Jump to content
Dogomania

Mini 2 szczeniaczki ratlerek/chihuahua JUŻ W DOMACH


mshume

Recommended Posts

Pcioła ale z Ciebie Pcioła - kręcioła ! I na boczku, i na pleckach, i uśmiech od ucha do ucha, i caaap za palca a język jaki długi - no cała jesteś do zacałowania ! 

Zuzieńko - zdrowiej kochanie, przesyłam Ci moc całusków i dobrych myśli !  :)   :)

Edziu - z Ciebie to super pies jest  :)

Link to comment
Share on other sites

Pcioła ale z Ciebie Pcioła - kręcioła ! I na boczku, i na pleckach, i uśmiech od ucha do ucha, i caaap za palca a język jaki długi - no cała jesteś do zacałowania ! 

Zuzieńko - zdrowiej kochanie, przesyłam Ci moc całusków i dobrych myśli !  :)   :)

Edziu - z Ciebie to super pies jest  :)

Mamcia też tak mówi :) I wciąż jest niezadowolona ze zdjęć bo mówi,że nie może upolować moich najśmieszniejszych minek.

A tatko uwielbia się ze mną bawić.On udaje,że mnie wkurza a ja udaję,że go gryzę.No chyba,że mnie poważnie wkurzy to wtedy nie udaję;)

 

Zulka coraz to lepiej.Już kilka razy dziennie schodzi z łóżka aby upomnieć się o żarciuszko :)

 

Edzik jest fajny,on mnie lubi ale ja się go boję bo jest strasznie duuuuży. Szczerzę na niego ząbki a on ma wtedy bardzo śmieszną minę :)

Wychował mojego "małego pańcia" wnuczka mamci.

Pcioła.

DSC_6680_zpsapwjkzvs.jpg

 

DSC_6681_zpsguu7xbh9.jpg

 

DSC_7072_zpskeldcwqj.jpg

 

DSC_7078_zpswd5uvrrk.jpg

 

DSC_7086_zpsza0xjaun.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pcioła ale Ty masz super rodzinę !!!  :)

No nie wiem ciociu.Niby fajni ale.....mamcia skąpi na jedzonku.Ma pełną lodówkę a daje nam takie małe miseczki...Zuzia ma duuuużo większą a ja mam najmniejszą ze wszystkich!

Ja bym sobie zjadła dwa razy więcej a mamcia mówi,że będę gruba.No i co z tego?? Zgrubłabym;) sobie troszkę i co by się stało?

Ale ogólnie to da się wytrzymać :)

Z ostatnich nowości.Kot który miał mieć na imię Garfild okazał się ...kotką.

No to już nie wiem jak ma na imię,podobno Garfilda...

Po powrocie do domu loguje się pod biurkiem Małego Pańcia.

Pcioła.

WP_20150314_001_zpsis4am2e2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kot to Garfilda mówisz - to znaczy, że będziesz miała koleżankę. Edzio wiedział kogo do domu przyprowadzić. Pcioła trzymaj linię - wiosna idzie ! Zuzi i wszystkim moc uścisków i całusków .

Tak,koleżankę

Mało tego.Pozwala jej jeść obok siebie! No ja bym nie pozwoliła :)

Trzymam linię ciociu;)

Pcioła

WP_20150319_002_zps9hvkt7mn.jpg

 

A tutaj Zazulka nasza w coraz lepszej formie :)

P3150004_zps8dvhdhje.jpg

 

I jeszcze cudny kwiatek na pierwszy dzień wiosny :)

P3190002_zpspioufjty.jpg

 

P3190003_zpswaoheb0v.jpg

 

P3190001_zpsy4a0mk8k.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zazuleńko cudowny kwiatuszku - bardzo , bardzo się cieszę, że ze zdrówkiem już lepiej  :) To pewnie dzięki cudownej opiece Pcioły, której pewnie troooszkę Mamcia pomagała  :)

Pcioła no ale jak to nie pozwoliłabyś jeść obok siebie koleżance. Przecież ona z Tobą na pewno by się podzieliła. 

