Jump to content
Dogomania

Mini 2 szczeniaczki ratlerek/chihuahua JUŻ W DOMACH


mshume

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Cześć ciocie.To ja Wasza Pcioła :)

Ostatnio u nas strasznie dużo się dzieje.Mamcia rzadko włącza kompa to i ja nie mogę pisać.Mamcia z Tatkiem zostali sami to znaczy z nami :D Z początku Mamcia trochę płakała ale jedna moja ciocia wytłumaczyła jej,że przeżywa syndrom opuszczonego gniazda.Założyły razem Stowarzyszenie Matek Poszkodowanych i teraz często razem się śmieją.Ja pocieszam Mamcię jak umiem,zawsze mi się to udaje :D  Teraz wciąż coś pakują,układają do pudełek i w ogóle bez przerwy są zajęci.Nie wiem czemu tak robią.Dzisiaj Mamcia pakowała moje rzeczy i zabawki.Udało mi się zrobić fotki zanim je pościągała ze sznura.

P5120022_zpsdwsdp3wa.jpg

 

P5120024_zpsednkdl4k.jpg

 

P5120030_zpswngbv9nk.jpg

 

P5120031_zpsq5xnknep.jpg

 

Poza tym Zazulka nadal się trzyma.Jest wciąż chudziutka ale ma apetyt i lubi chodzić na spacerki.Czasem ma gorsze dni,wtedy się chwieje na nóżkach.Ale nie jest  źle.Mamcia kupiła jej sok z liści białej morwy bo wyczytała,że to pomaga przy cukrzycy.

No i Zuzia bardzo nie lubi tych okropnych codziennych zastrzyków.Co się wtedy dzieje :o Zulka piszczy Mamcia ją trzyma a Tatko daje zastrzyk.Ja biegam dookoła i krzyczę na nich aby już puścili Zazulkę.No ale na koniec Mamcia biegnie do kuchni i przynosi nam kawałki mięska "za ciwdy" (krzywdy).Szybko zapominamy o tym co było przed chwilą i wcinamy smaczki.A to są nielegalne smaczki bo zaraz po śniadanku :P

 

To ja na rączkach jednej cioci

P5090014_zpstznuypfc.jpg

Link to comment
Share on other sites

Cze Pcioła, niezła garderoba! Modna jesteś. Tylko dlaczego ciuchy ci Mamcia pakuje? Na wakacje jedziesz? 

Powiedz Mamci, aby nie płakała z powodu Syndromu Pustego Gniazda, bo wreszcie ma czas dla siebie i tylko dla siebie... no i dla ciebie oczywiście też i Tatka i Zuzulki. Teraz Mamcia wreszcie może pomyśleć o sobie i sowich potrzebach, zachciankach, a nie tylko o innych. :) Duuuużo buziaków dawaj Mamci. 

 

Papapa

ciocia G. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Cze Pcioła, niezła garderoba! Modna jesteś. Tylko dlaczego ciuchy ci Mamcia pakuje? Na wakacje jedziesz? 

Powiedz Mamci, aby nie płakała z powodu Syndromu Pustego Gniazda, bo wreszcie ma czas dla siebie i tylko dla siebie... no i dla ciebie oczywiście też i Tatka i Zuzulki. Teraz Mamcia wreszcie może pomyśleć o sobie i sowich potrzebach, zachciankach, a nie tylko o innych. :) Duuuużo buziaków dawaj Mamci. 

 

Papapa

ciocia G. 

Tak naprawdę to Mamcia wszystko pakuje do pudełek.Nie wiem po co.Mamcia mówi ,że ten 15 rok to jest jak kalejdoskop,same zmiany.Niby na lepsze ale zmiany.

Link to comment
Share on other sites

Nio, pewnie Pcioła i Zuzulka z Mamcią na działeczkę na całe lato wyfrunęła :)

Na razie nie jeździmy na działeczkę.Mamcia z Tatusiem wciąż załatwiają jakieś sprawy.

U nas dużo,bardzo dużo się zmieniło...

W kwietniu umarł Eduś...Wszyscy byli bardzo smutni.

Ale już w maju wzięli sobie nowego pieska.Na początku miał to być jamniczek ale...moja nowa kuzynka jest dobermanem,takim malutkim.

2015-06-22-1%2010_zpsyfc2xfr2.jpg

 

Teraz ma 3 miesiące

2015-06-22-1%2014_zpsnagnndbc.jpg

 

2015-06-22-1%2019_zpsjis38iic.jpg

 

2015-06-22-1%2037_zpspcjkxzdk.jpg

 

2015-06-22-1%2049_zpssmzi5i5g.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mamcia zmierzyła odległość i podobno miałam wybicie ponad metr przed łóżkiem.Ale to dla mnie nic nowego.Ja często robię takie numery,tylko Mamcia nigdy nie zdąża tego nagrać.Tym razem się udało :)

Źrebak czasem jest namolny jest ale gdy ją uszczypnę ząbkami to ucieka.Może jutro wstawię filmik.

 

A Eduś...Wszyscy Go wspominają,wszyscy za nim tęsknią,mówią,że takiego drugiego nie będzie.Mały Pańcio często go wspomina.Mamcia mówi,że jest z wszystkimi naszymi pieskami,które odeszły.

Zrobili mu taki grobik.

P5170014_zpsaq02kzpj.jpg

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zapomniałam jeszcze napisać,że ta dzika kotka co ją Eduś przyprowadził do domu,urodziła cztery kociaki pod wanną...

Ile to było emocji gdy poszłam je obejrzeć...Ja myślałam,że to nowe piszczące zabawki dla mnie...ale nie dali mi dotknąć:(

2015-05-21%20134_zpspf0pbwwv.jpg

 

2015-05-21%20153_zpscgjmf16s.jpg

 

2015-05-21%20157_zpszffuhzzt.jpg

 

2015-05-21%20111_zps8fyzwdre.jpg

 

2015-05-21%20107_zpsnykjjnd9.jpg

 

Pcioła.

Link to comment
Share on other sites

Kiciusie cudowne, małe kuleczki do przytulania. 

Pcioła jaka Ty jesteś elegancka w tym czarno - żółtym pciołowym kubraczku

Dziękuję ciociu.Mamcia mnie zawsze ładnie ubiera gdy gdzieś wychodzimy :)

A dwa kiciusie jeszcze szukają najlepszych domków.Jedna dziewczynka jest już zaklepana a druga "Pyza" zostaje u nich.

Link to comment
Share on other sites

Pcioła, a gdzie jest mamcia tych maluchów piszczących spod wanny? I czy ona zostanie z Tobą na zawsze?

Trochę się boję o Ciebie Pcioła, bo ten jamniczy dobermanek to duży pofffór jest.

Mamcia tych maluchów mieszka już na stałe tam gdzie dobermanek.Niedługo zostanie wysterylizowana aby znów nie uszczęśliwiła swoich pańciostwa nowym miotem.

Teraz często przynosi pod drzwi nieżywe myszy.Mała Pańcia tego strasznie nie lubi :D Tłumaczy jej ,że kociaki są nakarmione ale Kicia jest uparta. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...