Jump to content
Dogomania

Karma ORIJEN


darek

Recommended Posts

  • Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uhm już padło to pytanie, ale nikt nie odpowiedział? Czy ktoś z was zastosował Orijena u psa, który był wcześniej na karmach typu Lamb &Rice ze względu na podejrzenie, iż drapie się po karmach z kurczakiem? I jakie jest efekt zastosowania?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anag']Za 115 zł tylko jaki rodzaj? Orijen Adult! W pozostałych sklepach jak Bewet, Animal Center czy Karmy Do Domu jest ta sama cena!!!
[COLOR=red][B][ciach][/B][/COLOR]
mod[/quote]


po pierwsze - jakbyś dokładniej pisał/-a wiedziałabyś że Polna szuka Adulta;)
po drugie - skąd ta napaść na [B]eduso[/B]??? bo wymieniła tylko jeden sklep:razz::razz::razz: bez przesady...wielu z Dogomaniaków korzysta z tego sklepu [COLOR=red][B][ciach][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red]anag,[/COLOR][/B]
[COLOR=red]widzę, że jest to kolejny wątek,w którym rozpoczynasz kłótnie o sklepy internetowe i ich ceny schodząc z tematu danej karmy. Skoro ktoś chce kupować w danym sklepie to jest tylko i wyłącznie jego sprawa. Zarzucasz ludziom, że niby reklamują pewien sklep. Przeglądając Twoje wypowiedzi też widzę linki głównie do dwóch sklepów - czyżby to była reklama?[/COLOR]
[COLOR=red]Proszę również pozostałych uczestników dyskusji o trzymanie się tematu karmy ORIJEN.[/COLOR]

[mod]

Link to comment
Share on other sites

Akitka, Iru wczesniej, poza gotowanym, okresowo dostawała zawsze karmy lamb&rice ze wzgl. na prawdopodobne uczulenie na kurczaka. I tak jak juz pisałam w temacie akitowym, nie wiem jeszcze, czy Orijen wywołuje u niej reakcję uczuleniową, bo zaczęła się drapać wcześniej, a świąd utrzymuje się na ogół kilka tygodni nawet po jednorazowym kontakcie z alergenem. Ale jak tylko dojdę do jakichś wniosków, to napiszę:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AM'][B][COLOR=red]anag,[/COLOR][/B]
[COLOR=red]widzę, że jest to kolejny wątek,w którym rozpoczynasz kłótnie o sklepy internetowe i ich ceny schodząc z tematu danej karmy. Skoro ktoś chce kupować w danym sklepie to jest tylko i wyłącznie jego sprawa. Zarzucasz ludziom, że niby reklamują pewien sklep. Przeglądając Twoje wypowiedzi też widzę linki głównie do dwóch sklepów - czyżby to była reklama?[/COLOR]
[COLOR=red]Proszę również pozostałych uczestników dyskusji o trzymanie się tematu karmy ORIJEN.[/COLOR]

[mod][/quote]

Oczywiście nikomu nie narzucam, gdzie ma kupować!!! Ciągle pojawia się nazwa pewnego sklepu okrzycznego tu najtańszym, z czym się nie mogę zgodzić, dlatego podaję nazwy nie 2 - a 5 SKLEPÓW!!!! Polecam je bo tam właśnie dokonuję zakupów i są to sprawdzone i godne polecenia sklepy!

PS. Jeśli ktoś piszę np Orijen dostępny w ..... (wiadomo gdzie), to czemu ja nie mogę napisać, że też owa karma jest dostępna w ..... Proszę o sprawiedliwe traktowanie!