Edzio to cudowny facet, takich to ze świecą szukać  :) Przytulaszczki dla Edzia  :)

Link to comment
Share on other sites

Zazuleńko cudowny kwiatuszku - bardzo , bardzo się cieszę, że ze zdrówkiem już lepiej  :) To pewnie dzięki cudownej opiece Pcioły, której pewnie troooszkę Mamcia pomagała  :)

Pcioła no ale jak to nie pozwoliłabyś jeść obok siebie koleżance. Przecież ona z Tobą na pewno by się podzieliła. 

Edzio to cudowny facet, takich to ze świecą szukać  :) Przytulaszczki dla Edzia  :)

To prawda ciociu.To głównie moja zasługa.Mamcia tylko w łóżeczku z Zulką leżała,czasami wstawała aby dać nam żarciuszko a cały dom był na mojej głowie.Pilnowanie porządku,moich zabawek,szczekanie na obcych za drzwiami,sprawdzanie czy wszystko gra,witanie i zabawianie gości,ufff.Nawet o zakupach musiałam im przypominać!

Dobrze,że Zulka już lepiej się czuje i powoli wszystko wraca do normy.Wszyscy mają dobry humor,Mamcia chodzi i śpiewa,Tatuś mnie zaczepia a ja go grrrryzę a Zulka poszczekuje na wszystkich aby się uspokoili :D

Zulka bardzo dziękuje za pozdrowienia :)

 

No nie wiem czy ta nowa kuzynka by się ze mną podzieliła.Wczoraj jak Edziu przytulał się do swojej pańci to z zazdrości najpierw przyciągnęła sobie jego ucho łapką a potem go w to ucho ugryzła!Czy tak robią dobrze wychowane koty?Edziu poszedł się pożalić do swojej pańci,biedulek.

Mamcia mówi,że to dzikusek i trzeba jej wybaczyć.No dobrze,ale ja wolę ją omijać z daleka :)

Dzisiaj ją poznałam.Zabrali ją do lekarza na zastrzyk i przyjechali nam pokazać tą nową kuzynkę.

2015-03-20%2049_zps4zkx8ce8.jpg

 

2015-03-20%2051_zps2yj5yozy.jpg

 

W moim osobistym transporterku ją wozili!!!

Co prawda już go nie używam od dawna ale jednak jest mój prawda?!

 

Podeszłam powąchać toto

2015-03-20%2053_zps2hhmbx6f.jpg

 

Ale jednak wolę się trzymać z daleka.Może i mnie by ugryzła w uszko?

 

2015-03-20%2054_zpsey7wjcsf.jpg

 

Może jak się lepiej poznamy to ją polubię :) Na razie wolę być ostrożna.

 

W domu podobno kocica jakby nigdy nic wyszła z kontenerka tanecznym krokiem i godnie oddaliła się na swoje miejsce.

A wszyscy się bali,że po tej krzywdzie u weta to sobie pójdzie i już nie wróci.

Edziu to ma jednak świętą cierpliwość...

Przekazałam Edziowi przytulanki,dziękuję :)

Jednak najbezpieczniej u Mamci na kolankach.

Pcioła.

2015-03-20%2026_zpsl4w3zwci.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem Pcioła co Ty masz w sobie ale na Twój widok świat robi się weselszy  :)

Mamci też koloruję świat.Codziennie rano gdy Mamcia śpi,staję na niej i wylizuję jej dokładnie twarz.Mamcia się budzi i pierwsze co widzi nad sobą to moje oczyska i uśmiechniętą sznupkę.Nie ma wyjścia,MUSI wstać.Potem idę to samo zrobić Tatusiowi i oboje mają nakręcone wszystkie sprężynki.

Od razu wiedzą jak zacząć dzień...od podania mi śniadanka :D

 

2015-03-26%20114_zps0uzf3q1a.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...