Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

bardzo, naprawdę bardzo pilnie potrzebuję awaryjnego DT choć na kilka dni, tydzień dla psiaczka, który wraca z adopcji! dziś już chcą go zawozić do schronu, jeśli go nie odbiorę :( psiak mały, ale ja go nie zmieszczę na obecną chwilę choć bardzo bym chciała. błagam osoby z Krakowa o chociaż awaryjne DT :( szczegóły na PW.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kenny']bardzo, naprawdę bardzo pilnie potrzebuję awaryjnego DT choć na kilka dni, tydzień dla psiaczka, który wraca z adopcji! dziś już chcą go zawozić do schronu, jeśli go nie odbiorę :( psiak mały, ale ja go nie zmieszczę na obecną chwilę choć bardzo bym chciała. błagam osoby z Krakowa o chociaż awaryjne DT :( szczegóły na PW.[/QUOTE]
Kenny, kto wraca? Cholera.. mnie jeszcze długo nie będzie w Krakowie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']czy ktoś coś wie na temat koczującej pod Krzeszowicami suni czarno-białej, kudłatej takiej trochę w typie collie? Ponoć miała tam maluchy w jakimś rowie, ktoś na nią polował bezskutecznie, możliwe, że z dogo ...[/QUOTE]

Sunia jest już bezpieczna u mojej znajomej, ale czy wiesz może coś na temat szczeniaków? Mam jutro jechać do Zabierzowa i je pomóc łapać.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj zadzwoniła do mnie Pani z prośbą o pomoc. Koło Sułkowic znalazłam 1,5 roczną sunię pekinkę. Sunia jest płowo złota. Właśnie kończy cieczkę. Pani szuka jej właścicieli ale też poprosiła o pomoc w szukaniu dla niej domu stałego. Koszty sterylizaji bierze na siebie. Pod koniec tygodnia prześle mi jej zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kenny']bardzo, naprawdę bardzo pilnie potrzebuję awaryjnego DT choć na kilka dni, tydzień dla psiaczka, który wraca z adopcji! dziś już chcą go zawozić do schronu, jeśli go nie odbiorę :( psiak mały, ale ja go nie zmieszczę na obecną chwilę choć bardzo bym chciała. błagam osoby z Krakowa o chociaż awaryjne DT :( szczegóły na PW.[/QUOTE]

kenny co to za psiak???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataDz']Sunia jest już bezpieczna u mojej znajomej, ale czy wiesz może coś na temat szczeniaków? Mam jutro jechać do Zabierzowa i je pomóc łapać.[/QUOTE]

to chyba nie ta sama, bo tę pod Krzeszowicami odłowiliśmy wczoraj a po szczeniorach chyba ślad zaginął

Link to comment
Share on other sites

[B]Proszę każdego Krakowiaka o pomoc, małą pomoc.
Tylko o powieszenie na szybie swojego samochodu plakatu o zaginionej Chanel z mojego podpisu.
Nie ma o niej żadnych wieści od początku listopada. :(
Proszę, namawiajcie znajomych na taki plakat, to duża szansa że ktoś zobaczy i skojarzy..
Jeśli ktoś się zdecyduje to proszę o adres e-mail, niezwłocznie wyślę plakacik.[/B]
[B]Lub napisać do mnie:[/B] [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paoiii']ehhh.. kurcze, gdyby tylko moj pies tolerował inne wziełabym go odrazu, a gdzie on obecnie jest???[/QUOTE]
obecnie jest jeszcze u tych ludzi, bo ja nie mam zupełnie gdzie go zabrać :( ale ciągle straszą mnie schroniskiem - z łaską dali mi czas do jutra. nie ogarniam tego już naprawdę :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olalolaa']
Tylko o powieszenie na szybie swojego samochodu plakatu o zaginionej Chanel[/QUOTE]

Przepraszam, że tak "nieczule" wtrącę... Ale ja proszę - nie przyklejajcie na żadnej szybie w samochodzie!! Tym bardziej PLAKATU.
Jest trochę innych miejsc, które nie wpływają na widoczność.
To się wydaje błahostką, ale niestety bardzo źle się skończyło dla mojej znajomej... A to był tylko nieduży napis o tym, że samochód na sprzedaż (jakich widuje się pełno)

