Jump to content
Dogomania

SONIA po roku znów wraca z adopcji :(((. Pomocy !


toyota

Recommended Posts

[quote name='toyota']Martik b, jak uważasz może Lunie założyć nowy wątek ? Mogłabym wtedy wrzucić jej zdjęcia oraz jakiś tekst do pierwszego postu, bo tutaj to jest już naprawdę galimatias.[/QUOTE]
Asiu no można założyć ale myślę, że bardziej się Dziewczynie przydadzą ogłoszenia jak nowy wątek ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martik b']Asiu no można założyć ale myślę, że bardziej się Dziewczynie przydadzą ogłoszenia jak nowy wątek ...[/QUOTE]

Tak, ale ja nie umiem robić ogloszeń, wiec chciałam wrzucić wszystko o Lunie do pierwszego postu i prosić o robienie ogłoszeń, bo jestem już bankrutem w tym miesiącu i nie mam z czego płacić.

Link to comment
Share on other sites

Damian chce oddać Lunę do schroniska. Nie ma 20 zł by zapłacić za antybiotyk po sterylce. Karmią Lunę ziemniakami.

[B]Lunka potrzebuje [/B][B] pilnie naszej pomocy !!![/B]

[B]W schronisku w Bydgoszczy eutanazja wykonywana jest niezwykle chętnie !!![/B]


Założyłam Lunie nowy wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/223465-Moja-porażka-adopcyjna-LUNA-(?p=18684067#post18684067[/URL]

Potrzebujemy ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pani Agnieszka miała chwile zwątpienia, ale walczy nadal. Zawzięła się, że zrobi z Soni ideał psa :).

Do Soni przychodzi raz w tygodniu behawiorysta i weterynarz. Stosowane są metody, których nie znam (leki antydepresyjne oraz dyfuzor feromonów DAP).

Chodzi o jej ataki na przechodniów podczas spacerów i brak akceptacji dla obcych.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

[quote name='toyota']Sonia wraca z adopcji. Powodem jest jej stróżujący charakter. Nie mam co z nią zrobić :placz:.[/QUOTE]

O, jakie brzydkie słowa mi sie cisną na usta :angryy:
Przez 10 lata mialam strózująca i agresywna ONke w bloku i jakos przezyłam. Sasiedzi rowniez.
Taka cudna sunia , i co teraz ?????????

Edited by bela51
Link to comment
Share on other sites

Tak, chcieliby zapłacić za 2 miesiące hotelu, a później połowę kosztów.
To jest bardzo przyzwoicie z ich strony, ale tak bardzo szkoda mi Soni. Wszystkie hotele jakie znam to minimum 450 zł za kojec.
Dla psa z ulicy czy podłego schronu to nie zastanawiałabym się ani chwili, zwłaszcza mając takie wsparcie, ale zabierać psa do kojca z domu, to jest ponad moje siły.
W dodatku mam problemy mieszkaniowe i naprawdę nie mam czasu szukać wolnego miejsca.

Link to comment
Share on other sites

może to jest rozwiązanie

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231406-Poszukujemy-2-du%C5%BCych-%C5%9Brednich-ps%C3%B3w-str%C3%B3%C5%BCuj%C4%85cych-domek-jednorodzinny-z-du%C5%BCym-ogrodem"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231406-Poszukujemy-2-du%C5%BCych-%C5%9Brednich-ps%C3%B3w-str%C3%B3%C5%BCuj%C4%85cych-domek-jednorodzinny-z-du%C5%BCym-ogrodem[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Hej dziewczyny, informuję,że oficjalnie wracam na dogo
Oczywiście moja pomoc będzie okrojona czasowo, finansowo i mobilnie ale synek już ma pół roczku więc trochę sie ogarnęłam

Matko co ja czytam, Sonia znowu wraca?
Czy ta psinka kiedyś znajdzie swój prawdziwy dom?
Szkoda mi jej bardzo, tym bardziej,że ja robiłam wizytę i Państwa i naprawdę wydawali się fajni, porządki i rozsądni
Teraz mam wyrzuty może za słabo im prześwietliłam?

Pomysłów kompletnie nie mam, kasy nie dam niestety żadnej, ale w razie co jestem i będę się starała pomóc w miarę moich skromnych teraz możliwości

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...