Jump to content
Dogomania

Buldożek Edek znalazł własny dom na zawsze!!!


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mnóstwo buziaków w te cudowne fafle.Cieszę się, że młodzieniec trafił do dobrego DT i ma zapewnioną opiekę. Wczoraj w Szczecinie do schronu trafiła sunia bf, niestety przed upływem kwarantanny (04.05) kompletnie nic nie można zrobić, boję się, czy ona przetrwa te 2 tygodnie w klatce i na g*** karmie.Miłego dnia Edziulku & Co.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Enigma79']Mnóstwo buziaków w te cudowne fafle.Cieszę się, że młodzieniec trafił do dobrego DT i ma zapewnioną opiekę. Wczoraj w Szczecinie do schronu trafiła sunia bf, niestety przed upływem kwarantanny (04.05) kompletnie nic nie można zrobić, boję się, czy ona przetrwa te 2 tygodnie w klatce i na g*** karmie.Miłego dnia Edziulku & Co.[/QUOTE]
a nie da się wczesniej wyciągnąć? coś mi sie kojarzy , że wyciagaliśmy stamtąd za pomocą kogoś (musze sobie przypomnieć kogo) kilka lat temu bulwę.

Link to comment
Share on other sites

Jakbym swojego frEDZIA widziała, nawet umaszczenie takie samo. Super, że chłopak ma towarzystwo, oby tylko Aza zachowała do końca cierpliwość bo ten testosteron wylewający się wielkimi nietoperkowatymi uszami może być uciążliwy, wiem coś o tym :) Edzio jest super, niby rozdaje delikatnie buzi a usiłuje Azie sznurek zabrać i ten kuperek w górze a łapy na dywanie, bulwa pełną gębą...ehm...tzn mordką.

P.S. Sunia ze Sz-na już bezpieczna.

Link to comment
Share on other sites

Edek po kontroli, wszystko goi sie jak należy, dostał recepte na antybiotyk osłonowo i krople do oczu, oprócz tego tabletki na odrobaczanie i środek na kleszcze. Także cały zabezpieczony moze juz spokojnie siedzieć w domu :)

Zapomniałbym, What_My_NN przywiozła mu rewelacyjne czerwone szelki, także paraduje już po dworze bez obroży :)

Link to comment
Share on other sites

Ja go przetarłam wilgotną szmatką,bo wytarzał się w ziemi okrutnie na ostatnim nocnym spacerze i też mu się podobało szczególnie, jak go potem wycierałam puchatym ręcznikiem...Jak czytam Twoje posty to widzę ,że u Ciebie jest taki jak u mnie był przed zapadnięciem zmroku, dobrze, że u Ciebie jest cały czas taki:)
Zakochałeś się już w Chrumkaczu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...