Jump to content
Dogomania

Karma ORIJEN


darek

Recommended Posts

My też już drugi woreczek Orijen Puppy i jest to pierwsza sucha karma calkowicie zjadana bez fochów. Przy przestawianiu z RC było sortowanie i cały RC lądowal na podłodze.Psiak w dobrej formie, lśniący i pełen energii. Od kilku dni, żeby było troche odmiany raz dziennie mieszam z jedną łyżką PPP Salmon&Rice i tez smakuje a ja mam nadzieję, że mala ma tera więcej kwasow omega

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moze juz tu o tym pisaliscie i moze ktos miał juz ten problem
Moja 6 miesieczna wyżełka, zasadniczo nie ma problemow z jedzeniem, bo je wszystko i bardzo chetnie, nawet czasem to czego nie powinna:evil_lol:
Ale mam pytanie odnosnie tej karmy Orijen, bo moja suka do tej pory jadła Royala weterynaryjnego. Wszystko było jak najbardziej w porzadku, w miedzyczasie, kiedy jadła royala kupiłam jej orijen, zeby wyprobować, bo myslałam, że moze ja nawet przestawie na te karme. Dostała potwornej biegunki, jadła to zaledwie przez trzy dni, no ale nie czuła sie najlepiej, czy ktos z was spotkał sie z podobna sytuacją?

Link to comment
Share on other sites

A czy przystawiałaś ją stopniowo na Orijen? Karma weterynaryjna ma zazwyczaj jakieś przeznaczenie i specyficzne właściwości- a Orijen charakteryzuje się wysoką zawartością białka zwierzęcego i brakiem wypełniaczy typu ryż czy zboża.Takiego szczeniaka powinno się przestawiać na nową karmę przez około tydzień - zastępując kolejno po jednym posiłku starej karmy nową lub mieszając starą karmę z nową zaczynając od małej ilości nowej stopniowo zwiększając jej proporcje w mieszance.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...