i bardzo bardzo mila ,wtula sie w człowieka i jest bardzo posluszna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucyja']Jeszcze nie mam decyzji, ale rodzinna narada trwa :)[/QUOTE]

I chyba nadal szukają bo dzisiaj zadzwoniła do mnie pani Agnieszka Chrzanowska ,ze jej znajomi szukają młodej kudłatej takiej do przytulania suczki i ,ze poprzednia odeszła w wieku 12 lat (chyba chodzi o tych samych ludzi);)zaproponowałam Fionke i Taka śliczna mała kudłata suczkę ze schroniska która wychodzi na spacerki z moja koleżanka;)

Link to comment
Share on other sites

[b][color="red"]w m1 kraków na al.pokoju likwidowana jest zoo natura z powodu jakiejś przebudowy, są dość duże zniżki na część asortymentu bo chcą się wszystkiego pozbyć także można coś sobie zobaczyć, może akurat coś się trafi taniej :)[/color][/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']To Gierczyce.[/QUOTE]

Niestety nie mogę pomoc bo one sa od a4 ,a jeżdze przez Proszówki (zupelnie inny kierunek) bo tam sa korki ,a na mnie czekaja chore psiaki które muszą wyjsc na spacer po 10 godz. i musza dostać leki ,nie mam tyle czasu,juz nie mówiąc że na tych wsiach numery nie są po koleji i bardzo duzo czasu zajmuje szukanie adresu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Niestety nie mogę pomoc bo one sa od a4 ,a jeżdze przez Proszówki (zupelnie inny kierunek) bo tam sa korki ,a na mnie czekaja chore psiaki które muszą wyjsc na spacer po 10 godz. i musza dostać leki ,nie mam tyle czasu,juz nie mówiąc że na tych wsiach numery nie są po koleji i bardzo duzo czasu zajmuje szukanie adresu.[/QUOTE]

Rozumiem.

[B]W takim razie ponawiam prośbę:
szukam nadal osoby do wizyty w Gierczycach, koło Bochni[/B].
:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frotka']Marika znalazła Pepi i zdecydowała się ją zaadoptować. :multi: Bardzo dziękuję Ani ze Staniątek i BeacieDz za ogromną pomoc w tej sprawie. :Rose:[/QUOTE]Bardzo się cieszę :multi:, że mała Pepi się znalazła i że mogłam pomóc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucyja']Akcja z adopcją małej suczki narazie wstrzymana. No cóż, nie pierwszy raz ludzie sią zapalają, a potem pytania pomocnicze otwierają rozsądek, że pies to nie maskotka na chwilę.[/QUOTE]

Lucyja ,a jacy wygodni sa ,chca żeby im pomoc wybrac psa i jeszcze dowieśc .Wczoraj dostalm wiadomosc ,ze w Olkuszu jest mala biala kudlata sunia ,sliczna i nie wychodzi z budy wiec zadzwonilam do pani Agnieszki żeby ja wzieli ,sliczna młoda i pomoga wyciagnac z mordowni ale skad ,oni pracuja nie maja czasu( a matka mieszka w okolicach zabierzowa wiec zut beretem od mordowni) (my to nie pracujemy)Na całe szczescie Pani Agnieszka cudowny wrazliwy człowiek ,zobaczyła zdjecie małej i jedzie po nia i będzie sunia miala u niej dom tymczasowy.Zdjecie suni jest na watku mojej Olusi tez wyciagnietej z mordowni ,a ktora jest juz w nowym domku

Tutaj link ,zobacz jak mozna nie wziasc takiej słodyczy jak sie szuka młodej ,kudłatej suni?
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/202179-Olusia-z-Olkusza.-Pojechała-do-domku./page5[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Lucyja ,a jacy wygodni sa ,chca żeby im pomoc wybrac psa i jeszcze dowieśc .Wczoraj dostalm wiadomosc ,ze w Olkuszu jest mala biala kudlata sunia ,sliczna i nie wychodzi z budy wiec zadzwonilam do pani Agnieszki żeby ja wzieli ,sliczna młoda i pomoga wyciagnac z mordowni ale skad ,oni pracuja nie maja czasu( a matka mieszka w okolicach zabierzowa wiec zut beretem od mordowni) (my to nie pracujemy)Na całe szczescie Pani Agnieszka cudowny wrazliwy człowiek ,zobaczyła zdjecie małej i jedzie po nia i będzie sunia miala u niej dom tymczasowy.Zdjecie suni jest na watku mojej Olusi tez wyciagnietej z mordowni ,a ktora jest juz w nowym domku

Tutaj link ,zobacz jak mozna nie wziasc takiej słodyczy jak sie szuka młodej ,kudłatej suni?
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/202179-Olusia-z-Olkusza.-Pojechała-do-domku./page5[/URL][/QUOTE]

Cytuje sama siebie ,pani Agnieszka dzwonila ,ze ludzia sie sunia spodobala i jutro jak ja przywiezie z Olkusza to przyjada po nia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Nie ma ktoś ochoty i możliwości wziąć mojej Mollki na 4 dni na DT.. muszę jechać, a nie mam jej gdzie tym razem zostawić :(
zazwyczaj zostaje w hotelu albo u Evelki, ale jak na złość oba miejsca w tym tygodniu nie mogą.[/QUOTE]

mogę zapytać Klaudii tej co strzygłaś jej sunie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']mogę zapytać Klaudii tej co strzygłaś jej sunie ;)[/QUOTE]
Mollcia w Jaworznie od czwartku u kumpeli.. nawet jakiś dom się zakochał po sąsiedzku..
ejjj szykuj plakat o wiesz czym do salonu ;)
i napisz mi maila, co zapomniałaś napisać ;)
i napisz Klaudia bierze małego czy niet?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...