Link to comment
Share on other sites

Sugarr wiem że to może być niebezpieczne, jesli ktoś się zdecyduje to na własną odpowiedzialność. Taki pomysł jest bardzo dobry pod tym względem- bo autem jeździ się zazwyczaj w dużo różnych miejsc. mozna na jakiejś bocznej szybie powiesić, albo na drzwiach w folii, no nie wiem..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']to chyba nie ta sama, bo tę pod Krzeszowicami odłowiliśmy wczoraj a po szczeniorach chyba ślad zaginął[/QUOTE]
Chyba jednak to ta sama, a jej szczeniaki prawdopodobnie są na działce pod Zabierzowem, są podone do mamusi, czarne i mają charakterystyczny znak - białą kitkę na końcu ogona. Pod koniec września razem z koleżankom zabierałyśmy z tamtąd dwa inne szczeniaki a po ich matkę jechałam do schroniska w Olkuszu bo została złapana i tam wywieziona. Norka ( sunia zabrana z Olkusza ) i ta sunia razem chodziły jeszcze w czasie wakacji po działkach i szukały jedzenia. Historię znam z opowiadań właścicieli działek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olalolaa'][B]Proszę każdego Krakowiaka o pomoc, małą pomoc.
Tylko o powieszenie na szybie swojego samochodu plakatu o zaginionej Chanel z mojego podpisu.
Nie ma o niej żadnych wieści od początku listopada. :(
Proszę, namawiajcie znajomych na taki plakat, to duża szansa że ktoś zobaczy i skojarzy..
Jeśli ktoś się zdecyduje to proszę o adres e-mail, niezwłocznie wyślę plakacik.[/B]
[B]Lub napisać do mnie:[/B] [email][email protected][/email][/QUOTE]Mieszkam W Hucie na osiedlu Kolorowym chętnie pomogę mój adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kenny']obecnie jest jeszcze u tych ludzi, bo ja nie mam zupełnie gdzie go zabrać :( ale ciągle straszą mnie schroniskiem - z łaską dali mi czas do jutra. nie ogarniam tego już naprawdę :/[/QUOTE]Przepraszam, że się wtrącam ale czy nie myślałaś o hoteliku? Ja się popytam znajomych, jak duży to piesek i czy możesz mi przysłać zdjęcie? Mój adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kenny']niestety Amor :( gwiazdor z ostatniej aukcji na Błoniach i ulubieniec pani Senyszyn...od dziś znów bez domu, sytuacja skomplikowana, kolejny raz zawiodłam się na ludziach :/[/QUOTE]
:mad:..... jaki ten świat ludzi jest okrutny:-(:shake:

Przepraszam za offa, ale nie mogę znaleźć transportu ze Szczebrzeszyna (pow.zamojski) do Krakowa .
Pupil z poniższego wątku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191040-Bezdomne-psiaki-ze-Szczebrzeszyna-prosza-o-pomoc[/URL]!!!!!!
ma szanse na dom,pisałam do 3 osób i na razie bez odzewu; proszę o podpowiedź,kto ewentualnie w tej części Polski mógłby przetransportować psiaka, oczywiście bierzemy pod uwagę opłacenie transportu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Ja póki co walczę żeby się całkiem nie rozchorować i nie wiem jak się uda :roll::shake: Czuję się kiepsko jak na razie ale mam nadzieję że się wywinę bo jakas grypa mnie zamierza wziąć. Będę tu jeszcze dziś wieczorem pisać czy w ogóle pojadę więc zaglądajcie proszę bo będę informować. Niech to szlag :angryy:[/QUOTE]


[B]Bardzo, bardzo prosze ekipe, ktora jedzie do Kielc. Potrzebujemy transportu dla malamuta z kieleckich ulic do Krakowa a dokladniej Wieliczki. Pies jest na ulicy i w kazdej chwili moze zle skonczyc.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataDz']Przepraszam, że się wtrącam ale czy nie myślałaś o hoteliku? Ja się popytam znajomych, jak duży to piesek i czy możesz mi przysłać zdjęcie? Mój adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]

dziękuję, że się wtrącasz :) sama sobie nie dam rady :( myślałam o hoteliku oczywiście, ale to są koszty niestety...psiaczek jest mały - wielkości cocker spaniela. zdjęcia już wysyłam. dziękuję raz jeszcze! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masienka'][B]Bardzo, bardzo prosze ekipe, ktora jedzie do Kielc. Potrzebujemy transportu dla malamuta z kieleckich ulic do Krakowa a dokladniej Wieliczki. Pies jest na ulicy i w kazdej chwili moze zle skonczyc.[/B][/QUOTE]

Ja niestety muszę zrezygnować z wyjazdu. Wygrała grypa i prawie 40 st. gorączki :(
Przepraszam tych co mieli ze mną jechać ale tego nie przewidziałam. Z tego co napisała Asior ktoś inny jedzie więc całe szczęście że się udało zorganizować. Trzymam za jutro!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...