Jump to content
Dogomania

Karma ORIJEN


darek

Recommended Posts

  • Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

właśnie te 40% białka mnie przeraża. Mój labek dostaje karmę z zawartością białka 25 % i jest ok, jak dostawał RC Labrador gdzie białka jest ponad 30% to był poprostu nie do opanowania, zrobił sie nadpobudliwy i nerwowy. Czy mogę spróbować dać mu orijen czy lepiej w naszym przypadku nie kombinowac ?

Link to comment
Share on other sites

To moze sie wypowiem jako ze zmaowilam worek 13,5kg a pol juz zjedzone: małe granulki - pies mi się nie zakrzutusza przy jedzeniu ( tak jak to wyglądało przy karmach z większymi granulkami a Delta dość szybko je); je ze smakiem; kupy małe, zwarte - zero biegunek; nie widze różnicy z tym 40% białkiem :)
pzdr
Sarah &Delta

Link to comment
Share on other sites

Kochani - pocieszacie,że ani bączusia:razz:, a ja nadal mam wątpliwości co do tak wysokiej (procentowo) zawartości bialka :roll:. Może warto spróbować na mniejszym opakowaniu Orijenu ;), bo naprawdę skład wygląda rewelacyjnie. Ciekawe czy suka nie dostanie "spidi - gonzales"??? Za mało jeszcze czytałam opinii na temat tej karmy - a przyznam się,że nie lubię elsperymentować...

Link to comment
Share on other sites

Dziś kurier przywiózł nam worek Orijenu:lol:
Mój Figiel tylko czekał aż mu coś spadnie jak przesypywałam do pojemnika i latał za skaczącymi chrupkami po całej kuchni.:lol:

Chciałam zapytać czy dawka podana na opakowaniu dotyczy całego dnia czy tylko jednej porcji???

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...