Jump to content
Dogomania

Karma ORIJEN


darek

Recommended Posts

  • Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Polna']Mozna gdzie w Łodzi kupic orijena na wagę, prosze o namiary :cool3:
Mila jezeli zdecydujecie się na duzy worek to chętnie odkupie ze 2 kg na spróbowanie :)[/quote]

zależy co rozumiesz pod pojęciam duży worek;) ja Młodej na spróbowanie kupiłam 7kg:evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Jak chcesz możemy Wam trochę odstąpić


Aaaaa i wiecie co - chyba dopiero na orijene wiem co znaczy dobre przyswajanie karmy (mimo że Młoda jest na mieszanym sposobie żywienia). Kwestia wypróżnienia zmniejszyła się o jakieś 50% - szok. Mniej jest tego pod względem ilościowym (mniejsze i rzadziej). Wcześniej Młoda dostawała dobre karmy (eagle pack lub proformance), ale tutaj widzę, że jest [b]super[/b]!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja też dzisiaj kupiłam 2,5 kg Orijen. Moja suka to wybredny niejadek, niczego nie je z przyjemnością i do tego jest za chuda - sterczą jej kości biodrowe i żebra. Zobaczymy jaki będzie efekt, jak skończymy opakowanie innej karmy, która teraz jest na etapie testów ;)
W każdym razie jestem pod wrażeniem samych pozytywnych opinii jakie tu przeczytałam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weihaiwej']Ja też dzisiaj kupiłam 2,5 kg Orijen. Moja suka to wybredny niejadek, niczego nie je z przyjemnością i do tego jest za chuda - sterczą jej kości biodrowe i żebra. Zobaczymy jaki będzie efekt, jak skończymy opakowanie innej karmy, która teraz jest na etapie testów ;)
W każdym razie jestem pod wrażeniem samych pozytywnych opinii jakie tu przeczytałam :)[/quote]
Ja mam ten sam problem :roll: A jaki rodzaj [B]Orijena wzielas?[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dr_mario']ja mowie o-r-i-j-e-n :)
ale to kanadyjska karma, nie wiem, co prawda z ktorej czesci Kanady. Jesli Quebec, to miejscowi beda mowic cos w stylu "oriżą", a po angielsku to nie wiem... orajdżen? :D[/quote]

Też mówię po prostu "orijen" tak jak piszę.

Sukom moim cały czas karma bardzo smakuje.
Kupki maja sliczne, malutkie, zwarte.
Szkoda trochę, bo myślałam, że może Czacie nie będzie jednak smakować (Jagnie WSZYTKO! smakuje) i z czystym sumieniem będę mogła kupować tańszą karmę. :eviltong:
A teraz to już sama nie wiem...
Nie wiem, jak długo wytrzyma mój studencki portfel :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dr_mario']ja kupuje w hurtowni za duuuuzo taniej. Rowniez moge pomoc, jezdze co jakis czas. Teraz pewnie za okolo 2-3 tyg. bede jechal.[/quote]

Byłoby suuuper! :multi:
Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc, inaczej moje psy będę jadły Orijena, a ja suchy chleb (przecież psom nie odmówię :eviltong: )!
Mamy jeszcze pół worka, ale w marcu (jak dostanę pieniążki), byłabym baaardzo chętna.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...