Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

[quote name='olalolaa']Tak słyszałam o tym od Amigi, to chyba o tego samego psa chodzi.
Niestety Państwo za bardzo Chanel nie szukają - teraz to juz w ogóle.
Dzięki za pomoc- masz plakaty czy przesłać mailem?[/QUOTE]

tak, to ten sam psiak. Mialam prosic Amige o plakaty, ale skoro moge miec z "pierwszej reki" to bardzo prosze: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na bazarki na [B][COLOR=Green]ZIVĘ[/COLOR][/B]:

[COLOR=Red][B]Słodki DAR SERCA:[/B][/COLOR]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/196143-S%C5%82odki-DAR-SERCA-na-ZIV%C4%98-do-20.11.?p=15702327#post15702327"]
[B][COLOR=Red]http://www.dogomania.pl/threads/196143-S%C5%82odki-DAR-SERCA-na-ZIV%C4%98-do-20.11.?p=15702327#post15702327[/COLOR][/B][/URL]


[COLOR=Green][B]OLGA TOKARCZUK "Prowadź swój pług...":[/B]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/196149-quot-Prowad%C5%BA-sw%C3%B3j-p%C5%82ug...-quot-Olga-TOKARCZUK-na-Ziv%C4%99-do-20.11.?p=15702619#post15702619"][B]http://www.dogomania.pl/threads/196149-quot-Prowad%C5%BA-sw%C3%B3j-p%C5%82ug...-quot-Olga-TOKARCZUK-na-Ziv%C4%99-do-20.11.?p=15702619#post15702619[/B][/URL][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Takie zgłoszenie:
Wieś Mistrzejowice - za os. Piastów, ul Mistrzejowicka. Na polach za tą ulicą, w okolicy strumyczka wpadającego do Dłubni od jakiegoś czasu pojawia się pies. Jest dokarmiany przez okolicznych mieszkańców, ale nie daje do siebie podejść i się złapać. Podobno są tam nawet osoby skłonne wziąć psa do siebie, ale trzeba pomóc go odłowić. Mam kontakt do pani, która może pokazać gdzie to jest i gdzie pies się pojawia - chodzi tam karmić koty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florentynka']Takie zgłoszenie:
Wieś Mistrzejowice - za os. Piastów, ul Mistrzejowicka. Na polach za tą ulicą, w okolicy strumyczka wpadającego do Dłubni od jakiegoś czasu pojawia się pies. Jest dokarmiany przez okolicznych mieszkańców, ale nie daje do siebie podejść i się złapać. Podobno są tam nawet osoby skłonne wziąć psa do siebie, ale trzeba pomóc go odłowić. Mam kontakt do pani, która może pokazać gdzie to jest i gdzie pies się pojawia - chodzi tam karmić koty.[/QUOTE]
czy wiadomo jak ten pies wyglada, jezeli nie bardzo prosze o kontakt do pani, ktora go widuje
(Jezeli to maly, dlugawy, ciemno-czekoladowy psiak ze stojacymi uszami bardzo prosze o pilnego sms-a, bo jutro od rana nie bede miec dostepu do netu: 605 491 538 )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga-ta']czy wiadomo jak ten pies wyglada, jezeli nie bardzo prosze o kontakt do pani, ktora go widuje
(Jezeli to maly, dlugawy, ciemno-czekoladowy psiak ze stojacymi uszami bardzo prosze o pilnego sms-a, bo jutro od rana nie bede miec dostepu do netu: 605 491 538 )[/QUOTE]
Podobno jest rudy, zdecydowanie rudy i średniej wielkości. Kontakt do pani która go czasem dokarmia i może wskazać miejsce 12 684 47 96 - pani Ula.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę o głosy na Sandomierz, zbliża się zima, a my na terenie bez prądu, wody, szyby powybijane przez grad.. Psów na ulicy masa...
Jeszcze odkąd Dyminy zamknięte, ościenne gminy psy wyrzucają :shake: my nie mamy miejsc, na gwałt budujemy kojce na nie swoim terenie..
Będziemy walczyli o schronisko.. ale to odległa przyszłość
[url]http://www.dogomania.pl/threads/196104-KRAKVET-ankieta-listopadowa?p=15704534#post15704534[/url]

Link to comment
Share on other sites

Max z mojego podpisu (nie umiem odszukac watku) nie zyje,wczoraj w trybie pilnym pojechal na operace poniewaz zaczał tracic przytomnosc ,niestety sie nie wybudzil .Pani Joasia mimo ze weterynarz po otwarciu i zobaczeniu w jakim sa stanie jelita proponował uspienie ,sie nie zgodziła i kazała go za wszelka cene ratowac . Niestety sie nie wybudził. Ten rok jest straszny i zeby sie jak naszybciej skonczył , odszedl Pikus ,odeszla weteranka Kamelia i to po 7 miesiacach pobytu w domu,odeszła Giga ,a teraz Maks ,czy to ma sens ,z jednej strony je ratujemy ,a potem tak szybko tracimy.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła do mnie bardzo sympatyczna Pani z Krakowa, która chce adoptować wysterylizowaną sunię lub kastrata. Musi być to maleństwo tak do 5 kg. Wiek i wygląd obojętny.
Pani ma jeszcze malutką sunię i parę dni temu straciła pieska staruszka. Sunia jest smutna i Pani chce dać dom jeszcze jakiemuś maluszkowi.
Dysponuję numerem telefonu, więc jeśli macie jakieś propozycje to piszcie do mnie na PW.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Temida']Dzwoniła do mnie bardzo sympatyczna Pani z Krakowa, która chce adoptować wysterylizowaną sunię lub kastrata. Musi być to maleństwo tak do 5 kg. Wiek i wygląd obojętny.
Pani ma jeszcze malutką sunię i parę dni temu straciła pieska staruszka. Sunia jest smutna i Pani chce dać dom jeszcze jakiemuś maluszkowi.
Dysponuję numerem telefonu, więc jeśli macie jakieś propozycje to piszcie do mnie na PW.[/QUOTE]

To jest komórka. Bardzo miła, starsza Pani. Mówiła mi dzielnice, w której mieszka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Temida']To jest komórka. Bardzo miła, starsza Pani. Mówiła mi dzielnice, w której mieszka.[/QUOTE]

Mam super sunię ;) - łagodna, spokojna, wrażliwa. Malutka. Pilnie szuka domu. Tutaj jej wątek:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/192780-Sunia-i-szczeniaki-z-nory-pod-deskami-uratowane!-)/page7[/URL]
Skrzynkę mam zapchaną, więc piszę tutaj...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Temida']Dzwoniła do mnie bardzo sympatyczna Pani z Krakowa, która chce adoptować wysterylizowaną sunię lub kastrata. Musi być to maleństwo tak do 5 kg. Wiek i wygląd obojętny.
Pani ma jeszcze malutką sunię i parę dni temu straciła pieska staruszka. Sunia jest smutna i Pani chce dać dom jeszcze jakiemuś maluszkowi.
Dysponuję numerem telefonu, więc jeśli macie jakieś propozycje to piszcie do mnie na PW.[/QUOTE]


u missieek sa dwie malutkie suczki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagienka']Czy ktoś może w najbliższym czasie będzie robił trasę [B]Kraków - Warszawa [/B]albo [B]Kielce-Warszawa[/B], mam do zabrania paczkę z bazarku, tylko są w niej szklanki sztuk 6 i obawiam się je wysyłać pocztą.[/QUOTE]
Może ktoś będzie wracał z środowej manifestacji?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...