Jump to content
Dogomania

Mini 2 szczeniaczki ratlerek/chihuahua JUŻ W DOMACH


mshume

Recommended Posts

 

(...)Trochę się boję o Ciebie Pcioła, bo ten jamniczy dobermanek to duży pofffór jest.

Nie martw się ciociu.Ja sobie świetnie daję z nią radę.Często się odwiedzamy abyśmy się mogły dobrze poznać póki jest jeszcze mała...hm...to znaczy młoda bo taka mała to dawno już nie jest :D

2015-07-10%209_zpslki6i1yi.jpg

 

2015-07-10%2014_zpszmrkrybh.jpg

 

2015-07-10%2015_zpsuccb027s.jpg

 

2015-07-10%2044_zpskq4cfp2z.jpg

 

2015-07-10%2048_zpsn4gjgmsa.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Od jakiegoś czasu mój braciszek przywozi nam mleko prosto od krowy! Uwielbiamy je razem z Zuzią.Pijemy takie świeże.Mmm pycha.I kwaśne i jeszcze mamcia robi nam taki prawdziwy twarożek.

2015-07-10-3%204_zpsotk7kxdn.jpg

 

P7040006_zpsvacy3jhm.jpg

 

P7040008_zpsvwpj7d86.jpg

 

A to ja.Mamcia mówi,że jestem najpiękniejsza na świecie:)

2015-07-10-2%2066_zpswarndrnm.jpg

 

2015-07-10-2%2057_zpsb4fuqdmf.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Czy mnie się wydaje, czy ktoś tu jest baaaaardzo rozpieszczany? :D

Oj tam,zaraz rozpieszczany...Niektórzy mówią,że jestem strasznie rozpaskudzona  :D

Mamcia twierdzi,że musiała się dzieci nawychowywać to teraz może nas sobie rozpieszczać ile dusza zapragnie :D

 

 Oj, Pcioła jak ja lubię to do Was zaglądać. Cmok, cmok w mokry nosek Pcioły. Zuzinki i cudnego ,,źrebaczka'' :)

Dziękujemy Ciociu :)

U nas wciąż trwa remont i wszechobecny pył...Końca nie widać...

Mamcia chciała dzisiaj nadrobić zaległości i wkleić trochę zaległych zdjęć a tymczasem...Mała Pańcia przywiozła Małego Pańcia  "na przechowanie" i.............przywiozła Pyzę!!!!!Na chwilę aby Zuzi i mi "uprzyjemnić życie i dostarczyć wrażeń".

Przedstawiam Wam więc Pyzę urodzoną 6 maja.Ona zostaje na zawsze razem z dziką Kicią w domku Małej Pańci.

2015-07-16%207_zpsdpjuglsp.jpg

 

2015-07-16%2037_zpsav96vjlw.jpg

 

Tak bardzo pragnęłam jej dotknąć choćby jednym ząbkiem :D...ale mi znów nie pozwolili

2015-07-16-2%2018_zps3eiof2a5.jpg

 

Mogłyśmy sobie tylko ją oglądać a to nie to samo gdy można nacisnąć troszkę i sprawdzić jak piszczy...

Clipboard01_zpsn3vnrnwc.jpg

 

Clipboard02_zpsh0kesb8j.jpg

 

A wieczorem,gdy przyjechali odebrać Małego Pańcia przywieźli......wszystkie cztery kociaki zwane  "oposami".Ale tak to już u nas jest,że wszystko musi mieć swoją nazwę własną.Wkleję Wam więc jeszcze kilka zdjęć "oposów" i pójdę spać bo miałam dziś baaaaardzo dużo wrażeń.Może jutro lub w sobotę wkleję więcej zdjęć,jeśli....znów się coś nie zdarzy.

Pcioła :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Dziękuję Wam za słowa pocieszenia.Same na pewno wiecie jak to boli.

Tak nam jej brakuje,,,

Taka była kochana.Była najlepszą matką zastępczą dla Pciółki.

Pcioła-widac,że odczuwa jej brak.Straciła wigor ,na dworze nie jest już tak pewna siebie jak była z Zulką.Widać,że miała w Niej duże oparcie.Z początku nie chciała jeść ale powoli wszyscy jakoś staramy się żyć i uczymy się życia bez Zuleńki:(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Cześć ciocie,to ja Pcioła.
Tyle się u nas działo,że nie wiem od czego zacząć.Zacznę jednak od tego strasznego dnia,gdy myślałam,że świat się kończy...
Pod koniec września rodzice wpuścili do domu obcych panów,którzy zaczęli wszystko sobie zabierać.Nie macie pojęcia jak ja się denerwowałam,po prostu wchodzili sobie,zabierali kolejny mebel albo karton z rzeczami i wychodzili.A rodzice im jeszcze w tym pomagali!!! Mało tego,mamcia przywiązała mnie do kaloryfera!!Mnie,wyobrażacie to sobie!?
Podobno po to,żeby mi się nic nie stało w tym bałaganie.
1%201_zpsg3hpsrmi.jpg
 
1%202_zpsrutfhzmu.jpg
 
Trwało to bardzo długo i skończyli dopiero wtedy gdy zabrali sobie dosłownie wszystko!Nawet moje zabawki!
Zostałyśmy z mamcią w puściutkim mieszkaniu w którym tak dziwnie inaczej brzmiały wszystkie odgłosy.Mamcia nosiła mnie na rękach i mówiła,żebym się nie martwiła,że wszystko będzie dobrze.
Potem wrócił po nas tatko i zabrał nas na dobry obiadek.
A później okazało się,że wszystkie nasze rzeczy się znalazły!Mamcia w pierwszej kolejności wypakowała moje zabawki  i powiedziała,że teraz tutaj będziemy mieszkać.
Ja z mamcią siedziałyśmy u cioci a tatko z bratem kończyli jeszcze kłaść panele w naszej nowej sypialni.No i wieczorem znalazło się nasze łóżeczko.Jak ja się cieszyłam,skakałam po nim wycierałam brzuszek i plecki,radości nie było końca.Mamcia podobno specjalnie nie zmieniła pościeli abym mogła w nowym miejscu znaleźć swoje stare zapachy.
 
2015-09-21%20U%20DZINKA%202_zpsmzs8ooi3.
 
2015-09-21%20U%20DZINKA%203_zpskz6oerso.
 
2015-09-21%20U%20DZINKA%204_zpsthne9cbi.
Link to comment
Share on other sites

2015-09-21%20U%20DZINKA%206_zpsbvnaplvd.

 

A gdy znalazła się moja ulubiona budka,którą kiedyś kupił mi mój brat byłam pełna szczęścia  :D

2015-09-21%20U%20DZINKA%2011_zpsqlju19z5

 

2015-09-21%20U%20DZINKA%2013_zpspy4ipd3n

 

Mieszkamy sobie teraz na parterze i wystarczy otworzyć drzwi i już jesteśmy na ogródku.Ale to nie koniec zmian :rolleyes: 

O tym opowiem następnym razem bo znów mnie gdzieś zabierają.

Pcioła

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...