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red][B]anag,[/B][/COLOR]
[COLOR=red][/COLOR]
[COLOR=red]ja staram się sprawiedliwie wszystkich traktować i nie przeszkadza mi jak w dyskusji ktoś podaje link do sklepu, w którym robi zakupy mimo, że jest to jakaś tam reklama a ta jest na forum zabroniona. [/COLOR]
[COLOR=red]Jednak Ty zawsze jak ktoś poda link lub napisze coś pochlebnego o sklepie, który Tobie nie odpowiada, rozpoczynasz kłótnie. [/COLOR]
[COLOR=red]Piszesz [/COLOR]
[quote]Polecam je bo tam właśnie dokonuję zakupów i są to sprawdzone i godne polecenia sklepy! [/quote]
[COLOR=red]Dla Ciebie te sklepy są sprawdzone i godne polecenia, dla kogoś innego - inne i trzeba to uszanować Jak pisałam wyżej, każdy ma prawo robić zakupy tam gdzie chce bo to są jego pieniądze.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AM'][B][COLOR=red]anag,[/COLOR][/B]
[COLOR=red] Przeglądając Twoje wypowiedzi też widzę linki głównie do dwóch sklepów - czyżby to była reklama?[/COLOR]
[COLOR=red]Proszę również pozostałych uczestników dyskusji o trzymanie się tematu karmy ORIJEN.[/COLOR]

[mod][/quote]

Proszę o wybaczenie :-) ale nie wszczynam żadnych kłótni i nikomu nic nie nakazuję! Jeśli ktoś tak to odebrał, to szczerze przepraszam! Ale nie mogę zgodzić się ze stwierdzeniem, iż reklamuję dwa sklepy! Proszę o DOKŁADNE SPRAWDZENIE wątków pisanych przeze mnie - podałam min pięć nazw!

Ale wracając do tematu, zakupiłam w dniu wczorajszym worek Orijen Adult (nie napiszę gdzie, żeby nie było :-) ) i czekam na dostawę! Jestem bardzo ciekawa czy ów karma będzie "służyć" moim psiakom!

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

wiesz co wystarczy mniej dawac niz dawka wskazana na danego psa wagowo:evil_lol: .mi na orjenie wsyztkie wyschly.z czego sie baardzo ciesze chociaz grube nie byly to teraz wygladaja ekstra.najtrudniej jest stracic taka..hmmm...grubsza skore na zeberkach.a po orjenie zgubily.zwlaszcza wlasnie babcie,one wprawzie przy owcach pracowaly ale przeca teraz siedza i tylko cwiczak albo bieznia ale nic sie nie dzieje.co ja nie robilam zeby chita nie miala tej podsciolki pod skora-hehe teraz nie ma.:evil_lol: .suka onek dostaje 150 g orjena adult/senior przy normalnym wysilku tj.trening +2x2 godz.spacer.ogolnie psy maja ruchu 6 godzin.w wypadku ciezkiego treningu zwiekszam dawke do 200g.poza chita i shado reszta boorasow mieszka na dworzu[kojce].gismo i wambo dostaja 300g a 400 przy silnym obciazeniu[czyli nie slady,posluszenstwo i takie doooperele tylko praca z pozorantem/tami].jesli obetniesz jej dawke i sucz bedzie sie ruszac to na karmie wysokoenrgetycznej schudnie a nie bedzie sie snula i potykala jak po light.

Link to comment
Share on other sites

no wlansie jzu slyszalam,ze psy "chudna" na takich karmach:Ddlatego chce zaryzykowac.. a mzoe po prostu by jej podawac karme taka jaka je cekin?bo on ejst na wysokoenergetycznych.. i jak byl na ppp dla alergikow to przytyl.. tzn nabral ciala na meidnicy itp:D a mala ruchu ma roznie.. jak idziemy na lake na godz to ona ta godz pracyje lapami bo dziury kopie;/ a ckein biega za pilka bo cwiczymy sobie cosik.. ale teraz jak pogoda juz pzowoli to jak sie uda jakies 4 razy w tyg 4 godz spacer.. gdzie noo... musi lazic bo nie ma keidy sie zatrzymac zeby dizurki kopac:D przy czym cekiniasty biega za daaaaaaleko rzuconymi pilkami.. hmm ona je mniej niz powinna:D dostaje jakies 50-80 g dziennie.. zalezy ile sie wsypie do miarki:D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...