Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

[quote name='Foksia i Dżekuś']dane juz maja bo jak sie dowiedzilam ,ze nie tylko do mnie dzwonil po psy ale rowniez do innych i nie koniecznie po jamniczke wiec poprosilam o sparwdzenie czy nie bral od nas jakiegos psa i okazalo sie ze bral 3 lata temu boksera. Wczoraj jak byli w schronisku i dzieki dyzurnej :lol:ten pan z żona nie dostal zadnego psa. :angryy:
Najgorsze jest to ze zgadza sie bez problemu na wizyte przedadopcyjna i bez ogrodek podaje swoje dane wiec jakas niedoswiadczona wolontariuszka moze mu oddac psa i pewnie tak juz bylo poniewaz w rozmowie z salabinka powiedzial ze przyprowadzal juz wiele zwierzat ale zona chciala tylko jamniczke czarna podpalana bo taka im zginela tragicznie . co sie wiec stalo z tymi psami:shake:[/QUOTE]

czy to CI co chcieli wziąć jamniczkę?????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']I Aniu jest jeszcze jeden problem, pani mowi ,ze nie wie czy Perelka nie bedzie bala sie bez niej isc i ona jest gotowa razem z toba pojsc ale ja nie wiem czy ta pani wyjdzie pod gorke do lecznicy.:shake:
Oj przydal by sie ktos z samochodem .Nie ma nikogo chetne do pomocy starszej suczce ,ktora ponad 2 lata byla w schronisku:shake:[/quote]

Maz ulki pojedzie z sunia i Ania :lol:

Link to comment
Share on other sites

z 2 powodów :

1. bo watek zakładałam w czasie pracy i jakby mnie szef przyuważył tobym straciła pierwsze życie - ale spac, przez tą sunie nie mogłam :oops:

2. bo ja Aśce "ukradłam " ale jak spojrzysz na zdjęcia w 3 lub 4tym poście na wątku to zobaczysz czemu :oops: -Sonia jest kserokopią Odiego :oops:

Link to comment
Share on other sites

W nowym bieżanowie w południe koło przystanku tramw. "prokocim nowy" przebiegł maleńki (trochę ponad kostkę) czarny podpalany piesek. Trochę przypomina jamnika bo jest długi i niski. Ma stojące ogromne uszyska. :p
Nie dał się złapać - uciekał, a nie mogłam za nim biegać bo miałam za kilka minut tramwaj do szkoły.
może ktoś widział ogłoszenie o takim poszukiwanym piesku ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ank@2']W nowym bieżanowie w południe koło przystanku tramw. "prokocim nowy" przebiegł maleńki (trochę ponad kostkę) czarny podpalany piesek. Trochę przypomina jamnika bo jest długi i niski. Ma stojące ogromne uszyska. :p
Nie dał się złapać - uciekał, a nie mogłam za nim biegać bo miałam za kilka minut tramwaj do szkoły.
może ktoś widział ogłoszenie o takim poszukiwanym piesku ?[/quote]

moze to ten :roll: :
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f96/krakow-nowy-biezanow-zginela-mala-czarna-suczka-145443/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Aniu czytałam Twoj post i zastanawiałam sie czy to nie moja suczka. Ale ty napisałas ze piesek, to na pewno był facet? :roll:
Ona miała oklapnięte uszka i była chudziutka. No ale widząc biegnącego pieska czasem można nie do końca zauważyć? Ja tam jak z opisu nawet się coś nie zgadza, to wolę i tak się upewnić osobiście.

Link to comment
Share on other sites

Przy hali targowej, lump ukradł starszym ludziom psa. Świadkowie widzieli jak usiłował go sprzedac za flaszkę. Oddał go w końcu bezdomnemu, ten zgubił go w okolicy Aleji Pokoju. Policja ustaliła już dane złodzieja i bezdomnego, TOZ i azyl powiadomione. Piesek błąka się prawdopodobnie w tych okolicach, jest mały, czarny, z pofalowaną sierścią średniej długości, podobny do pudla. Ma białe skarpetki na przednich łapkach. W momencie kradzieży miał czerwone szeleczki. Piesek ma cukrzycę, bez insuliny i specjalistycznej karmy nie przeżyje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']Przy hali targowej, lump ukradł starszym ludziom psa. Świadkowie widzieli jak usiłował go sprzedac za flaszkę. Oddał go w końcu bezdomnemu, ten zgubił go w okolicy Aleji Pokoju. Policja ustaliła już dane złodzieja i bezdomnego, TOZ i azyl powiadomione. Piesek błąka się prawdopodobnie w tych okolicach, jest mały, czarny, z pofalowaną sierścią średniej długości, podobny do pudla. Ma białe skarpetki na przednich łapkach. W momencie kradzieży miał czerwone szeleczki. Piesek ma cukrzycę, bez insuliny i specjalistycznej karmy nie przeżyje.[/quote]


Slabo mi sie robi jak cos takiego czytam :placz:

Tamb, mysle ze trzeba to moze na innych watkach jeszcze powklejac i zrobicz ogloszenie w GW na zwierzakach krakowskich.

Czy jest zdjecie tego pieska moze ?

Chodzi o hale na Grzegorzkach, tak ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...