Jump to content
Dogomania

SONIA po roku znów wraca z adopcji :(((. Pomocy !


toyota

Recommended Posts

[quote name='Marycha35']Czu ktoś wie co u suni!!![/QUOTE]
Niedawno pisałam o smsie,ale wieczorem tego samego dnia dzwoniła do mnie Pani Soni i sytuacja wygląda tak.Sonia nie zostanie oddana do schronu,ale właściciele szukają dla niej nowego domu.

Link to comment
Share on other sites

Takie wahania już miały miejsce i potem była decyzja na 100 %, że Sonia zostaje. Teraz po dłuższym czasie znowu powtórka. Dziękuję daśce, że się zaangażowała w rozmowy z Państwem i sama zobaczyła jaka jest sytuacja.

Znalazłyśmy wspólnie odpłatny, domowy i doświadczony DT z dogo, ale Państwo się nie zdecydowali. Teraz ten DT jest już zajęty. Rano była decyzja, że Sonia zostaje na zawsze, wieczorem, że jednak będą jej szukać domu, ale nie ma sensu oddawać jej do DT.

Mam wrażenie, ze cokolwiek Sonia zrobi nie tak, to jest "be" i już jej nie chcemy. Jak sprawuje się dobrze, to jest fajnie i może zostać.

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem trzeba jej szukac domu niezależnie od tego co ludzie mówią, nawet jak będą mówili,że ją chcą to olac bo zaraz i tak się zmieni.
No cóż trzeba ją chyba ogłaszać, fotki są, tylko co pisać? Że jest agresywna, czy łagodna? Chyba nikt tego nie wie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Takie wahania już miały miejsce i potem była decyzja na 100 %, że Sonia zostaje. Teraz po dłuższym czasie znowu powtórka. Dziękuję daśce, że się zaangażowała w rozmowy z Państwem i sama zobaczyła jaka jest sytuacja.

Znalazłyśmy wspólnie odpłatny, domowy i doświadczony DT z dogo, ale Państwo się nie zdecydowali. Teraz ten DT jest już zajęty. Rano była decyzja, że Sonia zostaje na zawsze, wieczorem, że jednak będą jej szukać domu, ale nie ma sensu oddawać jej do DT.

Mam wrażenie, ze cokolwiek Sonia zrobi nie tak, to jest "be" i już jej nie chcemy. Jak sprawuje się dobrze, to jest fajnie i może zostać.[/QUOTE]

No i wreszcie konkretne info są, dzięki:) Dom do odstrzału...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny nie wiem ale ja o Soni myślę ciągle, mam ogromne wyrzuty sumienia, że to przeze mnie cierpi bo jednak ja ten dom sprawdzałam.
Jestem zła na siebie,że nijak nie mogę pomóc.

Na czym stoimy? Czy ją ogłaszamy, czy szukamy DT, czy jest szansa,że ktoś Sońkę odwiedzi i zobaczy jak ona się zachowuje?

Link to comment
Share on other sites

Daj spokój, nikt nie jest w stanie przewidzieć jaki dom będzie, można tylko sprawdzić i przypuszczać. Może tych ludzi Sonia swoim zachowaniem przerosła. Fakt, że się starali, behawiorystę prosili o pomoc, może mają już dość. Nie rozumiem tego, bo psiak jest na całe życie. Popieram zaś Twoje zdanie o odwiedzinach i looknięciu co się tam dzieje!!! Może należałoby z tymi ludźmi spokojnie porozmawiać, zapytać czego chcą, co im w suni przeszkadza. Jej konkretne zachowanie, czy Sonia w Soni...
Trzeba tej suni pomóc!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Szukamy kogoś z Warszawy z Legionowa, kto by odwiedzał Maciusia w klinice: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244379-Pies-ze-zmiażdżoną-łapą-potrzebna-pomoc-na-operację"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...c-na-operację[/COLOR][/URL]-! Może któraś ciocia mieszka w okolicy ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Moim zdaniem trzeba jej szukac domu niezależnie od tego co ludzie mówią, nawet jak będą mówili,że ją chcą to olac bo zaraz i tak się zmieni.
No cóż trzeba ją chyba ogłaszać, fotki są, tylko co pisać? Że jest agresywna, czy łagodna? Chyba nikt tego nie wie.[/QUOTE]
zgadzam sie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dziewczynki czy mogę prosić o podpisy pod petycją na rzecz zlikwidowania mordowni koło Łodzi, to skandal co się tam dzieje, tyle psów cierpi, nadal!!!!: [SIZE=3][B]Możemy podpisywać się pod petycją o zamknięcie Wojtyszek![/B][/SIZE][URL="http://www.petycje.pl/7967"]

[/URL][B][SIZE=3][COLOR=#4444ff][URL]http://www.petycje.pl/7967[/URL][/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...